توسط مارسیا دونن

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — دو فضانورد خواهد شد که در پایان نه سال راه اندازی خشکسالی برای ناسا وارد در مرکز فضایی کندی در چهارشنبه دقیقا یک هفته قبل از تاریخی SpaceX پرواز.

از آن خواهد شد اولین بار یک شرکت خصوصی به جای دولت ملی می فرستد فضانوردان به مدار.

ناسا تست خلبانان داگ هرلی و باب Behnken به فلوریدا پرواز از پایگاه خانه خود را در هوستون روی یکی از آژانس فضایی را جت.

“آن زمان باور نکردنی برای ناسا و فضا برنامه دوباره راه اندازی متحده خدمه از فلوریدا و امیدوارم در فقط یک هفته از مورد حق در حال حاضر” هرلی به خبرنگاران گفت: چند دقیقه پس از ورود.

هرلی یکی از چهار فضانورد که وارد کندی در جولای 4, 2011 برای نهایی شاتل فضایی پرواز “پس از آن فوق العاده فروتنی به اینجا برای شروع راه اندازی بعدی از ایالات متحده است.”

“ما احساس می کنیم آن را به عنوان یک فرصت بلکه یک مسئولیت برای مردم آمریکا برای SpaceX تیم برای همه, ناسا” Behnken اضافه شده است.

این دو در حال برنامه ریزی برای انفجار بعدی بعد از ظهر چهارشنبه در بالای یک SpaceX Falcon 9 rocket محدود برای ایستگاه فضایی بین المللی. آنها افزایش می یابد از همان پد که در آن آتلانتیس بسته کردن برنامه شاتل در سال 2011 آخرین خانه راه اندازی برای فضانوردان ناسا.

از آن پس تنها راه به ایستگاه فضایی برای فضانوردان شده است روسیه موشک پرتاب شده از قزاقستان است.

هرلی و Behnken هنوز هم نمی دانم چه مدت آنها را صرف در ایستگاه فضایی: در هر نقطه بین یک تا چهار ماه. تنها یک آمریکایی است که وجود دارد در حال حاضر — فضانورد کریس کسیدی و می تواند با استفاده از یک دست. هرلی گفت: او یک ایمیل از کسیدی در سه شنبه شب که در آن او نوشت که “او به دنبال به جلو به دیدن ما زشت لیوان در هیئت مدیره است.”

تبریک فضانوردان در کندی سابق فرود شاتل نوار شد مدیر مرکز سابق شاتل فرمانده رابرت خانه کوچک و ناسا مدیر جیم Bridenstine.

“شما واقعا یک نور روشن برای همه امریکا در حال حاضر,” Bridenstine به آنها گفت.

این کمیته استقبال بود به شدت کاهش می یابد در اندازه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود دارد هیچ handshakes برای فضانوردان که نمی ماسک می پوشند اما نگه داشته و فاصله خود را در جدا کردن میکروفن. خانه کوچک و Bridenstine عینک ماسک به جز در حالی که پرداختن به جمعیت; به طوری که حدود 20 روزنامه نگاران ایستاده بیش از 20 فوت (6 متر) به دور است.

در طول این دوران سخت Bridenstine گفت: “این یک لحظه ای که همه ما می تواند نگاه و الهام به عنوان به آنچه که در آینده نگه می دارد.”

NASA commercial crew program has been سال در ساخت. بوئینگ رقابت شرکت نیست و انتظار می رود برای راه اندازی آن برای اولین بار فضانوردان تا سال آینده.

به عنوان پیشگامان, Hurley و Behnken در حال احداث جدید prelaunch سنت. آنها به طور مشترک در دو Bridenstine درخواست چهارشنبه.

هرلی سابق دریایی و خلبان جنگنده به دنبال سنت های نظامی و قرار دادن یک ماموریت برچسب SpaceX شبیه ساز پرواز در هوستون در روز سه شنبه و پس از اتمام آموزش. Behnken یک نیروی هوایی سرهنگ به دنبال روسی سفارشی و درخت کاشته. او تا به حال کمک به بازگشت به خانه از همسرش, که همچنین یک فضانورد و 6 ساله پسر.

“پسر من همیشه که درخت لیمو که او بخشی از کاشت” Behnken گفت. “امیدوارم این باعث می شود آن را از طریق هوستون تابستان گرم سال و تبدیل به یک سنت برای برخی از مردمی دیگر نیز هست.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de