Woodbine, درب بازکن, هنوز هم در مسیر وجود اسب هرپس هشت شیوع

Woodbine مسیر مسابقه است اقدام به برنامه ریزی برای اوایل ماه ژوئن باز به تجربه فصل با وجود شیوع اسب هرپس هشت در Rexdale تسهیلات.

با توجه به الکل و بازی کمیسیون انتاریو, 20 اسب را آزمایش مثبت برای این ویروس شناخته شده به عنوان EHV-1 و نامربوط به COVID-19 — که حملات تنفسی در اسب و می تواند منجر به آسیب های عصبی و یا مرگ نوزادی.

شیوع رخ داده در انبار 12 در Woodbine, که در آن تمام 59 اسب مورد آزمایش قرار گرفتند. آلوده به اسب بودند یا جدا شده و یا ارسال شده به انتاریو کالج دامپزشکی برای درمان این کمیسیون گفت. کسانی که نه آلوده خواهد ماند جدا شده در انبار مگر اینکه آنها نیاز به اورژانس دامپزشکی درمان است.

دسترسی به انبار 12 محدود به کارکنان ضروری در حالی که همه 1,400 اسب stabled در Woodbine خواهد شد که متوسط چک دو بار در روز. این ویروس نمی تواند به انسان منتقل می شود.

Woodbine, سرگرمی, معاون ارشد رئیس جمهور جسیکا باکلی گفت: آهنگ “نقل مکان کرد و به سرعت برای جلوگیری از گسترش ویروس و آزمایش های بیشتر همچنان ادامه دارد.”

به عنوان یک اقدام احتیاطی چهار انبارهای گزارش شده بسته به عنوان یک نتیجه مثبت آزمایش. این کمیسیون گفت: یک اسب بود معدوم پس از یک بیماری عصبی شناسایی شد.

در حالی که فصل مسابقه در Woodbine هنوز به آغاز سیرجهت مخالف مبداء مسابقه باقی مانده است باز در طول همه گیر اجازه می دهد تا برای مراقبت از اسب با پروتکل های دقیق.

“آموزش مداوم با فاصله فیزیکی و دیگر پروتکل های ایمنی در محل برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس پخش كردن,” باکلی گفت. “اگر چه ربطی به coronavirus بسیاری از پروتکل های ما در حال حاضر در محل قرار داده برای محافظت در برابر COVID-19 نیز مفید در جلوگیری از گسترش EHV-1.

“ما پیش بینی است که این تاثیر برنامه های ما به باز کردن فصل در شنبه 6 ژوئن.”

هفته گذشته Woodbine, سرگرمی, مدیر عامل جیم Lawson هدفمند است که تاریخ برای شروع تجربه های نجومی — در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 — با standardbred مبارزات انتخاباتی مجموعه ای برای باز کردن ژوئن 5 در Woodbine Mohawk هر دو بدون تماشاگر. این برنامه پشتیبان گیری, گفت, خواهد بود یک هفته بعد برای هر بازکن.

روز دوشنبه ملکه بشقاب منتقل شد به سپتامبر. 12.

“ما در حال همکاری نزدیک با وزارت کشاورزی و امور روستایی و AGCO دامپزشکان در پرداختن به حضور EHV-1 در ما سیرجهت مخالف مبداء مسابقه” باکلی اضافه شده است. “در حالی که این یک وضعیت ناگوار اسب مسابقه صنعت با تجربه در مدیریت EHV-1 شیوع است. Woodbine با موفقیت از طریق (یک) ما سیرجهت مخالف مبداء مسابقه در سال 2013 است.”

در این مورد پنج اسب آزمایش مثبت — یک معدوم پس از علائم عصبی بیماری و محدودیت برداشته شد و دو هفته پس از نهایی تست مثبت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

Mark Zwolinski

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de