مینه سوتا, DMVs روز سه شنبه آغاز شد. خطوط برای همیشه رفت. (و بله برخی از نرم افزار سقوط کرد.)


مشتریان خط در اطراف بلوک در سنت پل پنج شنبه, مارس 19 به عنوان آنها منتظر نوبت خود را در یک وضعیت رانندگان مجوز آزمون ایستگاه که باز برای اولین بار afte دو ماه coronavirus بسته شدن. (عکس حسن نیت ارائه میدهد مینه سوتا وزارت امنیت عمومی)

از آردن هیلز به روچستر Minnesotans اندود شده تا در ساعت اندکی از صبح روز سه شنبه در وزارت امور خارجه-اجرای گواهینامه امکانات که بازگشایی دو ماه از coronavirus بسته شدن.

و آنها به انتظارنشسته بودند. و اندود شده تا برخی بیشتر.

“به راحتی بیش از 120 به 130 نفر” در برخی از نقاط گفت: تیم Lynaugh دستیار کمیسر وزارت امنیت عمومی که نظارت بر این بخش از راننده و وسیله نقلیه, خدمات, با نام مستعار “راهنمایی و رانندگی.”

به عنوان کسانی که در صف گسترش 6 فوت از هم جدا کشیده و کشیده.

“چند بلوک طولانی” Lynaugh گفت: از برخی از مکان های.

و آنها صبر کردم. و منتظر. و منتظر.

“شش ساعت” گفت: همین Ristow از جنگل دریاچه به عنوان او ایستاده بود در خارج از شمال مترو امتحان ایستگاه در آردن هیلز. “و وجود 20 نفر جلوتر از من هنوز.”

Ristow که وجود دارد برای دریافت یک موتور سیکلت مجوز یادگیرنده یکی از آنهایی که خوش شانس.

در میان له از مردم و چند ناپاک-یو پی اس با دولت نرم افزار ناگفته اعداد تبدیل شد به دور از چندین مراکز آزمون در مترو که در آن مشکلات بدترین بود.

“در دنیای من این خوب نیست” گفت: Lynaugh که به نام شتابزده کنفرانس خبری در بعد از ظهر برای رسیدگی به این موضوع است. او عذرخواهی کرد برای مشکلات و تشکر کرد کسانی که با صبر و حوصله منتظر در چه معلوم کهکشان, آب و هوای دلپذیر.

او متعهد به انجام بهتر. اما او نمی تواند وعده وعده جمعه را نمی شود خیلی بهتر است.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است با توجه به Lynaugh:

مقید کردن تقاضا

دو ماه پیش زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz صادر اقامت در خانه سفارش حضوری خدمات در مجوز آزمون ایستگاه تعطیل شد, برای همه به جز تعداد انگشت شماری از خدمات مانند کامیون های تجاری رانندگی امتحانات.

در آن زمان مادرش آمد و از سن آب و هوا رو خوب برای دوچرخه سواران مجوز تعلیق زد و دیگر مجوز منقضی شده (بیشتر در زیر).

Walz اجازه اقامت در خانه سفارش به اتمام می رسد و DMVs برنامه ریزی شده روز سه شنبه برای بازگشایی شده است.

“ما می دانستیم که وجود دارد رفتن به یک له” Lynaugh گفت.

آژانس سرنشین مجازی “لابی” در تلاش برای تریاژ و سازماندهی جمعیت کثیری از برخی خدمات انجام می شود سریع تر از دیگران — و اغلب باید انجام شود متفاوت کارگران است.

اما او اذعان کرد که زمین آزمایش و اثبات از روز 1 شد و گفت: مدیران به سرعت شروع به یادگیری چه کار کرده و چه چیزی نیست — درس های است که می تواند به سرعت در حال اجرا.

او اشاره کرد که در حالی که ایستگاه در مترو منکیتو و روچستر با تجربه به طرز وحشیانه ای طولانی خطوط جمعیت — untallied از شنبه بعد از ظهر بود و بیشتر قابل کنترل در مناطق روستایی که در آن بسیاری از دولت 26 ایستگاه قرار دارد.

نرم افزار قفل

شما می دانید کسانی که دوربین را که unflattering تصویر برای مجوز خود را? آنها بسته به مجوز سیستم های کامپیوتری از طریق نرم افزار.

آنها سقوط اولیه در مکان های مختلف.

تصادفات رخ داده در صبح در مکان های شلوغ از Eagan آردن هیلز شهر و میدان در مرکز شهر سنت پل. که به ضرب گلوله دو ساعت.

اما که نبود آن برای سنت Paulites.

اگر شما تا کنون شده است به میدان شهر محل سکونت شما می دانید که تعداد کسانی که آنها را به شما را به علامت جای خود را در خط در اغذیه فروشی کانتر ؟ ظاهرا که این نرم افزار بیش از حد.

و آن سقوط کرد و در صبح به عنوان به خوبی. ساعت دیگر.

اطلاعات غلط عمومی

Lynaugh گفت: برخی از کسانی که braved خطوط نیست در واقع باید به زحمت.

به عنوان مثال همه مجوز منقضی شده نیاز به رسیدگی در فرد است.

در اواخر ماه مارس Walz امضا و به قانون تمدید مجوز را از جمله هر گونه گواهینامه رانندگی معتبر راهنما مجوز (از جمله تجاری یادگیرنده مجوزها) موقت مجوز اپراتور مجوز, مجوز محدود و کار در مزرعه که مجوز منقضی خواهد بود در طول زمان صلح و اورژانس” با توجه به دولت که دارای یک صفحه وب با اطلاعات بیشتر.

در زمان صلح و اضطراری باقی می ماند در اثر و تمام کسانی که در انقضای مجوز تمدید خواهد شد تا زمانی که دو ماه پس از اورژانس به پایان می رسد. این فرمت نیز به جدید مینه سوتا ساکنان که خارج از دولت مجوز منقضی طول اضطراری است.

علاوه بر این مهلت جدید فدرال شناسه واقعی-سازگار با مجوز تمدید شد تا 2021. بنابراین هیچ بیشتر سقوط مهلت اگر شما در حال برنامه ریزی برای هیئت مدیره یک هواپیما و یا وارد یک پایگاه نظامی.

اطلاعات از جمله خدماتی است که انجام می شود به صورت آنلاین و یا از طریق تلفنی. می توان در یافت drive.mn.gov.

“آمده آماده” Lynaugh توصیه و اشاره کرد که برخی از مشتریان هرگز تا به حال به آمده سهشنبه در حالی که برخی دیگر تنها به گفته آنها تا به حال موجب تمام مدارک مورد نیاز برای هر آنچه که آنها به دنبال.

همین Ristow (دیو Orrick / پایونیر پرس)

اما برخی احساس آنها تا به حال هیچ انتخاب است.

Kala گیلان مجوز به حالت تعلیق در آمد زیر یک DUI. نزدیک به یک سال پیش فریدلی زن گفت: او واجد شرایط برای بازگشت — یک سرویس است که باید انجام شود در فرد به دلیل آن نیاز به هوشیاری آزمون — اما او تا به حال ذخیره کردن پول به اندازه کافی به آن را تمدید. تا مارس. سپس خاموش کردن.

“من فقط می خواهید برای دریافت مجوز من دوباره و با آن انجام می شود,” او گفت: بعد از ظهر سه شنبه شش به علاوه ساعت پس از ورود در آردن هیلز محل.

Ristow که به زودی به صورت موتورسوار گفت: او تنها می تواند دریافت مجوز یادگیرنده در فرد است. و باز جاده در تماس است.

“من فقط می خواهم به تصویب آزمون, دریافت بر روی دوچرخه و سرد فنجان چای” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net