شیکاگو—چه کریگ Fite می دانیم و هنگامی که او آن را می دانم ؟

شیکاگو برخی از جواب ها رو در مسموم “پیتزا” جبهه و آنها را به عنوان رضایت بخش به عنوان فوق العاده پپرونی پوسته نازک که مایکل جردن دستور داد که شب قبل از عملکرد های افسانه ای در بازی 5 از سال 1997 NBA Finals.

Fite خواست خود را در Facebook و پس از آن 14 دقیقه رادیو مصاحبه سه شنبه شب در یوتا “در این منطقه.”

Fite گفت که او دستیار مدیر پارک شهر پیتزا کلبه که تغذیه اردن خواسته حدود 10 p. m. او گفت که او شسته دست خود را شخصا ساخته شده پیتزا و دست آن را تحویل داده است.

“من را به پیتزا زیرا من نمی خواهم هر یک از شما از انجام هر کاری به آن” Fite گفت: او گفت: کارکنان دیگر در فروشگاه. “من راننده گفت: شما می خواهید به من وجود دارد. از آن خواهد شد اولین تحویل.”

Fite گفت: او تا به حال هیچ ایده آن را برای اردن اما که او “فرض” آن را برای کسی که در گاو.

Fite گفت: این داستان که مربی ورزشی تیم استیفن گراور گفت: در ESPN “آخرین رقص” — که پنج تحویل بچه ها وارد هتل شد و دقیق نیست.

“وجود دارد تنها دو نفر از ما” نی لبک گفت.

Fite گفت که هنگامی که او با نزدیک شدن به اردن در اتاق و یا سوئیت های این احساس او “پانچ در چهره” سیگار دود.

پیتزا هزینه $15. استیفن به او 20 دلار و به او گفت که به حفظ تغییر دهید.

“من در توزیع او پیتزا و می گویند:” هی من می تواند حداقل می گویند سلام به مایک?'” Fite به یاد می آورد. “این است که من یک شات مناسب است ؟ مایک کارت های بازی یا هر چیز دیگری. او دست خود را بالا می برد و می گوید: ‘با تشکر از مرد است.'”

“این است که میزان کل داستان.”

بعد Fite به یاد می آورد, NBC Sports’ Bob Costas گفت: اردن به حال مسمومیت غذایی است. دیگران گزارش دادند که اردن به رنج می برند از “شبه آنفولانزا” علائم. به هر صورت اردن به پایان رسید با 38 امتیاز و هفت ریباند و پنج پاس گل و سه دزد در حالی که بسیار ضعیف او نیاز به کمک از Scottie Pippen فقط به بازگشت به نیمکت.

Fite گفت: جیک اسکات و گوردون مونسون از “بزرگ نشان می دهد” که او احساس بیمار — OK عصبانی — پس از شنیدن کوستاس می گویند مسمومیت غذایی است.

“پس از این اتفاق من رو به نام مدیر منطقه گفت:” اگر یک نفر مریض شدم چگونه بسیاری از دیگران را ما باید برای مقابله با?'” Fite گفت. “وجود دارد هیچ دیگر گزارش ها از هر کسی که بیمار است.

“این یک نازک, ترد, پیتزا پپرونی. آن را سخت برای به دست آوردن مواد غذایی مسمومیت که البته مگر اینکه شما به آن اضافه کنید. است که مطمئن شوید که به عنوان هک نمی افتد.”

Fite استدلال که اردن مریض شدم از سیگار برگ و یا دیگر مواد غذایی است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

حداقل او چیزی برای گفتن دوستان و خانواده خود را.

“سرگرم کننده بخشی از این داستان” او گفت:, “این است که پسر من است که پس از مایکل جردن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de