گرفتن در ورزش: اگر اسب را سر راه معمول ویروس ناشی از تغییرات را تغییر دهد تاج سه گانه مسابقات’ برنامه – Wed, 20 مارس سال 2020 PST

گرفتن در ورزش • باران, باران برود. به عقب می آیند. در پاییز ؟ به نظر می رسد تنها عادلانه به ما چراغ سبز شروع به انجام یک کمی بیشتر ما را برخی از آفتاب و گرما آماده با ما همراه باشید. نوچ. بنابراین نه فقط رتبهدهی نشده است. نه در اینجا. با که در ذهن ما با استفاده از این صبح پور از چند یادداشت از تمام سطوح از ورزش است.

•••••••

• برای سال ها و سال اسب مسابقه طرفداران محروم بودند لذت بردن از یک برنده تاج سه گانه. پس از تأیید برگزار کردن Alydar در تمام سه مسابقه در 1978 ’80s 90s و ’00s رفت بدون یک قهرمان تاج سه گانه.

سپس از آبی شات آمریکایی فرعون در 2015. و توجیه در سال 2018 است. دو سه سال پس از تقریبا چهار دهه از هیچ است.

سیزده بار است که در 37 سال کشش اسب برنده Kentucky Derby و Preakness تنها به شبهه در 1 1/2 مایل طولانی بلمونت استیکس. بدون توجه به آنچه که نمی خواهد در این مورد در این سال است.

بلمونت سازمان اعلام کرد دیروز آنها اجرا خواهد شد مرحله سوم از تاج سه گانه برای اولین بار در سال 2020 لگد زدن به سری ژوئن 20. وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در حضور. و آن را به عنوان اولین کلید مسابقه برای نخبگان 3-ساله آن را تنها می توان 1 1/8 مایل است.

بحث در مورد تغییر است.

اگر بدانم معمول کیکآف مسابقه کنتاکی دربی خواهد بود اجرا گردید. 5 و معمول وسط پای Preakness به پایان خواهد رسید و این سه نفر در اکتبر. 3.

• هر یک ممکن است NCAA منتشر تحصیلی, پیشرفت, میزان,نتایج, سازمان عمده اندازه گیری چگونه به خوبی برنامه های ورزشی در حال انجام در کلاس درس.

آوریل ممکن است ناقص است, اما آن نیز مهم است به عنوان NCAA مجازات برنامه هایی که برآورده نمی حداقل چهار-ماه نورد-میانگین استاندارد است.

در اکثر رشته های ورزشی در این منطقه کامل از 1000 نمره شایع تر از آنهایی که در نزدیکی 930 قطع محدوده.

به عنوان تئو لاوسون می گذرد در طول این داستان 16 برنامه های محلی آمار کامل علامت گذاری دوباره در حالی که تنها یک آیداهو بسکتبال مردان در معرض خطر از درآمد تحریم ها در سال آینده.

وجود دارد می تواند یک مکث اما برای فصل آینده چه با تاثیر این بیماری همه گیر تا به حال در نقل و انتقالات و نرخ فارغ التحصیلی. آن است که فقط یکی دیگر از موضوع یک NCAA کمیته را به پایین جاده.

• صحبت از مکث از مشاهیر از مشاهیر که قرار بود برای قرار دادن در دو کالج هوپ بازی در لندن Dec. 6 با ویژه مسابقه خوردگی کنتاکی و میشیگان.

آن را خاموش. و خواهد بود موکول برای 2022. کنتاکی و میشیگان هنوز در هیئت مدیره, اما به جای لگد زدن به یک سری لندن بازی خواهد بود آخر. شاید پس از آن وجود خواهد داشت یک واکسن و درمان است.

•••

WSU: در اطراف Pac-12 واشنگتن و ایالت واشنگتن هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا بازی در پاییز امسال را شامل طرفداران و چگونه بسیاری از. در واقع هر کس در این کنفرانس است. … Huskies خواهد یک نگاه جدید ادبانه. … اورگان خواهد یک نگاه جدید قوی-سمت linebacker. … آن را رسمی. UCLA جدید مدیر ورزشی. … سابق USC کارفرمایی جک سیرز منتقل شده به Boise State. … در بسکتبال, اخبار هر دو Gach تصمیم به انتقال, گیر افتاد, یوتا, بسکتبال کارکنان ، … دیرین کلرادو مربی و مدیر Ceal بری بازنشسته است. … آریزونا به پایان رسید nonconference برنامه. … در نهایت NCAA است که هنوز بررسی جدید انتقال حکومت و ممکن است گسترش تابستان بسکتبال استخدام دوره به سپتامبر.

Gonzaga: یک ویک فارست انتقال تصمیم گرفت در میشیگان بیش از Gonzaga و دیگران. جیم Meehan کرده است.

Preps: دیو نیکولز’ سری از ارشد داستان همچنان ادامه دارد امروز با Shadle پارک. دیو با تمرکز بر روی یک مسیر ورزشکار Tori آرنولد که انتظار می رود به مدال در این آخر هفته را در حال حاضر-لغو خارجه آهنگ دیدار. … بدون فصل بهار, جیمز فیشر را وداع فلک بالا بود خاموش. این دیرین آهنگ مربی بازنشسته است. دیو صاف است که اطلاعات بیشتری در این داستان است.

Seahawks: Bruce Irvin خوشحال است که در سیاتل. واقعا خوشحال است. … تاریخ و زمان برای شاهین’ بازی های پیش فصل تنظیم شده است. انتظار هر گونه ویروس ناشی از تغییرات ، … Quinton دانبار وارد نیست گناه به عنوان انتظار می رود.

رونالدینیو: ماسک. فاصله. تمیز کردن. این رونالدینیو در حال آموزش به صورت جداگانه اما با احتیاط.

•••

• برنامه ریزی برای D-روز تا به حال من هیچ آمادگی برای چمن زنی در این بهار. وجود دارد ممکن است هزاران نفر از مردمی درگیر اما هر جنبه ای از آب و توسعه و بهداشت و درمان باید به حساب قبل از من می تواند ضربه حیاط خلوت. پس از آخرین برش در شنبه من ساخته شده یک پاس با کود پخش است که ناشی از رشد باور نکردنی. در حال حاضر با دیماه باران دوش من نشسته در من تاریک اتاق نشیمن نگرانی در اگر در آن زمان من می توانم قدرت ماشین چمن زنی دوباره چمن خواهد بود بیش از حد بالا و بیش از حد ضخیم برای کنترل تنها با یک پاس. من اشتباه محاسبه? خواهد آینده توده یونجه یا کاه در هر زمان است که می تواند منجر به یک فاجعه ؟ اقامت برای قسمت بعدی از ما سری مداوم پوشش این بهار را در جنگ با نیروهای طبیعت. تا بعد …

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de