زنان کمک به زنان ناهار حرکت های آنلاین به ادامه جمع آوری کمک های مردمی – سه شنبه, 19 مارس سال 2020 PST

با COVID-19 همه گیر منع تجمعات اما افزایش نیاز به خدمات غیر انتفاعی در اختیار این زنان کمک به زنان صندوق و ونسا Behan بحران مهد کودک تصمیم به انصراف از جمع آوری اعانه خود را, اما به جای حرکت آنها را آنلاین.

امی وگا, از, ونسا Behan و هدر Hamlin, مدیر اجرایی, در WHWF مورد بحث خود را به اهداف مالی و رویداد آنلاین برنامه های در سخنگوی نقد و بررسی را در شمال غربی معابر باشگاه کتاب جمعه.

زنان کمک به زنان صندوق محلی غیر انتفاعی اختصاص داده شده به توانمندسازی زنان و کودکان است. این صندوق می دهد کمک های مالی به محلی غیر انتفاعی هر سال پس از طولانی پروسه بررسی Hamlin توضیح داد.

این صندوق دریافت بیش از 1 میلیون دلار بودجه درخواست Hamlin گفت. کمک های مالی تعلق می گیرد قبل از ناهار و سپس وجوه مطرح شده است.

سالانه ناهار به طور معمول افزایش می دهد در مورد $300,000 است و با حضور بیش از 2,300 مردم هر یک ممکن است. آن بوده است ثابت برای آخرین 27 سال است.

“سالانه سود ناهار بزرگترین روکش جمع آوری کمک در اسپوکن هر سال” Hamlin گفت.

در این سال های مجازی کمپین به جای ناهار و اجرا می شود از ابتدای ماه آوریل تا پایان ماه مه.

پس از لغو در شخص ناهار WHWF خود را منتقل, کمپین جمع آوری کمک های آنلاین خود را همراه با بلندگو نیویورک تایمز بهترین فروش نویسنده, استفانی زمین. زمین نوشت: “دوشیزه یا زن جوان: کار سخت پایین پرداخت و یک مادر را برای زنده ماندن” خاطرات فقر در ایالات متحده است.

این رویداد خواهد شد زندگی می کنند جریان در Facebook در ظهر امروز.

همه پول مطرح شده در طول کمپین جمع آوری کمک مالی است که می رود تا پایان ماه مه را کمک به تحقق کمک های مالی برای سال 2020 گیرندگان.

یکی از کسانی که دریافت کنندگان ونسا Behan بحران مهد کودک. بحران پرستاری اورژانس مرکز مراقبت است که به عنوان یک مکان امن برای کودکان به ماندن در حالی که خانواده ها در بحران هستند.

وگا گفت: این بیماری همه گیر را ترک کرده است تعدادی از کودکان مبتلا قابل توجهی نیاز دارد که مهد کودک مراقبت نیاز به افزایش نیروی انسانی.

“آنچه که ما در واقع دیده می شود بالاتر است و نیاز دارد برای ما kiddos” وگا گفت. “این kiddos که احتمالا بسیار متکی بودن در مدرسه و داشتن برنامه های بزرگ و خدمات بزرگ این رسانه ها برای آنها است.”

بحران مهد کودک است “واقعا پیچیده خود را با اسلحه” در اطراف خانواده ها از جمله کسانی که با بالا رفتاری و نیازهای کودکان بزرگتر است.

ونسا Behan ناهار را افزایش می دهد مقدار قابل توجهی از پول و فراهم می کند یک فرصت برای خانواده ها برای به اشتراک گذاشتن چگونه بحران مهد کودک به آنها کمک کرده است.

این رویداد با همکاری همیلتون Studios برای کمک به از قبل ضبط و به یک زندگی بخش, بیش از حد.

“ما می خواهیم به نگه داشتن به عنوان بسیاری از حس ما سنتی رویداد بلکه رسیدن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است” وگا گفت.

بحران مهد کودک نقل مکان کرد و به یک فضای بزرگتر در اوایل سال جاری و به آرامی بالا بردن بودجه برای افزایش تعداد فرزندان آنها خدمت می کنند.

“ما صرف خواهد کل این ناهار جشن توانایی به ما امکانات جدید” وگا گفت.

فضای جدید اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و گروه های کوچک تر است که کلید برای باز ماندن در طول همه گیر وگا گفت.

این سال را به ناهار برگزار خواهد شد ژوئن 3 آنلاین در ظهر. بدون صندلی محدودیت وگا گفت که او امیدوار مجازی جمع آوری بزرگتر از معمول در فرد ناهار.

در حالی که هر دو وگا و Hamlin گفت: آنها کمی عصبی در مورد اول خود را آنلاین جمع آوری کمک های جفت امیدوار است برای الهام بخشیدن به دیگر غیر از سود به عنوان آنها در انطباق با جمع آوری اعانه خود را.

“زیرک,” Hamlin گفت. “آماده برای برنامه ریزی دوباره و دوباره و دوباره.”

وگا گفت: آنها تا به حال شده است با الهام از دیگر جمع آوری اعانه در ادامه در COVID.

“من می گویند به خودتان و به افراد دیگر فضل” وگا گفت. “ما در حال انجام بهترین ما می توانیم در حال حاضر در تنظیم و تکمیل ناشناخته است. نقشه راه وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de