از طریق دم ستاره دنباله دار هالی است و 15 دیگر قابل توجه انبوه freakouts – سه شنبه, 19 مارس سال 2020 PST

در این تاریخ 110 سال پیش به زمین از طریق دم ستاره دنباله دار هالی است. یک ستاره شناس متوجه شده است که یک spectroanalysis از ستاره دنباله دار پیشنهاد حضور سیانوژن یک گاز سمی. به طور طبیعی او اعلام کرد که گاز را “اشباع جو و احتمالا مردن تمام حیات بر روی این سیاره است.”

آن را نمی.

علم …

اول از همه ستاره دنباله دار هالی است که هیچ متفاوت از بسیاری از ستاره های دنباله دار. آن را چیزی جز یک توپ یخی از گرد و غبار و درهم و برهم به دور خورشید در یک مدار است که طول می کشد آن را waaaay به فضا و پس از آن نزدیک به خورشید در طول دهه ها.

یخ در یک ستاره دنباله دار شامل چندین منجمد مواد: آب و دی اکسید کربن و آمونیاک.

و دم ستاره دنباله دار است که به سادگی گرد و غبار و یخ بخار و دور توسط نیروی تابش خورشیدی. نزدیک به خورشید روشن تر از دم ستاره دنباله دار به نظر می رسد. هنگامی که هالی گذشت زمین 110 سال پیش از آن دم که 24 میلیون مایل طولانی است.

بله زمین عبور می توانید از طریق این زمینه باقی مانده است که outgassed توسط یک ستاره دنباله دار. اما بیشتر از آن باقی مانده خواهد بود بسیار خوب دانه های مواد – نتیجه خواهد بود باران شهاب سنگ.

در واقع برخی از دیدنی شهاب دوش ما می بینیم هر سال در نتیجه زمین از عبور از یک منطقه که در آن یک ستاره دنباله دار سفر کرده بود. سالانه Perseid meteor shower در ماه اوت به عنوان مثال ناشی از باقی مانده از دنباله دار سویفت-تاتل. این Orionid شهابی در اکتبر ناشی از باقی مانده از ستاره دنباله دار هالی است.

این Orionid شهابی در سال 2017. (ناسا)

اما در هیچ نقطه ای در سال 1910 بود که زمین در خطر احتراق: یک ستاره دنباله دار است نه سوزاندن بنابراین بدون گرما. نه وجود دارد هر گونه خطر از گاز سمی از یک ستاره دنباله دار “اشباع” جو. زمین به سر برد و در مجموع شش ساعت در دم ستاره دنباله دار هالی است.

بدترین سناریو مورد: اگر یک ستاره دنباله دار smacked به طور مستقیم به زمین. اگر که اتفاق افتاده است در حال حاضر همه چیز ممکن است دریافت تند و زننده.

… و می ترساند

این قطعا نبود این اولین بار است که معتبر صدایی شکل تنظیم کردن یک “آسمان در حال سقوط است”-نوع وحشت. و آن را نمی خواهد آخرین. در اینجا 15 قابل توجه دیگر توده freakouts. Spoiler: هیچ یک از این در واقع منجر به انقراض حیات بر روی زمین.

1524

که: ریاضیدان آلمانی یوهانس Stöffler

چه آنها پیش بینی کرد …
Stöffler پیش بینی تراز تمام سیارات صورت فلکی برج حوت ورود آب به معنای یک سیل بزرگ را پوشش جهان در فوریه. 25, 1524. وحشت گرفت. یک نجیب زاده ساخته شده و سه داستان ارک.

… و چگونه از آن بیرون آمد
در روز موعود از آن شروع به باران – که منجر به شورش است که در آن صدها نفر کشته شدند. سپس باران متوقف شد. بدون جاری شدن سیل.


1666

چه: آتش سوزی بزرگ لندن

چه آنها پیش بینی کرد …
آتش سوزی بزرگ لندن از سپتامبر. 2-6, 1666 نابود 87 محله کلیساها و خانه های 70,000 لندن 80,000 ساکنان. بسیاری از فکر آن بود که پایان جهان است. اما تنها 10 نفر کشته شدند.

… و چگونه از آن بیرون آمد
قبلی فصل زمستان یک پنجم از لندن جمعیت شده بود محو طاعون. بنابراین وحشت قابل درک است.


1814

که: خود-توصیف پیامبر جوانا Southcott

چه آنها پیش بینی کرد …
Southcott که ادعا می شود زن از آخرالزمان ذکر شده در کتاب مکاشفه اعلام کرد او باردار بود و خواهد تحویل جدید مسیح. او 64 در آن زمان است.

… و چگونه از آن بیرون آمد
این تاریخ گذشت و هیچ مسیح. هفته بعد Southcott درگذشت اما او پیروان خود را نگه داشته در اطراف امیدوار است او را از مردگان افزایش یابد.


1844

که: ویلیام میلر و Millerism

چه آنها پیش بینی کرد …
میلر شروع به موعظه در سال 1831 که عیسی مسیح باز خواهد گشت در سال 1843 به حمل میلر دهها هزار نفر از پیروان به بهشت است. وقتی که اتفاق نمی افتد, او تحت فشار قرار دادند به قدمت یک سال به Oct. 22, 1844.

… و چگونه از آن بیرون آمد
پس از “ناامیدی بزرگ” میلر را دنبال خواهد دوباره به آنچه که امروز Seventh-day Adventist church.


1910

چه: وحشت بیش از ستاره دنباله دار هالی است

چه آنها پیش بینی کرد …
ستاره شناس فرانسوی کامیل Flammarion ادعا گازهای سمی از ستاره دنباله دار هالی است می تواند به “مردن” در تمام طول زندگی بر روی زمین است. این یک وحشت در سراسر جهان. Hucksters فروخته ضد دنباله دار, قرص, ماسک گاز و “ضد ستاره دنباله دار چتر.”

… و چگونه از آن بیرون آمد
زمین بود سوزانده و نه هر کسی که می میرند از سیانوژن مسمومیت. ستاره دنباله دار هالی است که بازگشت در سال 1986.


1914

که: Zion دیده بان برج بنیانگذار چارلز راسل بدیع

چه آنها پیش بینی کرد …
راسل پیش بینی عیسی باز خواهد گشت در سال 1874. وقتی که اتفاق نمی افتد, او تجدید نظر تاریخ به سال 1914. بنابراین هنگامی که جنگ جهانی اول در اروپا آغاز شد در اواخر تابستان سال 1914 راسل اعلام کرد که از روز قیامت است.

… و چگونه از آن بیرون آمد
جهان پایان ندارد. راسل در سال 1916 درگذشت و اعضای جامعه خود را اتخاذ نام شاهدان یهوه در سال 1931.


1977

که: پنطیکاستی کشیش ویلیام Branham

چه آنها پیش بینی کرد …
Branham گفت: پیروان خود در سال 1963 که هفت فرشته بود به او نشان داد که به معنی از کتاب وحی است. عیسی را بازگشت به زمین در سال 1977 Branham به آنها گفت.

… و چگونه از آن بیرون آمد
Branham شد, کشته در تصادف دو سال بعد شامل مستی راننده. و نه عیسی نه بازگشت در سال 1977.


1982

که: John Gribbin و استفان Plagemann

چه آنها پیش بینی کرد …
Gribbin و Plagemann سال 1974 کتاب پرفروش “مشتری اثر” ادعا کرد که همه سیارات پوشش در همان سمت خورشید در مارس 1982 را ایجاد نیروهای جزر و مدی که باعث یک سری از زمین لرزه.

… و چگونه از آن بیرون آمد
هیچ غول زلزله. Gribbin و Plagemann پس از آن انتشار “مشتری اثر مقاومتی” که همچنین می تواند بهترین فروشنده.


1988

که: مبلغ و نویسنده Hal Lindsey

چه آنها پیش بینی کرد …
لیندزی نوشت محبوب سری از کتاب هایی که پیش بینی جهان را با پایان جنگ آرماگدون مدتی قبل از دسامبر. 31, 1988, باعث تصاحب ایالات متحده آمریکا توسط کمونیست ها و یا جامعه اروپا است.

… و چگونه از آن بیرون آمد
جهان به پایان نمی در 1980s با وجود کمونیست اروپایی مو بزرگ بازی های ویدئویی و یا موسیقی هوی متال است.


1994

که: رادیو واعظ هارولد کمپینگ

چه آنها پیش بینی کرد …
کمپینگ اعلام کرد که آخرالزمان آغاز خواهد شد در سپتامبر. 6, 1994 بر اساس مطالعات خود از کتاب مقدس است. او نیز آموخته است که کلیساها گمراه و هر کس باید به جای گوش دادن به برنامه های رادیویی.

… و چگونه از آن بیرون آمد
زمانی که این اتفاق رخ نداد اردو را به عقب رانده تاریخ. و دوباره. و دوباره. در مجموع شش بار در هر چند سال 2011.


1998

که: Chen Hong-حداقل و خود را “راه درست” فرقه

چه آنها پیش بینی کرد …
بنیانگذار یک تایوانی فرقه نقل مکان کرد به گارلند در تگزاس که در آن او گفت: خدا به نظر می رسد در تلویزیون کانال 18 به اعلام برنامه های خود برای پایان دادن به جهان و نجات فرقه نمودن در یک بشقاب پرنده است.

… و چگونه از آن بیرون آمد
پس از آن اتفاق نمی افتد چن برگزار شد یک کنفرانس خبری و بستری پیش بینی های او “را می توان به عنوان بی معنی است.”


2000

چه: “در Y2K اشکال”

چه آنها پیش بینی کرد …
کلمه در خیابان بود که یک اشکال برنامه نویسی – دو رقم به جای چهار سال – خواهد منجر به یک در سراسر جهان بحران از کامپیوتر و اینترنت و با وسعت تمام تمدن.

… و چگونه از آن بیرون آمد
تنها چند جزئی کامپیوتر اشکالات اشاره شد و بسیاری ثابت شد با هیچ عوارض بیماری. جهان رفت.


2008

چه: برخورددهنده بزرگ هادرون

چه آنها پیش بینی کرد …
هنگامی که جهان قدرتمند ترین شتاب دهنده ذرات باز در نزدیکی ژنو در سال 2008 برخی معتقد بودند این حرکت ناگهانی از ذرات زیر اتمی خواهد برای باز کردن یک سیاه چاله که پس از آن که فرو کردن زمین است.

… و چگونه از آن بیرون آمد
این برخورد همچنان به کار گیرند. هیچ سیاه چاله باز کرده است.


2012

چه: تقویم تولیدی صنعتی مایان فولاد

چه آنها پیش بینی کرد …
Dec. 21, 2012, پایان اولین “چرخه بزرگ” مایان “Long Count” تقویم گرفته تا 5,125 سال قبل است. برخی از — 10 ٪ از جمعیت جهان را بر اساس یک نظرسنجی – در این زمان به عنوان یک نشانه آن است که جهان به پایان می رسد.

… و چگونه از آن بیرون آمد
جهان پایان ندارد. ناسا حتی راه اندازی یک وب سایت خاص را می توانید سوال بپرسید. بیش از 5000 بود.


2017

که: “مسیحی numerologist’ دیوید مید

چه آنها پیش بینی کرد …
مید انتشار یک کتاب که در آن او ادعا کرد که یک سیاره ای به نام نیبیرو را در برخورد با زمین در سپتامبر. 23, 2017. اثبات شد در راه ancident اهرام جیزه گذاشته شد مید نوشت.

… و چگونه از آن بیرون آمد
هیچ سیاره X به نظر می رسد. وجود دارد بدون برخورد. مید خواهد به روز رسانی خود را پیش بینی و تاریخ در یک کتاب بعدی.

منابع: مجله تایم, دانشنامه بریتانیکا, خودی, مجله جهان امروز, Smitsonian magazine, The New York Times, Wired magazine

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de