SALEM – اورگان دیوان عالی کشور در اواخر روز دوشنبه متوقف روستایی قاضی را پیش از آن در روز است که تا به حال پرتاب ایالت coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط لیبریا کیت قهوه ای است.

بیکر شهرستان مدار قاضی متی Shirtcliff بود به حکم قهوه ای که اشتباه نیست به دنبال مقننه تصویب به گسترش stay-at-home سفارشات فراتر از 28 روز محدود می کند. حکم دادگاه عالی باقی می ماند Shirtcliff تصمیم در انتظار بررسی توسط دادگاه عالی قضات.

در بیانیه ای قهوه ای ستایش دادگاه عالی عمل است.

“هیچ میانبر وجود دارد برای ما به بازگشت به زندگی به عنوان آن را قبل از این بیماری همه گیر. به سرعت در حال حرکت می تواند بازگشت اورگان به روزهای اولیه از این بحران زمانی که ما خودمان محکم برای بیمارستان ها بود لبریز,” او گفت:.

کاهش قاضی دادگاه صادر کرده است نظر خود را در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل در اوایل این ماه توسط 10 کلیساها در سراسر اورگان که استدلال دولت اجتماعی-فاصله بخشنامه خلاف قانون اساسی بودند.

در هفت صفحه به نظر Shirtcliff نوشت که آسیب به Oregonians و امرار معاش خود را بزرگتر از خطرات ارائه شده توسط coronavirus. او همچنین اشاره کرد که کسب و کارهای دیگر ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی بوده و مجاز به باز باقی می ماند حتی با تعداد زیادی از مردم در حال حاضر و با تکیه بر, ماسک های اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات برای محافظت از مردم است.

“فرماندار دستورات لازم نیست برای ایمنی عمومی زمانی که شاکیان می توانید همچنان به استفاده از اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی در برابر بزرگتر از تجمعات مربوط معنوی عبادت,” او نوشت.

دادگاه ها در کشورهای دیگر باید در برابر حکومت دستور مشابه. ویسکانسین دیوان عالی کشور زده کردن رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ stay-در-خانه سفارش در هفته گذشته حاکم است که دولت او تجاوز قدرت خود را هنگامی که آن را تمدید سفارش برای یک ماه دیگر بدون مشورت با قانونگذاران.

یک قاضی فدرال در کارولینای شمالی روز شنبه طرفه با محافظه کار و رهبران مسیحی و مسدود اجرای محدودیت هایی که رژیم صهیونیستی. Roy کوپر دستور مؤثر داخلی خدمات مذهبی در طول بیماری همه گیر.

منظور از قاضی James C. دور سوم روز پس از دو کلیسا یک وزیر و یک مسیحی احیای گروه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال بلافاصله بلوک اجرای قوانین پوشش خدمات مذهبی در درون حزب دموکرات فرماندار دستور اجرایی.

در لوئیزیانا اما یک قاضی فدرال خودداری وزیر درخواست به طور موقت متوقف کردن رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز’ stay-at-home ترتیب است که تمام شده است که در همان روز.

این حکم توسط قاضی شهرستان در اورگان روشن قانونی ساز و قهوه ای استفاده می شود به صدور دستورات او. شاکیان ادعا می کنند – و قاضی موافقت کرد – که آنها صادر شده تحت قانون مربوط به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری و نه یک ماده است که آدرس بلایای طبیعی مانند طوفان و زلزله و یا سیل.

بهداشت عمومی اساسنامه شامل 28 روز زمان محدود در حالی که دیگر می دهد قهوه ای گسترده تر قدرت اما مربوط نیست در شرایط فعلی گفت: Kevin Mannix که به نمایندگی از صاحبان کسب و کار در مورد.

کالیفرنیا ایالت واشنگتن و نیویورک – که در آن فرمانداران باید بارها و بارها تمدید coronavirus محدودیت های خود را حکام قدرت بیشتری در بهداشت عمومی اورژانس, اما, اورگان, قانون, قرار می دهد در یک ساعت خاص در آن “قدرت فوق العاده ای است.”

“شاید کشورهای دیگر را یک درس از ما در آینده در مورد چه باید بکنید در مورد بهداشت عمومی اورژانس” Mannix گفت. “ما در مورد آن فکر کرده ایم متعادل قدرت فرماندار با قدرت از مردم و نمایندگان آنها.”

براون اعلام کرد ایالت وضعیت اضطراری با توجه به این ویروس در 8 مارس است و با صدور چند دستور اجرایی از جمله بسته شدن تمام مدارس غیر ضروری کسب و کار و ممنوعیت ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها.

در اوایل این ماه قهوه ای تمدید سفارش یکی دیگر از 60 روز تا 6 جولای. اما یک تعداد انگشت شماری از اورگان شهرستانهای این رو موافقت با دولت شروع به شل شدن آن محدودیت جمعه گذشته است.

قبل از دادگاه عالی ایالت پا در اورگان دادستان کل الن روزنبلوم بود خواست ساکنان به رعایت stay-at-home سفارشات در حالی که این حکم توسط دادگاه تجدید نظر.

“ما استدلال می کنند که قاضی اشتباه در ساخت و ساز مربوط به اساسنامه و او مورد آزار قرار گرفته را در اختیار صدور دستور مقدماتی” او در بیانیه ای گفت.

اسکات اریکسون, رئیس کشیش یکی از کلیساهای پشت طرح دعوی در دادگاه بود و گرفتن صبر و انتظار رویکرد قبل از ساخت هر گونه حرکت برای باز کردن درب. در حال حاضر خود مردم کلیسا در سالم دارای درایو در خدمات با نمازگزاران تنظیم در خود رادیو از پارکینگ و livestreaming.

“ما در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که وجود دارد قطعیت او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

اگر قاضی حکم در نهایت می ایستد اریکسون کلیسا که 3,700 مردم به طور معمول شرکت به طور منظم آن را تغییر دهید راه پاستور گفت. آن را به پایبندی به 6 فوت (2 متر) فاصله هر سطر دیگر خالی خواهد بود و هر چیزی است که مردم لمس مانند صندلی و pews خواهد برود را قبل از هر یک از خدمات. ماسک اختیاری خواهد بود.

“این قطعا تاثیر ظرفیت ما اما این که ما در این” اریکسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de