بعدی راه اندازی مجدد برای فوتبال استونی, مجموعه ای برای بازی روز سه شنبه

ژنو—اول این جزایر فارو. پس از آن آلمان و بوندسلیگا. بعد استونی.

هنگامی که سه فوتبال بازی ها بازی های برگزار شده روز سه شنبه در استونی آن را تبدیل به سومین اروپایی top-tier لیگ به ظهور از خاموش شدن مجبور coronavirus بیماری همه گیر.

بازی را به ناچار شروع به خالی در استادیوم هر چند طرفداران ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه. موافقت دولت باید اجازه دهید تا 1000 تماشاگر در هر بازی در 10-تیم Meistriliiga از ژوئیه 1.

“این ارتباط عاطفی به پشت در ورزشگاه مهم ترین چیز” استونیایی فوتبال فدراسیون سخنگوی Mihkel Uiboleht گفت: آسوشیتد پرس در روز دوشنبه.

طرفداران کردم فقط یک چشم خود را از تیم های در باز آخر هفته از ماه مارس تا نوامبر فصل است که طبیعی است در هوای سرد شمال اروپا.

2020 استونیایی فصل — برش به حداکثر 32 بازی به جای 36 — در حال حاضر برنامه ریزی شده به پایان on Dec. 12.

“شده اند وجود دارد زمستان هنگامی که در 12 دسامبر وجود دارد یک متر برف” Uiboleht گفت: اگر درجه حرارت در سال های اخیر که در تاریخ بودند که بالاتر از نقطه انجماد توسط دریای بالتیک است.

بعد برنامه می تواند یک موضوع برای فوتبال مقامات اگر وجود دارد به طور گسترده ای پیش بینی زمستان موج COVID-19 عفونت.

استونی کشور حدود 1.3 میلیون نفر تا به حال 64 مرگ و میر تا جمعه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آماده سازی برای راه اندازی مجدد لیگ از جمله تست بازیکنان, باشگاه کارکنان و مطابقت با مقامات بیش از سطح استونی دولت مورد نیاز Uiboleht گفت.

دولت برنامه های کمک برای کارفرمایان و ورزشگاه صاحبان همچنین کمک به باشگاه ها رو تقریبا چهار ماه بدون matchday درآمد.

“من نمی توانم بگویم وجود خواهد داشت هیچ ورشکستگی” Uiboleht اذعان ستایش لیگ را زود پرداخت از حدود 68 میلیون یورو به اشتراک گذاشته شود در تمام 55 عضو سازمان ملل.

که نقدی را جبران باشگاه منتشر شد که بازیکنان به نام تا به تیم ملی وظیفه برای سال 2020 قهرمانی اروپا بازی های مقدماتی در سال گذشته و سازمان ملل بازی های لیگ در سال 2018 است.

باشگاه در سراسر اروپا از بارسلونا و لیورپول به فلورا تالین و Nomme Kalju شد تحت عنوان به همان نرخ هر بازیکن برای هر تیم ملی انتخاب شده است.

“حتی اگر آن را تنها 50,000 یورو و در اینجا آن را در واقع می تواند در صرفه جویی یک باشگاه فوتبال است.” Uiboleht گفت.

در حال حاضر که استونی آماده است به راه اندازی مجدد فدراسیون نیز امید تازه درآمد از نادر خارج از کشور بهره در لیگ پخش حقوق Uiboleht گفت.

روز سه شنبه اقدام شامل لیگ رهبر Paide Linnameeskond میزبانی Tulevik. Paide در صدر جدول به موجب یک 8-1 پیروزی در Tallinna Kalev.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

فلور ری استارت یکشنبه در خانه به Tammeka تارتو دفاع از عنوان آن برنده با 31-هدف مهاجم اریک Sorga سال گذشته است.

که فرم به دست آورده 20 ساله Sorga یک حرکت به MLS سمت DC, ایالات.

“آن را بسیار اغلب که شما به فروش یک بازیکن حمله از استونی” Uiboleht گفت. “به طور معمول این امر می تواند یک بازیکن دفاعی که تخصص ماست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de