نیویورک به ورزش چراغ سبز برای اوایل ماه ژوئن — شاید فقط در زمان برای بیس بال

آخرین پنج شنبه, کمیسر راب مانفرد گفت: به او گفته بود به همه 18 فرمانداران مسئول متحده در لیگ اصلی بیس بال مجموعه فروشگاه.

قضاوت مطلوب پاسخ آن را باید یک زوم happy hour چرا که حتی دو COVID-19 تندروها نیویورک اندرو M. کومو و کالیفرنیا گاوین Newsom در حال حاضر صدا آماده به پرتاب فصل اول زمین.

در مانفرد بازگشت-به-بازی بازی های چک لیست امنیت در حمایت از مقامات دولت تا به حال در نظر گرفته شود در بالای صفحه. بیشتر مکان هایی که خارج از محدوده کمتر شانس بازی بیس بال. و کالیفرنیا با پنج تیم یک نوسان بزرگ دولت است. تگزاس رو در هیئت مدیره بیش از حد.

به همین دلیل روز دوشنبه رویدادهای معنیداری — اگر تا حدودی تعجب آور — توسعه است. آن را تنها چند روز پیش که من سوال عاقلی از آریزونا و فلوریدا برای باز کردن کشورهای خود را به حرفه ای ورزش مناسب پس از استخر و جکوزی چرا که آن را احساس کمی با عجله مستقر در این کشور در جریان مبارزه با COVID-19 شیوع. رژیم صهیونیستی. Mlb (Ariz.) و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (Fla.) آمد به عنوان کمی بیش از حد تهاجمی با فرض آغوش لیگ اصلی بیس بال.

معلوم است من مدیون آنها هم عذرخواهی. شاید این دو نیستند که نگران مسطح منحنی اما تا آنجا که به تصرف سیاسی فرصت بودند و جلوتر از آن با بقیه همکاران خود را فقط در حال حاضر در حال سقوط در خط.

با وجود کومو تمایل به شل کمر بر ما downstaters و شهر قوم او دوشنبه اعلام کرد که طرفدار تیم های ورزشی می توانید شروع به برنامه ریزی برای از سرگیری عملیات در نیویورک به عنوان به زودی به عنوان اولین هفته از ماه ژوئن است. که تنها دو هفته به دور است که به نظر می رسد مانند یک چشمک زدن بعد از دو ماه از مستند.

کومو با اشاره به تمام لیگ های منفی طرفداران البته — اما زمان کار می کند کاملا برای بازی بیس بال است که امید به آغاز بهار آموزش 2.0 ماه آینده و پس از باز کردن در روز در ماه جولای. MLB هنوز مشخص نشده است که مکان استفاده می شود برای آماده شدن برای فصل به طور منظم اما به نظر می رسد به عنوان اگر استادیوم یانکی و سیتی زمینه در حال رفتن به در دسترس خواهد بود بسیار زودتر از انتظار می رود.

“هاکی, بازی بسکتبال, بیس بال, فوتبال, هر کس می تواند بازگشایی” کومو گفت: در طول روزانه خود را coronavirus اخبار جلسه. “ما در حال آماده, مایل و قادر شریک است. به یاد داشته باشید, دولت با قوانین در حال حاضر می تواند در جلوگیری از یک تیم از آینده. آنچه ضروری? آنچه ضروری نیست? من میگم دولت خواهد شد کار با آنها را به بازگشت.”

برای تلفن های موبایل مانند یانکی ها و متس فقط به روز رسانی ضروری پرسنل بدون نیاز به M. D. و برای مانفرد آن را خوب به دوستان در فرمانداری عمارت به عنوان او نه تنها با این نسخهها کار به بیس بال در این زمینه شد اما در تلاش برای تحت فشار قرار دادن بازیکنان ارتباط به توافق برسند به یک بازگشت-به-بازی بازی های معامله.

مانفرد تبدیل شده تا گرما با هفته گذشته سی ان ان ظاهر گفتن یک تلویزیون ملی مخاطبان که MLB را از دست خواهد داد 4 میلیارد دلار اگر هیچ بازی هستند. او به دنبال آن است که با ارائه 67-صفحه همه گیر عملیات دستی به اتحادیه اروپا که در حال حاضر باید انجام خود ارزیابی دقت دقیق سند است.

و اگر دو طرف موفق به لرزش دست در آن بازگشت-به-بازی, پروتکل, آنها هنوز هم می خواهید به حرکت خاردار موضوع حقوق بازیکن با اتحادیه تمایلی به تکان دادن در MLB درآمد-های پیشنهاد. هر دو طرف باید تعیین اگر این کار را می توانید بدون طرفداران زیرا بدون فرماندار است و آماده به اجازه تماشاگران در ساختمان نشده است.

“اگر آنها می توانند اعداد کار من می گویند ، بازگشت” کومو روز دوشنبه گفت:. “آنها باید برای خود تصمیم اقتصادی که آیا این مدل اقتصادی برای آنها کار می کند. آنها باید به این تصمیم اما هر راه ما می توانیم کمک به ما کمک خواهد کرد. و سپس آنها را به بالا و در حال اجرا و سپس هنگامی که ما می توانید با پر کردن ورزشگاه دوباره ما می توانید با پر کردن ورزشگاه.”

این حدس در اینجا این است که بازیکنان ارتباط می تواند زندگی می کنند با تست بیشتر و برخی از اصلاح رفتار. اگر گاه به گاه, تف, و یا کسی سهوا باد تا قفسه سینه-سنگ زنی باشگاه داغ, که انتظار می رود. این است که بیشتر در مورد غربالگری کامل برای COVID-19 و ترکیب این اقدامات به هر کس روزمره. آن را به یک leaguewide طرز فکر موفق باشد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

همانطور که برای حقوق و دستمزد چیزهای نه طرف می توانیم فصل را به رفتن در دود بیش از پول است. که نمی تواند اتفاق می افتد. در این بار از جان گذشته آن خواهد بود یک نگاه وحشتناک برای این صنعت به عنوان یک کل و به طور بالقوه می تواند منجر به آسیب طولانی مدت به این ورزش است.

هنوز باند برای بیس بال بازگشت به نظر می رسد به پاکسازی برخی پس از سه محوری متحده با صعود بر روی مانفرد را ارابه موسیقی. شاید کمیساریای نمی خواهد که طرفداران در پارک, تابستان امسال, اما او تا به مقدار زیادی از آنها را در مکان های بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de