پزشکی دندانپزشکی دفاتر با توجه به قوانین برای بازگشایی – Mon, 18 مارس سال 2020 PST

پزشکی و مطب های دندانپزشکی می تواند بازگشایی در واشنگتن اگر آنها می توانید دستورالعمل های خاص برای دنده محافظ, بهداشت جسمی و فاصله.

اگر موارد COVID-19 شروع به سنبله در منطقه خود قرار داده و فشار بر تجهیزات پزشکی, آنها نیاز به یک برنامه ریزی برای رشد و یا کوچک شدن روش انتخابی.

دولت جدید اورژانس اعلام از رژیم صهیونیستی. جی Inslee مجموعه این فرایند اجازه می دهد برای پزشکی و دندانپزشکی دفاتر تحت عمل به سه روش متفاوت pandemic شرایط و یا مراحل. دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی می تواند تصمیم بگیرد که آیا برخی خدمات باید کاهش یابد و یا بسته شده است.

در متعارف مراقبت فاز همه مناسب مراقبت های بالینی می تواند ارائه شده است.

در احتمالی مراقبت فاز تمام مراقبت های مناسب می تواند ارائه شده است که اگر شخصی به اندازه کافی دنده محافظ و بیمارستان ها کافی افزایش ظرفیت.

در بحران مراقبت از فاز اورژانس و مراقبت های فوری را می توان همراه با انتخابی مراقبت اگر تاخیر می تواند باعث آسیب به علاوه خدمات تنظیم خانواده, مراقبت از نوزاد و واکسن.

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>