LeBron: “قطعا نمی دادن تا در فصل”

LeBron James تصریح کرد دوشنبه که او امیدوار است این فصل NBA می توانید رزومه کاری, با این نکته که سلامت و رفاه از بازیکنان نمی تواند به خطر افتاده است با بازگشت به بازی.

لس آنجلس لیکرز ستاره صحبت کردن در بدون وقفه پلت فرم را “WRTS: پس از حزب” نشان می دهد که روز دوشنبه منتشر شد گفت: از آن باقی مانده خود را آرزو می کنم که در این فصل می آید “را زودتر از بعد.” NBA معلق فصل در تاریخ 11 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و دو ناشناس اعضای لیکرز در میان لیگ بازیکنان که پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

“قطعا نمی دادن تا در فصل” جیمز گفت. “نه تنها خودم و هم تیمی های لیکرز سازمان ما می خواهم به بازی. وجود دارد بسیاری از بازیکنان است که من شخصا می دانم که می خواهید به بازی. و بدیهی است که ما هرگز نمی خواهم به خطر اندازد سلامت هر یک از بازیکنان ما و یا هر یک از بازیکنان در خانواده و غیره و غیره.

“این یک بیماری همه گیر است که ما هیچ ایده (در مورد). ما نمی توانیم کنترل آن” جیمز اضافه شده است.

جیمز بود که در میان یک گروه از برخی از این لیگ بالاترین پرداخت بازیکن ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط رئیس جمهور کریس پل از شهر اوکلاهما تندر نیز بخشی از این گروه که هفته گذشته برای بحث در مورد این فصل است. آن دسته از بازیکنان در تأیید به یک دیگر در تماس است که که آنها می خواهم برای دیدن فصل رزومه.

کمیسر NBA آدم نقره گفت: بازیکنان اعضای اتحادیه در آوریل 8 که او امیدوار بود که به نوعی از تصمیم گیری در مورد آینده فصل در بیش از چهار هفته پنجره است. در آن زمان قاب نقره ای و NBA بنابراین می خواهم به جدول برخی از دوره عمل ژوئن 5.

از شنبه فقط بیش از نیمی از لیگ را 30 franchises تا به حال بازگشایی تجهیزات عمل خود به صورت داوطلبانه تمرینات. اما ورزش های دیگر در حال نشان دادن نشانه های امیدوار کننده, با نسکار راه اندازی مجدد آن فصل این آخر هفته گذشته, بیس بال کار را از طریق برخی از برنامه های است که می تواند منجر به یک تابستان روز افتتاحیه و زنده گلف بازگشت به تلویزیون یکشنبه با پوسته بازی در جنوب فلوریدا.

“ما شاهد بسیاری از رویدادهای ورزشی, UFC, فوتبال ما در حال شنیدن بیس بال را در مورد به رفتن در یک کمی” جیمز گفت. “شما می دانید من می خواهم به عقب بر گردیم به بازی. من عشق را به بازی بازی بسکتبال. من می دانم که چگونه الهام بخش بازی بسکتبال است. من می دانم که چگونه الهام بخش ورزش خود را. به عنوان به زودی به عنوان ممکن است زمانی که ما می توانیم به عقب وجود دارد خارج وجود دارد, ما می خواهم عشق را به بازی بسکتبال به طرفداران ما.”

جیمز و لیکرز بودند در بالای جدول رده بندی کنفرانس غرب که NBA معلق بازی. در 49-14 های NBA دوم-بهترین رکورد پشت میلواکی لیکرز در حال حاضر مسجل چه خواهد بود خود را به اولین نقطه حذفی از سال 2013.

“من می دانم که همه ما آن را از دست” جیمز گفت. “من می خواهم اینجا نشسته اگر من دروغ گفت ما نیست.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>