والا کینه جو افضل: Michael Jordan ما فکر می کنیم می دانستم که کاری ادامه داده اند تا “آخرین رقص” با یک خنجر

آن را مانند یک لحظه مناسب مانند یک شات کامل آن را واقعا باید فینال حافظه ماندگار از یکی از بزرگترین ورزشی حرفه ما تا به حال خواهد شد را ببینید.

مایکل جردن دادن سکس راسل از یوتا جاز, ساخت یک شات در زمان منجمد به مهر ششمین قهرمانی شیکاگو بولز سلسله در پایان سال 1998 NBA نهایی — the final شات نه تنها کار خود را با گاو نر بلکه گیج مستند “آخرین رقص” که باد تا اوایل صبح روز دوشنبه در Netflix بکشد در کانادا.

آن را نشان می دهد مخلوط اردن در بسکتبال استعداد با توانایی خود را برای به دست گرفتن لحظه ای و رانده شود به تعالی در مهم ترین لحظات.

آن همه از اردن در یکی از شش ثانیه طول.

مایکل جردن تخلیه برنده در بازی 6 از سال 1998 NBA Finals

ما می دانستیم که آن روز در شهر سالت لیک این که ما شاهد پایان یک ورزش درست است سلسله. رابطه بین مربی فیل جکسون و گاو شکسته شد و نمی تواند ثابت شده است. ارتباط میان اردن Scottie Pippen و مدیر کل جری Krause بود و سمی است.

هر کس به نظر می رسید خسته — روانی خرد کردن فیزیکی تلفات یکدیگر — و “آخرین رقص” نشان می دهد که چگونه آن را به این مرحله است.

چه آن را انجام داده است این است حتی بیشتر تمرکز بر روی جنبه های اردن که حتی کسانی از ما در حاشیه ی کار خود را می دانستند: او تقریبا پاتولوژیک رقابت; او نیاز به پیدا کردن برخی از اندکی واقعی یا ادراک شده به سوخت است که رانندگی خود را متعالی بسکتبال استعداد. ما می دانستیم که آن همه یا حداقل فکر ما بود.

پایدار تصور داشتن دیده می شود این سری است که شما ممکن است مانند اردن بهتر است اما شما ممکن است درک خود را آسیب شناسی فقط کمی و چه قدر او انگیزه هر کجا که او می تواند آن را پیدا کنید.

حتی این که آخرین گلوله را به عنوان یک عضو از Bulls — مسابقات قهرمانی خنجر به پایان رسید که در 45 نقطه بازی و کمک به کسب اردن ششمین NBA Finals MVP award — رانده شد گذشته و حمله.

در این قسمت یکی مانده به آخر ما یاد بگیرند که راسل تا به نوعی تحقیر شده میبیند اردن سال قبل است. در حالی که اردن بود او به دنبال بیس بال حرفه ای او را یک روز در گاو’ تمرین تسهیلات که در آن راسل و جاز بود تمرین قبل از اجرا از آسیاب فصل به طور منظم بازی. راسل به نوعی شوخی است که اردن بازنشستگی سرقت کرده بود او یک شانس برای متوقف کردن گاو افسانه در دادگاه و آن را می خوردند در او.

“از آن نقطه او شده است در لیست من” اردن می گوید راسل در قسمت نهم.

که ممکن است بزرگترین غذای آماده از این سری: اردن بیش از حد رقابت و توانایی به استفاده از حتی کوچکترین درک بی عدالتی به او رانندگی.

10-قسمت سری نقل مکان کرد تا از اصلی ژوئن تاریخ انتشار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آورده است که تمام رشته های ورزشی به توقف است خیلی بیشتر از فقط یک نگاه در اردن ، تلخی از Steve Kerr صحبت کردن در مورد پدرش ترور عاطفی است. پر سر و صدا زندگی Dennis Rodman, داستان پشت دیترویت پیستونز “پسران بد” و درمان Krause به سری عمق که چند می تواند تصور است.

آن است که یک بررسی از مردان و تیم و چگونه آنها رشد می کنند و تبدیل به این موجود زنده — 10 ساعت غواصی عمیق به مردم به عنوان بسیاری به عنوان بازی.

اما در قلب آن دلیل آن را وجود دارد این است که اردن.

من دیر به نزدیک chronicling اردن و گاو ابتلا به آخرین قهرمانی از courtside صندلی — او خواهد آمد از بازنشستگی در سال 2001 و بازی دو فصل تر در واشنگتن است. به عنوان “آخرین رقص” به طوری ماهرانه نشان می دهد او یک شخصیت پرقدرت مانند چند که تا کنون دیده ایم در عرصه های ورزشی. به سادگی در حاشیه خود را در چند سال گذشته ارائه شده است تا از نزدیک نگاه انسان محور به پیروزی در هر هزینه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

شما می توانید ببینید آن را از طول بازو: او خواستار طبیعت و آنچه در آن بود به دیگر اعضای تیم خود را. آنها “ترس” از او آنها را در ترس از او, اما او مانند هر کس دیگری.

شما می تواند احساس آن زمانی که او راه می رفت به یک بسته بندی شده اتاق مصاحبه. شما می تواند احساس آن را هنگامی که شما را دیدم او را در پایان جلسات تمرین. شما می توانید کاملا آن را احساس زمانی که شما را دیدم او را بازی کند. او متفاوت بود. فقط متفاوت از بقیه.

قطعا وجود دارد سوراخ در پروژه حذفیات هستند که از برخی جهات قابل درک داده شده اردن در حال نهایی می گویند حتی در پخش این مستند.

آن را خوب است برای شنیدن از کسی غیر از مادرش در مورد زندگی خانواده خود را به دور از بازی. این سری شاید glosses بیش از آنچه که اعتیاد به ریسک بالا قمار و خود گریزی به صحبت کردن در مورد مسائل اجتماعی است. سوالات است که می شده اند و جالب برای شنیدن پاسخ داده است.

اما به عنوان یک نگاهی به اردن ورزشکار از هم تیمی های رانده نیروی “آخرین رقص” را نا امید نیست. و به اعتبار خود او است باز تر از او تا کنون بوده است.

اگر یک قطعه از کل تولید این مبالغ به اردن بهتر از همه دیگران آن را در ثانیه های پایانی از قسمت شماره 7: عاطفی اردن بکاهند به عنوان او پس از اتمام مذاکرات در مورد سبک خود را خواستار شخصیت تمایل خود را — تقریبا یک پاتولوژیک نیاز به تقاضای بیشتر از دیگران از آنها ممکن است فکر می کنم که آنها ارائه می کنند.

“برنده قیمت و رهبری دارای یک قیمت است. بنابراین من کشیده مردم در طول زمانی که آنها نمی خواهند به کشیده شود. من به چالش کشیده مردم زمانی که آنها نمی خواهند به چالش کشیده می شود. و من به دست آورده که از سمت راست به دلیل هم تیمی های من پس از من است. آنها نمی تحمل تمام چیزهایی است که من را تحمل کردند. هنگامی که شما پیوستن به تیم شما زندگی می کنند در یک استاندارد خاص که من بازی این بازی و من تو را چیزی کمتر.

“حال اگر این بدان معناست که من باید برای رفتن به خارج وجود دارد و در الاغ خود را کمی پس از آن که انجام دادم. شما از همه هم تیمی های من یک چیز در مورد مایکل جردن بود, او هرگز از من خواست برای انجام کاری که او نمی f—ing انجام دهد. هنگامی که مردم از دیدن آنها میخوای بگو: او واقعا یک پسر خوب. او ممکن است یک مستبد است.’ خوب این که دلیل این که شما هرگز چیزی را به دست آورد. من می خواستم به نفع خود اما من می خواستم آنها را به نفع خود می شود و بخشی از آن را به عنوان به خوبی.

“من لازم نیست برای انجام این کار. من فقط آن را انجام می دهند به خاطر آن است که من هستم. که من چگونه بازی بازی. که طرز فکر من است. اگر شما نمی خواهید به بازی که بازی نمی کند که راه. شکستن است.”

بسیاری نمی خواهد آمد به دور از “آخرین رقص” میل اردن بسیار زیاد است. اگر یک چیز وجود دارد که می آید از طریق به طور کلی این است که او می تواند به معنی و تند تند و گزنده و در زمان ناعادلانه است. او آن را می دانستند و ما فکر آن را و در مورد آن شنیده بود اما ما درک نمی کنند چقدر عمیق به آن زد و ثابت آن بود تا ما به تماشای این 10 ساعت پوشا تقریبا دو دهه است. این مجموعه نشان می دهد که چگونه ریشه دوانده آن را در اردن بسیار بودن.

“آخرین رقص” یک نگاه فوق العاده در یک مجموعه که یکی از بزرگترین پزشکان ورزشی خود را که تا کنون بوده است.

ما می دانستم که کمی در مورد چگونه پیچیده او به عنوان حرفه خود گشوده است. ما در حال حاضر مطمئن شوید که از آن.

Doug Smith

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de