توسط جودیت مارتین نیکلاس Ivor مارتین و جکبینا مارتین اندروز McMeel پیوند

عزیز از دست رفتار: یک سال پیش یک مقاله از معدن انتخاب شد و برای انتشار در کالج در مقطع کارشناسی research journal, اما, انتشار, به تعویق افتاد تا سقوط موضوع با توجه به “حجم کار سنگین.” من گفت: انتشار دفتر بود که من فارغ التحصیل در ماه ژوئن و به آنها آدرس من به طوری که آنها می تواند به من ارسال پاییز با موضوع مقاله من پس از آن منتشر شد.

در اوایل ماه دسامبر از من پرسید وقتی که من باید انتظار برای دریافت آن است. پاسخ دو روز بعد بود که “با توجه به تغییرات رهبری و اجرایی تصمیم گیری در بین سال های مدرسه” مقاله من به تعویق افتاد تا زمستان موضوع که من دریافت یک کپی در پست الکترونیکی پس از آن منتشر شد.

در ماه مارس, من دعوت به حزب راه اندازی برای زمستان مسئله ای که در نهایت شامل مقاله من. من پاسخ داد که من خواهد بود قادر به حضور در, از آنجایی که من در حال حاضر فارغ التحصیل هستم و دیگر در این منطقه است. حتی اگر آنها در حال حاضر من آدرس دادم به دوباره آنها را فقط در مورد.

پس از آن آمد پناهگاه در محل سفارشات در دولت من با توجه به coronavirus با دانشجویان خواسته به ترک محوطه دانشگاه. من می دانم که این کار باید در یک زمان استرس زا برای همه دانشجویان. اما از آنجا که در پاسخ به دعوت من شنیده ام هیچ پاسخ و دریافت من کپی در پست الکترونیکی.

با همه گیر در, می شود آن را خودخواه از من بخواهید آنها را زمانی که من می توانید انتظار من کپی کرد ؟ ؟ من نمی خواهید برای آمدن در سراسر به عنوان حساس اما همچنین احساس می کنید که آنها مرا درمان بسیار ضعیف در طول کل این فرایند است. به نظر می رسد به عنوان اگر آنها باید تا به حال مقدار زیادی از زمان را به ایمیل من کپی از آنجایی که آنها در حال حاضر من آدرس و تا به حال بارها و بارها وعده داده شده به انجام این کار.

آرام خواننده: همانطور که شما به خوبی آگاه از این موضوع به پایان رسید قبل از همه گیر بسته همه چیز را. اما همانطور که شما نیز متوجه آن را در حال حاضر به نظر می رسد بی عاطفه به شکایت در مورد هر گونه عروق کرونر از کار که انجام می شود.

رفتار خانم مظنون است که از عوارض این بیماری همه گیر خواهد شد استفاده از این همه منظوره بهانه ای در مسائل که کاملا نامربوط به بحران است. تعهدات است که باید برآورده شده است یا هنوز هم می تواند در خواهد نوردید و با ساقط شد که جدی و اجتناب ناپذیر است.

بنابراین شما نیاز به احساس خودخواه مورد درخواست. اما در حال حاضر شما ممکن است روبرو می شوند یک بهانه: عدم دسترسی به دفتر که در آن مسائل نگهداری می شوند. محدود یادآوری خواهد بود, بهترین, چگونه درخواست و یا زمانی که شما می توانید به دست آوردن این مجله به عنوان شما آن را دریافت خواهید کرد زمانی که آن را در سال گذشته منتشر شده.

عزیز از دست رفتار: اگر یک فرد یک “جونیور” آیا آنها همچنان به استفاده از “جونیور” پس از “Sr” درگذشت?

آرام خواننده: قاعده این است که وقتی برای اولین بار است که به نام می میرد همه حرکت کردن. “Junior” کاهش یافته است مگر در مواردی وجود دارد یک سوم که پس از آن تبدیل تاریخ.

استثنا زمانی است که نام اصلی-دارنده بسیار برجسته وجود دارد که ممکن است سردرگمی است. اگر جورج واشنگتن تا به حال تا به حال یک پسر با همان نام – او – پسر می خواهم که همچنان به G. W. جونیور حتی پس از مرگ پدرش.

اما همانطور که همه خوب فرزندان خود را باور پدران به توان بسیاری از, اگر نه بیشتر از آنها همچنان به استفاده از کاربر.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de