نه بیشتر Minnesotans و فوت کرده اند از COVID-19 و 705 بیشتر باید آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات بهداشتی دولت روز دوشنبه گفت:.

موارد تایید شده اند بالا رفتن سریع به عنوان دولت اداره آزمون بیشتر اما مرگ و میر در واقع کاهش یافته است به تازگی. در روز به طور متوسط در طول هفته گذشته 20 Minnesotans درگذشت از COVID-19 از 23 هفته قبل از.

با یکی دیگر از 6,001 آزمون گزارش روز دوشنبه در سه روز اخیر بوده است در میان شلوغ ترین دولتی و خصوصی labs پس از همه گیر وارد در مینه سوتا است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اجازه اقامت خود را در خانه سفارش به پایان رسید در نیمه شب گفت که هفت هفته بدون سفر غیر ضروری و تجارت کاهش گسترش بیماری اجازه دولت بیمارستان به دنده تا برای هجوم COVID-19 بيمار.

همانطور که از دوشنبه 488 بیمارستان بستری شد با این بیماری از جمله بالا از 229 در وضعیت بحرانی است.

یکی دیگر از 10,764 بهبود و حداقل 731 فوت کرده اند — از جمله 595 ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا امکانات زندگی کمک.

‘امن’

تحت فرماندار “ایمن ماندن” استراتژی شروع دوشنبه گروه کمتر از 10 مجاز به جمع آوری اگر چه Walz می گوید مردم باید حداقل شش فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس.

فروشگاه و برخی دیگر غیر ضروری کسب و کارهای کوچک می تواند بازگشایی و همچنین به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

با این حال, میله, رستوران ها سالن ها و آرایشگاه بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه مه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de