CBS دستور سوم ‘Star Trek’ سری با Spock پردازنده – Sun, 17 مارس سال 2020 PST

نیویورک – CBS تمام دسترسی برای بازگرداندن Spock برای سوم آن تمام عمل زندگی می کنند نشان می دهد در “پیشتازان فضا” جهان سفارش سری جدید مجموعه در سال های قبل از سروان. James T. کرک گروگان U. S. S. Enterprise.

“Star Trek: عجیب و غریب دنیای جدید” را ستاره Anson Mount به عنوان سروان. کریستوفر پایک, Rebecca Romijn به عنوان شماره یک و Ethan Peck علم به عنوان افسر Spock.

آن خواهد بود که سوم نشان می دهد در Alex Kurtzman-پیشگام Trekverse پس از “پیشتازان فضا: کشف” و “پیشتازان فضا: پیکارد.” پک کوه و Romijn خواهد بود reprising نقش مربوطه خود را از فصل 2 از “کشف.”

“طرفداران سقوط در عشق با Anson Mount, Rebecca Romijn و Ethan Peck این تصاویر از این شخصیت یاد زمانی که آنها برای اولین بار معرفی شد در “پیشتازان فضا: کشف’ در فصل گذشته گفت:” جولی مک نامارا معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس برنامه نویسی در CBS همه دسترسی داشته باشید. “این سری جدید خواهد بود یک مکمل به حق رای آوردن یک چشم انداز کاملا جدید و سری از ماجراهای به `ستاره بازحمت حرکت کردن است.”‘

نیز وجود دارد یک سری انیمیشن در آثار “ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>