خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف شده است تغذیه مردم آمریکا اطلاعات غلط برای سال. او با استفاده از موقعیت خود را — مملو از دسترسی به اطلاعات و مردم در این می دانند — برای توزیع وحشی حساب روسی تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

این اثر بود برای ترساندن و هشدار میلیون ها نفر از آمریکایی ها کاشت تقسیم بین همسایگان toxifying گفتمان ما و بالا بردن اضطراب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف زمان و منابع مبارزه با مغالطه است که آنها را لعنت پس از یک روز و محروم مردم آمریکا از رئیس جمهور است که می تواند اختصاص زمان و انرژی خود را به سیاست های آنها تا به حال انتخاب او را به تصویب برسانند.

فقط یک سال پیش آدام شیف شد در سی ان ان, MSNBC, ABC, Fox News — هر کسی که می توانست او را — صحبت کردن در مورد تهمت/روسیه تبانی “در چشم ساده.”

حتی پس از مولر گزارش به وضوح نشان داد که هیچ قابل اثبات تبانی و یا هماهنگی بین دولت روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین شیف ادامه به انتشار این دروغ است.

کریس والاس از فاکس نیوز فشرده شیف در ادعای بازی در این کنگره یک حلقه برجسته از اظهارات تبانی.

شیف شات پشت “چه روشن تر به قصد تبانی کردن می تواند شما را نسبت به روس ها ارائه خاک بر هیلاری کلینتون به عنوان بخشی از آنچه به عنوان تلاش برای کمک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و همین جونیور گفت: اگر آن چه به شما می گویند من می خواهم آن را دوست دارم؟”

“به قصد تبانی کردن.”

که پس از سالها صدایی زنگ در مورد “شواهد محکم” از تبانی با پوتین بود که “بیش از ضمنی.” این رسوایی شد “فراتر از واترگیت,” Schiff, ضروری برای همه حساس هوش به ما گفت.

ما از این هفته که شیف همیشه می دانستم که وجود دارد هیچ مدرکی از تبانی. روز او مصاحبه سابق دولت اوباما مقامات از جمله مدیر اطلاعات ملی جیمز کف زننده سفیر در سازمان ملل سامانتا پاور مشاور امنیت ملی سوزان رایس و دادستان کل Loretta Lynch که به او بگویید که هیچ چیز و شب او می خواهم به پرش بر روی یک خبر اطمینان آمریکایی ها که او می خواهم دیده می شود شواهد از چیزی.

اما هیچ چیز وجود ندارد.

این خبردروغ شیف ادامه داد: برای اعلام شد, سوپر, هر چند توسط رسانه ها که رفت و دیوار به دیوار با پوشش خود را. آثار از واترگیت کشیده شد بر روی “اخبار” مجموعه و به ما گفته شد که چگونه جدی این موضوع شد.

هیستریک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت های رسانه ای را به رسانه های اجتماعی به سرزنش هر کسی که شک روسیه توطئه سخنرانی ما در مورد قرار دادن “کشور بیش از حزب است.”

هماهنگی بین شیف و رسانه ها بود و خطرناک.

به عنوان لی اسمیت نوشت: در نیویورک پست “به این واقعیت غم انگیز این است که یک بار-معتبر مطبوعاتی سازمان از جمله سی ان ان و همچنین MSNBC, نیویورک تایمز و واشنگتن پست نیست فریب خورده تبانی جعل. آنها بخش مهمی از آن است.”

آدام شیف ناپسندیده بازیگر. دموکرات ها باید به دنبال خود سرود و قرار دادن کشور خود را بیش از حزب و خارج کردن مار در میان خود.

وجود دارد هر دو حزب تلاش مانند زیرساخت های قانون بهبود اقتصادی و مبارزه با این بیماری همه گیر — که شده است بدون شک مانع شرارت های کنگره از کالیفرنیا که مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را با weaponizing موقعیت خود را به منظور پایین آوردن بموقع-رئيس جمهور انتخاب شد.

ما ادامه خواهد داد به تحمل مسموم میوه از اقدامات خود را برای سال ها و آن را دوباره اتفاق می افتد در شکل های مختلف از مواردی است که حساب, یک بار و برای همه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de