روسیه باز می شود مرز به ورزشکاران و مربیان پس از محرومیت ترین خارجی واردان در میان همه گیر

روسیه آرام مرز محدودیت برای ورزشکاران و مربیان در یک حرکت است که کمک خواهد کرد که فوتبال به راه اندازی مجدد در این کشور در ماه آینده.

از ماه مارس روسیه محروم ترین خارجی ورود در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در حال حاضر دولت می گوید ورزشکاران و مربیان اجازه خواهد داشت در صورتی که یک قرارداد با یک تیم ورزشی و یا سازمان است. آنها را مجبور به صرف 14 روز در انزوا در هنگام ورود و خواهد بود مشاهده شده توسط پزشکان است.

دولت می گوید: “این تصمیم را کمک به ورزش حرفه ای سازمان ها از جمله روسی لیگ برتر فوتبال باشگاه, به, رزومه, آموزش پس از لغو محدودیت های مربوط به گسترش جدید کروناویروس.”

روسیه لیگ برتر با هدف به راه اندازی مجدد ژوئن 21, هر چند برخی از آن خارجی ستاره به رهبری صفحه اصلی در شیوع و هنوز به بازگشت.

لوکوموتیو مسکو گفت: آن 35 ساله در پرو جناح جفرسون فارفان تا به حال قرارداد این ویروس. صندلی باشگاه آناتولی Meshcheryakov گفت ریا نووستی, خبرگزاری که فارفان در مسکو بود و در بیمارستان بستری شده است. فارفان نشده است همچنین در این فصل به دلیل مصدومیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>