علامت Casse, Woodbine مربیان champing در بیت به فصل آغاز شده

علامت Casse و مربیان دیگر در Woodbine مسیر مسابقه در نهایت یک تجربه مسابقه فصل به آماده شدن برای.

Woodbine سرگرمی full steam ahead با برنامه های خود را به ارائه هر دو را مهار و با تجربه مسابقه در سال 2020 است. مسابقه مهار معلق در ماه مارس به دلیل COVID-19 همه گیر است که برنامه ریزی شده برای از سرگیری ژوئن 5 در Woodbine Mohawk پارک با Woodbine مسیر مسابقه را تجربه کمپین افتتاح 6 ژوئن.

مسابقه در دو سالن انجام خواهد شد بدون فن.

همه گیر مجبور Woodbine به تعویق انداختن آن برنامه ریزی شده در مارس 18 شروع به تجربه کارت.

“(Woodbine) برای ما بسیار مهم است,” Casse گفت: از فلوریدا. “ما بسیاری از اسب که ما هدفمند برای این دیدار که انجام نداده اند هر چیزی.

“اما این است که حتی بیشتر مهم برای صاحبان و مربیان ایم که وجود دارد از ماه دسامبر و نبوده است قادر به اجرای. من بیشتر نگران این افراد … بسیاری از کسب و کار قرار داده شده است برای چند ماه گذشته اما از لحاظ فنی و اسب مسابقه شده است و از ماه دسامبر پس از آن مقدار بیشتر در نظر من است.”

Woodbine نیست به تنهایی. به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر مسابقات اسبهای تروبرد در آمریکا سقوط کرده بود به یک تعداد انگشت شماری از آهنگ های از جمله گلف استریم پارک در هالاندیل, Fla., Turfway پارک در فلورانس, Ky., و Fairmount پارک در بیلیس کرسردس بیمار.

Woodbine قرار داده و از آن وضعیت کتاب در شنبه جزئیات مسابقات در ماه ژوئن 6 تا 21 ژوئن با 16 مسابقه بر روی کارت اول است. چهارمین روز از مسابقات — 13 ژوئن — را ببینید مخاطرات مسابقه فصل در تاسیسات. ستاره ساقه و Woodstock مخاطرات را اجرا خواهد کرد به عنوان اولین دو نژاد از روز به دنبال خوش آمدید نقص.

Casse یکی از شمال امریکا, برترین مربیان. 59 ساله و اهل ایندیاناپولیس برنده هر دو Preakness و بلمونت استیکس — نهایی دو پا از ایالات متحده تاج سه گانه — و همچنین به عنوان پنج Breeders’ Cup نژادها.

Woodbine نیز خوب بوده است به Casse که شده است به نام کانادا را بالا تجربه مربی بی سابقه 11 بار. او اسب را ثبت دو ملکه بشقاب عناوین دو Woodbine مایل تاج و سه Woodbine اوکس پیروزی در تورنتو بیضی شکل است.

و Casse گفت: Woodbine را tapeta سطح آن را آسان تر در بازگشت اسب.

“چیز خوب در مورد tapeta است اسب بیش از آن که به راحتی که سطح تناسب اندام خود را ندارد به عنوان بزرگ به اجرا. آن را بسیار مهربانتر بر اسب و آن را قادر می سازد شما را به اجرای آنها زودتر چرا که تقاضا به اندازه. که یک بعلاوه بزرگ است.”

و بنابراین قادر به دریافت بیشتر از اسب در ثبات خود را تا و در حال اجرا است.

“ما قادر به اجرای چند در Gulfstream اما اگر این ویروس تا به حال آمار ما احتمالا اجرا کردم یکی دیگر از 75 اسب” Casse گفت. “پس من باید 75 اسب است که در ادامه به قطار اما نتوانسته اند به اجرا.

“برای من زمانی که ما در حال اجرا نشده ما در حال از دست دادن پول است.”

و Casse هشدار داد که اعمال می شود به تمام اسب مسابقه ،

“راه ما عمل آنچه ما هر روز برای مراقبت از اسب های ما را پوشش نمی دهد هزینه,” او گفت:. “ما باید برای به دست آوردن پول است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“من به هیچ وجه شکل یا فرم ناله در مورد آن, اما فقط به عنوان مثال در ماه آوریل/آوریل سال گذشته من فکر می کنم ما برنده 3.5 میلیون دلار در کیف پول. اگر ما خوش شانس در این دو ماه این سال بوده است در مورد $500,000.”

Casse نیز گفت: وضعیت همیشه می تواند بدتر.

“من احساس می کنم برای فقرا رستوران,” او گفت:. “بسیاری از مردم صدمه دیده اند و این هیچ گسل از خود را.

“هنگامی که مردم را خنگ اشتباهات شما فکر می کنم شما می دانید چه ؟ شما خود را ساخته, تخت خواب شما در آن است. در این مورد هیچ کس چیزی اشتباه است.”

را به شدت کاهش می یابد مسابقه برنامه ارائه شده به همراه خوب برای Casse.

“من می خواهم اگر من دروغ گفت من لذت می برد که قادر به ماندن در خانه با همسر من, تینا و پسر Colby” Casse گفت. “Colby بسیار خوب بازیکن بیس بال و او بهتر است چرا که ما تمرین چند ساعت در روز است.

“به طور معمول در این زمان من شده است در هواپیما 12 بار در شش هفته. من قرار بود برای رفتن به دبی که لغو کردم. من تا به حال سفر به نیواورلئان من ساخته ام, چهار, پنج, سفر به کنتاکی و یک زن و شوهر از سفر به تورنتو. من زمان بیشتری را در خانه است که بسیار خوب است.”

در اوایل این ماه Casse نام القایی به آمریکا مسابقه سالن از شهرت انجام یک پیش بینی او در حال رشد کردن به پدر نورمن که در سال 2016.

“این احتمالا بزرگترین افتخار من تا کنون به دست آورد” گفت: Casse بود که القاء در کانادا اسب مسابقه Hall of Fame در سال 2016. “ما برنده بسیاری از نژادها بزرگ در بسیاری از مکان های مختلف و بسیار خوش شانس است اما این می گوید:” هی شما یکی از بهترین ها در زمینه خود را.’

“من فکر می کنم شما همیشه می خواهید برای به دست آوردن احترام از مردم در زمینه خود را. این بازی سختی است و هیچ کس را دوست دارد به شما مقدار اعتبار اما هنگامی که شما بروید و ببینید من یک اسب در حال اجرا, من فقط می خواهم شما را به فکر می کنم شما رو به ضرب و شتم او. این چیزی است که من با احترام بگذارند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de