مالمو به نقل مکان تخریب مجسمه زلاتان ابراهیموویچ

شهر مالمو تا به حال به اندازه کافی از تکرار اعمال خرابکاری در ستاره فوتبال زلاتان ابراهیموویچ مجسمه در خارج از محلی فوتبال باشگاه ورزشگاه و می خواهد آن را منتقل به یک مکان جدید.

این Sydsvenskan روزنامه گفت: شورای شهری در سوئد سومین شهر آماده است برای اتخاذ یک تصمیم در روز دوشنبه و به دنبال پیشنهادات از بالا پرواز تیم مالمو FF به عنوان به که در آن مجسمه باید نقل مکان کرد و بعد از آن در سال.

در یک ایمیل و نظر به آسوشیتد پرس, Anders Malmstrom شهر مالمو رسانه سخنگوی تایید این طرح است. او گفت: یک شورای کار کمیته ارائه خواهد شد که روز شنبه “مجسمه باید در مالمو اما مکان های مختلف از در (Swedbank) ورزشگاه.”

باشگاه مدیر عامل Niclas Carlnen گفت: Sydsvenskan روزنامه او نبود آگاهی از این شهرستان در نظر دارد و نمی خواهد در این باره اظهار نظر. Malmstrom نگفت که آیا مالمو باشگاه شده بود در جریان این موضوع است.

500 کیلوگرم برنز مجسمه ابراهیموویچ که در حال حاضر نقش برای آث میلان رونمایی شد در ماه اکتبر به هیاهو خارج مالمو را در ورزشگاه بزرگداشت یکی از سوئد بزرگترین ستاره های ورزشی.

ایجاد شده توسط مجسمه ساز پیتر لینده مجسمه سه متر قد و نشان می دهد که ستاره فوتبال ایستاده لخت کون با آغوش باز.

این هزینه از 500 ، 000 کرون سوئدی, (50.000 دلار آمریکا) را با تعمیر و نگهداری هزینه های پرداخت شده توسط شهر مالمو.

مجسمه است تخریب شده است چندین بار. از آن شده است با اسپری رنگ و پیام آن بینی قطع شده اره در مچ پا و لغو شد.

این خرابکاری آغاز شد و پس از آن نشان داد که ابراهیموویچ به حال تبدیل شدن به یک بخشی مالک در Hammarby اگر یک استکهلم مبتنی بر باشگاه و یک رقیب به مالمو.

ابراهیموویچ, 38, شروع کار خود را با مالمو در اواخر 1990s در شهر جایی که او به دنیا آمد.

مجسمه به استثنای آن گرانیت قرمز پا برداشته شد در اوایل ژانویه برای تعمیرات و نگهداری شده است در یک محل مخفی بوده است.

طرفداران و دشمنان پیشنهاد کرده اند باید آن را منتقل به استکهلم که در آن ابراهیموویچ صاحب ملک و جایی که سوئد به فدراسیون فوتبال که به سفارش مجسمه استوار است.

در ماه فوریه میلان شهردار جوزپه سالا پیشنهاد مجسمه می تواند نقل مکان کرد و به شهر مالمو شهرستان سیاستمداران این پیشنهاد را رد کرد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر