پایتخت defenceman Radko Gudas خواستار NHL به لغو آن فصل

فیلادلفیا—با استناد به بازیکنان بهداشت نگرانی واشنگتن پایتخت defenceman Radko Gudas گفت: NHL باید لغو بقیه فصل آن.

فصل متوقف شد مارس 12 به دلیل شیوع کروناویروس و لیگ گفته است که امیدوار است بازگشت. این بررسی چندین سناریو از جمله یک فرمت است که می باید 24 از 31 تیم در مسابقات است.

Gudas خواست NHL به کیسه فصل در حالی که در یک تورنمنت گلف در زادگاه خود در جمهوری چک.

در مصاحبه پخش شده در جمهوری چک کانال ورزشی (CT Sport) و ترجمه شده به فارسی توسط هاکی وبلاگ, روسی, ماشین هرگز معافیت Gudas سوال NHL طرز فکر در تلاش برای بازگشت.

“اگر ما نگه داشته, بازی ورزشی ما خواهد بود شنا در برابر زمان کمی,” او گفت:. “پول پول است; آن چه در حال حاضر باعث می شود جهان اطراف. آن را کمی غم انگیز آنها در حال حاضر به خطر سلامت بسیاری از بازیکنان برای پول است.”

بنا به گزارش این لیگ می تواند به عنوان آنجا که 500 میلیون دلار (ایالات متحده) در تلویزیون درآمد اگر آن را برمی گرداند و نگه می دارد آن برگشتی.

پیش از آن در هفته, Gary Bettman NHL کمیسیون گفت: لغو این فصل بود “چیزی نیست من حتی فکر.”

در سراسر جهان هاکی تا به حال بسیاری از لیگ ها و مسابقات لغو شد. اهل و ECHL به پایان رسید خود را seasonsas باید طرفدار لیگ روسیه و سوئد و جمهوری چک. این IIHF را در سال 2020 در مسابقات قهرمانی جهان لغو شده است.

NHL در نظر داشتن بازی بازگشت در چهار شهرستانها با بازیکنان و کارکنان خود قرنطینه در هتل ها.

ماندن در یک اتاق هتل برای تابستان Gudas نقل شد که گفته بود “راه برای پایان دادن به افسردگی” و “یک گام به آزادی شخصی.” او گفت که او نگران بود در مورد چگونه به سرعت coronavirus را در میان بازیکنان اگر کسی آن را قرارداد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>