بوندسلیگا راه اندازی مجدد همچنان به عنوان سرمربی بایرن آماده برای بازگشت

برلین—بوندسلیگا بازیکنان و طرفداران ادامه داد: برای انطباق با این لیگ خالی ورزشگاه راه اندازی مجدد یکشنبه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی بایرن مونیخ آماده برای بازگشت به عمل است.

بیش از 1000 کلن طرفداران لنت پیراهن و روسری به “افسون خوش شانس” پشتیبانی از صفحه نمایش در غرفه های خود را برای تیم تساوی 2-2 با ماینز. در جای دیگر در شهر پوستر نمایش داده شد decrying راه اندازی مجدد که برخی از کلن طرفداران گروه به شدت انتقاد کرد.

فقط به عنوان زمانی که لیگ دوباره شنبه, جایگزین بازیکنان و کارکنان تیم را به تن ماسک در ستاره شرق, هر چند نه همه به دنبال مشاوره در مورد “اجتماعی فاصله” جشن.

کلن و ماینز بازیکنان مشخص شده و اهداف خود را با مهار آرنج و ضربه و اما دوم-بخش اوسنابروک بازیکنان و جایگزین در آغوش گرفت در شادی پس از به ثمر توقف زمان هدف برای به دست آوردن یک قرعه کشی.

این اولین خانه بوندسلیگا بازی در 12 سال برای کلن بدون آن زندگی سنتی بز طلسم. بازی مقررات نوار کثافت بنابراین Hennes IX نگه داشته بود در قلم خود را در باغ وحش, هر چند او به طور خلاصه نشان داده شده بر روی صفحه نمایش ویدیو قبل از کیکآف.

بایرن مونیخ چهره یونیون برلین دور بعد در روز یکشنبه.

فن گروه تقسیم بر راه اندازی مجدد مانند جامعه آلمان به طور کلی. بسیاری از باشگاه ها اجازه داده اند طرفداران برای قرار دادن بنر در خالی می ایستد برای بازی. برخی از گروه گرفته اند این فرصت را به تماس برای تغییرات در نحوه آلمانی اجرا شده است.

St. Pauli دوم-بخش تیم تا حد زیادی جناح چپ پایه فن بازی یکشنبه با یک بنر بزرگ در امتداد یک طرف از میدان مطالعه “فوتبال زندگی از طریق طرفداران خود را دارد. اصلاحات در حال حاضر.” در روز شنبه یک بنر در آوگسبورگ خواندن “فوتبال خواهد زنده ماندن کسب و کار خود و بیمار است!”

نظرسنجی های انجام شده توسط رسانههای پیش از راه اندازی مجدد به طور مداوم نشان داد که بیشتر آلمانی ها مخالف از سرگیری بازی از حمایت این طرح است.

هرتا برلین در مواجه با واکنش بیش از آن بازیکنان دست به جشن و شادمانی در آن 3-0 برنده بیش از Hoffenheim در روز شنبه. نفوذ فرماندار ایالت باواریا, Markus Söder پیشنهاد بازیکنان باید اجتناب شود بدن تماس بگیرید به عنوان تیم های دیگر انجام داد.

هرتا مربی Bruno Labbadia در دفاع از بازیکنان خود گفت: آن را سخت به سرکوب احساسات و بازیکنان نمی تواند درمان “مثل یک گروه کر کلیسا.” لیگ مانع از جشن بازیکنان با هم اما نمی خواهد آنها را اگر آنها را انجام دهید.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de