گرفتن در ورزش • که در آن بودند ، اوه بله نگرانی در مورد چه می آید بعدی. چگونه در مورد این صبح برای تغییر ما نیست که ؟ ما تمرکز بر روی آنچه که امروز اتفاق می افتد به جای.

•••••••

• بله وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که امروز اتفاق می افتد. گلف نمایشگاه است. بچه ها حمل کیسه های خود را و بازی درست مثل برخی از ما انجام دهد. آن را در این روز ویژگی های Rory McIlroy و Gozzer تگزاس ثابت داستین جانسون و برای پر کردن یک جای خالی در زندگی ورزشی. می گویند با تشکر از NBC برای این یکی.

سپس امشب وجود دارد نهایی دو قسط از مایکل جردن مستند. و بله, من نوشت که راه من آن را به معنای.

وجود دارد راه های بسیاری برای توصیف “آخرین رقص.” پیش بینی شده است. هیجان انگیز است. جالب است. بسیار مورد نیاز. آه و پف قطعه. این نیست جدی, مستند نگاری, هر چند از آن مطمئن شوید که به نظر می رسد در تلاش برای آمدن به عنوان چنین. آن را نمی, چه, کن برنز را تولید کرده اند که برای اطمینان حاصل کنید.

من را باور نمی. را می سوزاند’ برای آن کلمه. و بررسی یک عنصر کوچک از 10 دقیقه نشان می دهد. این شات. یکی بیش از کریگ Ehlo. یکی از اردن را امضا لحظات – در میان بسیاری از بسیاری دیگر.

تولید کنندگان از این داستان تصمیم به داستان ضربه از طریق اردن ، به عنوان هر کسی با توجه به این نمایش اولین بار است که در بیشتر نقاط جهان شنیده اردن دیدگاه در مورد بسیاری از افراد است. اما به کمک طلب کردن ران هارپر و ران هارپر به عنوان تنها صدای طرف دیگر که کیفرخواست از هر حس تعادل و عمق. او اردن تیمی سابق – او برای بولز در طول دومین سه نفر از متوالی عناوین – و اچ. مطمئن شوید که او یک کلیولند کاوالیر پس از آن و در دادگاه. اما زمانی که او کاهش یافته است به حمايتهاي بی سابقه از قطعه که از او خواسته مربی لنی ویلکینز به او اجازه گارد اردن در گذشته در اختیار داشتن خوب است که قطعه ای از اطلاعات سزاوار تر بررسی است. یا برش-کف اتاق.

نه اتفاق افتاده است. و نه از او بپرسید ویلکینز برای واگذاری. من مطمئن ؟ نوچ. اما از آنجا که قسمت پخش دیگر Cavalier بازیکن تایید هارپر. و فائزه گفت: نمایش رادیویی او نمی یاد هر مکالمه مانند که یا. به نظر می رسد اگر شما در حال تلاش برای ارائه بیشتر و کامل از تاریخچه ویژوال اردن Bulls – با 10 ساعت از ESPN بسیار پرطرفدار اعتبار شما باید – از جمله این اطلاعات می شده اند بسیار مهم برای آموزش عمومی.

اگر هدف شما این است که در جایی دیگر می گویند در تلاش برای شن و ماسه خاموش اردن لبه های ناهموار به نفع آینده طرفداران و مورخان از جمله چاله ها را می توان نادیده گرفت. فقط نمی نگاه “آخرین رقص” به عنوان یک حقیقت گفتن از اردن تاریخ و میراث.

چیز خنده دار خود را میراثی است که از جمله آن واقعا نمی نیاز به هر گونه پولیش – برای طرفداران بسکتبال است. مرد می تواند همه چیز را در دادگاه. و آن را به عنوان به خوبی یا بهتر از هر کسی که تا کنون ایفا کرده است. او همه چیز را روشن و یا خاموش کردن دادگاه برای کمک به تیم خود را برنده شوید. و آن را به عنوان به خوبی یا بهتر از هر کسی که تا کنون ایفا کرده است. هیچ چیز اشتباه با هر یک از آن.

مطمئن نبود او همیشه بهترین مرد. چه کسی مراقبت کنید ؟ ظاهرا اردن که شرکت تولید کمک کرد را نشان می دهد. 10 ساعت باید خود مهر تایید. آنها هرگز پخش بدون آن.

آن را هنوز هم ارزش تماشای? آه مطمئن به خصوص در حال حاضر. مایکل جردن خاص بود. خاطرات ما از او با گاو خاص هستند. آن را به بطور منظم احساس آنها را (پایین را ببینید). آن را فوق العاده به یاد داشته باشید آنچه که او به معنای به NBA و به ورزش به طور کلی. “آخرین رقص” می کند که. اما حاضر نیست کل داستان. در واقع آن حتی نمی امتحان کنید.

• که می خواستم به “like Mike?” فقط در مورد هر کس در ارتباط با بسکتبال زمانی که او بازی بزرگترین ستاره, که برای اطمینان حاصل کنید. ما Ryan Collingwood یافت مردمی در اسپوکن که یک اتصال خاص به مایکل جردن هم به عنوان بازیکن و یا به عنوان طرفداران – و یا هر دو.

رایان داستان این صبح است که یک بازی سرگرم گفتن از یک تعداد انگشت شماری از مردمی تعامل با اردن از Hoopfest مدیر مت eli duncan به شرق واشنگتن مربی Shantay Legans و فراتر از آن. اضافه کردن در جیم Meehan داستان در مورد آدم موریسون اتصال به اردن همراه با دن Pelle عکس از برخی از اتصالات محلی و شما باید بیش از اندازه کافی برای دریافت شما آماده برای امشب دو ساعت آخر.

•••

Gonzaga: در اطراف WCC وجود ندارد و کارآمد تر تهاجمی تیم در امریکا از Zags. BYU در تلاش است برای مطابقت با آنها در این راستا است.

WSU: در اطراف Pac-12 واشنگتن به reeled در یکی دیگر از نقل و انتقال این یکی از میشیگان. … صحبت از نقل و انتقالات بسیار بیشتر به دنبال یکی از طرف زنان تصمیم گرفته است در اورگان. … سابق اردک بازیکن است که برخورد با از دست دادن او چپ پا است. … در فوتبال, اخبار, چگونه یک منطقه ای لیگ فوتبال در سال 2020 صدا ؟ … در اینجا هشت روش ساده برای پاسخ به سوالات برای یک فصل فوتبال در پاییز. … به نظر می رسد به عنوان اگر UCLA حل و فصل است یک مدیر ورزشی. … در نهایت یوتا است که انتظار زیادی از زمستان های ورزشی ورزشکاران به بازگشت.

Preps: دیو نیکولز’ داستان در مورد WIAA و دولت بسکتبال مسابقات زد صبح روز شنبه در وب است. سازمان استخراج پاسخ به یک نظرسنجی. تغییرات در حال مشخص شده می تواند منجر به حالت B مسابقات ترک Spokane. به چه دلیل ؟ همانطور که با بسیاری از همه چیز در زندگی پول است. … دیو نیز لری ویر مهمان برای ترین-مطبوعاتی اخیر جعبه غلاف. … Chiawana گارد تالیا فون Oelhoffen متعهد شده است به ایالت اورگان.

اشراف: لس آنجلس تایمز retells داستان Jaret اندرسون-هرگاه اغلب — گفت: زندگی خانوادگی.

Seahawks: این Quinton دانبار حماسه همچنان این آخر هفته با شاهین’ دفاعی به خارج از زندان در باند پس از تبدیل خود را به پلیس. دانبار وکیل در ادامه به اعلام مشتری خود را بی گناهی.

Mariners: Blake اسنل ضعیف دریافت نظرات خود را در مورد مالی “گلایه” نباید ماست مالی کردن این واقعیت بیس بال صاحبان می خواهید به تغییر یک توافق آنها با بازیکنان در اوایل بیماری همه گیر.

•••

• با تشکر برای به روز کردن. ساخته کیم و خودم صبحانه مشغول به کار در اطراف خانه صرف زمان فقط صحبت کردن با برخی از مردمی است. همه در همه, یک روز خوب. دیگر در اواخر بعد از ظهر دیدن که Fred Willard و فیلیس جورج فوت کرده است. ویلارد نقش به عنوان شخص وابسته در “Fernwood 2 شب” بود که تلویزیون برجسته از کالج سال است. و جورج بخشی از بزرگترین pregame نشان می دهد در NFL تاریخ است. تا بعد …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de