St. Paul پلیس بررسی جمعه شب قتل در شهر شمالی پایان

یک نفر مرده است پس از یک شب جمعه تیراندازی در سنت پل شمالی پایان.

پلیس نامیده می شدند به 1600 بلوک از خیابان جکسون حدود 11:15 p. m. روز شنبه, جایی که آنها در بر داشت یک بی مرد با زخم گلوله. افسران ارائه کمک تا زمانی که پزشکان می رسند اما فرد درگذشت یک زمان کوتاه بعد.

به گفته مقامات پلیس به ماموران اقدام به ایمن سازی صحنه جمعیت شروع به جمع آوری در خیابان جکسون و Timberlake جاده تقاطع. برای کمک به محافظت از شواهد ممکن است در منطقه از افسران رمزی شهرستان کلانتر دفتر رزویل اداره پلیس و گشت ایالتی مینه سوتا پاسخ داد.

حضور اضافی در اجرای قانون اجازه St. Paul اداره پلیس را به قتل واحد به سرعت شروع به تحقیق و تفحص است. آنها شروع به دنبال هر کسی که می تواند به آنها بگویید که چه فردی انجام شد در منطقه و چه کس دیگری ممکن است شده اند وجود دارد. اعضای گروه پزشکی قانونی واحد خدمات نیز شروع به پردازش صحنه برای شواهد.

از صبح روز شنبه پلیس تا به حال ساخته شده هیچ دستگیری در این حادثه. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس 651-266-5650.

این شهرستان رمزی دفتر معاینات پزشکی را انجام کالبد شکافی به شناسایی فردی که به ضرب گلوله کشته شد و تعیین علت دقیق مرگ است.

این 12th قتل در خیابان در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>