شیکاگو—Kevin Streelman انجام شده است که اقامت در خانه پدر و چیزی مانند آرامش مادر سوفیا به عنوان او را تماشا برادر کوچک Rhett دریافت وزوز را کاهش دهد.

آن را رشد او وعده داده شده.

همچنین گشت: Streelman را حرفه و شور و گلف حرفه ای.

سه بار PGA Tour برنده است و بازی این هفته در اسکاتسدیل آریزونا باز یک شنبه-سه شنبه minitour رویداد در نزدیکی آریزونا خانه.

“من خارش به بازی” Streelman روز دوشنبه گفت با تلفن. “من از دست این رقابت است.”

دوستان خود را برایان Urlacher است با او به کدی. خرس Hall of Famer پیامک: “من مطمئن هستم که چگونه من می تواند به من قرض بدهید, هر چیز مثبت و مفید خود را به بازی اما من سعی خواهم کرد.”

این $130,000 (ایالات متحده)-کیف پول رویداد — تقریبا یک درصد از سال گذشته ایالات متحده باز پول جایزه — درو چند PGA Tour جوانب تشنه برخی از birdies, اوضاع عادی و خوب تنظیم در انتظار پول وقایع ماه آینده آغاز کنیم.

گلف حرفه ای است و PGA Tour بازده در چهار هفته. در اینجا یک پرایمر برای شما آماده شده است.

قدرت ستاره این جمعه

به اندازه کافی از “گلف بزرگترین دور” برنامه نویسی. زنده گلف را برمی گرداند به صفحه نمایش تلویزیون خود را یکشنبه (NBC-5 و گلف کانال) با TaylorMade رانندگی امداد خیریه پوسته مطابقت.

جهان شماره 1 روری McIlory خواهد تیم با داستین جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف مرغ گیر را همکار Oklahoma State محصول. ولف, 21, NCAA فرد قهرمان سال گذشته و پس از آن برنده 3M باز کردن در مینه سوتا در ماه جولای در سوم PGA Tour شروع به عنوان یک حرفه ای.

“من امیدوارم که ما می توانیم برخی از استراحت و سرگرمی برای کسانی تنظیم در سراسر جهان” McIlroy گفت.

گلف پیشرفته در حال اخراج کردن برای تلویزیون اولین Seminole یک سال 1929 دونالد راس طراحی در Juno, ساحل, Fla., که 12th در گلف خلاصه لیست امریکا بزرگترین دوره.

مایک Tirico را ارائه تفسیر از خانه اش در میشیگان. تحلیلگر پل Azinger نیز خواهد بود سایت.

جدی قدرت ستاره یکشنبه آینده

دوم COVID-19 امداد جمع آوری کمک برگزار خواهد شد مارس 24, و این یکی از ویژگی های چهار جهان معروف ترین ورزشکاران: تایگر وودز و Peyton Manning خواهد دوئل فیل مایکلسون و تام بردی در “مسابقه: لیگ قهرمانان برای خیریه.”

TBS و TNT خواهد televise رقابت که ویژگی های نه سوراخ از بهترین توپ و نه از اصلاح و جایگزین میکنه.

“من در واقع فکر می کردم من که قرار بود به ببر شریک” بردی گفت. “اما Peyton را به نام پدر و روشن این تیم است.”

مایکلسون را شکست داد جنگل دو سال پیش در یک مسخره $9 میلیون 22-سوراخ بازی در لاس وگاس به این نتیجه رسیدند که در زیر نور افکن با بازیکنان شلیک قاچ از عمل سبز در سایه نهر.

این یک برگزار خواهد شد در جنگل, خانه, دوره, مدال باشگاه گلف در حوب ساند, Fla.

Sportsbooks نصب جنگل و منینگ به عنوان منهای 175 مورد علاقه (شرط 175 دلار به برنده 100$) با بردی و منینگ plus-150. منینگ گفته می شود 6-نقص بردی 8.

منینگ برنده تبلیغاتی تماس تصویری و گفت: “من صادقانه باشد من هرگز بازی تام بسیار خوبی در چمن خانه خود را. شاید این نظر گرفته شده است خنثی سایت. من دوست داشتم به حال این کار را در یک محل که در آن آنها نمی مانند تام بسیار — Indianapolis, Denver, بوستون پس از او به آنها خیانت و شکست قلب خود را … اما من فکر می کنم تیم در حال عادلانه باشد. Phil انتخاب شریک مناسب در تام. با هم آنها را 11 قهرمانی. ببر و من 17 راه من شمارش آن … (خود) 15 به علاوه من دو.”

اقدام خارج از کشور

تور LPGA برنامه ریزی شده است به راه اندازی مجدد تا 15 ژوئیه در میشیگان, اما, کره ای, تور LPGA عمده در حال رقابت است و بدون تماشاگر شروع پنج شنبه. این KLPGA قهرمانی ویژگی های سه جهان 10 بازیکن برتر سونگ هیون پارک Sei جوان کیم و Jeongeun Lee6 — و a $2.45 میلیون کیف پول.

تگزاس دو مرحله

اواخر آوریل واقعه در Maridoe باشگاه گلف در خارج دالاس مطرح شده بیش از $20,000 برای باشگاه کدی صندوق. بنابراین سازمان تصمیم به برگزاری دومین دوره از مسابقات ممکن است 19-21.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

عضو باشگاه تونی Romo بازی خواهد کرد, به عنوان خواهد تگزاس Jordan Spieth و همکار PGA Tour جوانب Scottie Scheffler و ویکتور Hovland. چرخ دستی و ویلچرهای ممنوع خواهد شد در روح اجتماعی فاصله و راه رفتن گلزن با هر گروه را با چنگک جمع کردن پناهگاه.

شجاع دنیای جدید

PGA Tour انجام یک کنفرانس رسانه های تماس روز شنبه که در آن مقامات تور ادا واژه “امن” و “ایمنی” 25 بار.

آنها برشمرد 37-صفحه سند داده شده به بازیکنان سهشنبه به آنها را آماده برای این تور را راه اندازی مجدد: چارلز شواب چالش در ژوئن 11-14 در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث تگزاس بدون تماشاگر.

“برای اینکه کاملا روشن” گفت: Tyler دنیس تور عملیات رئیس “ما در حال رفتن به بازی اگر ما نمی تواند انجام دهد آن را در یک محیط امن و سالم برای همه ما به شمار می رود.”

این برنامه عبارتند از:

  • COVID-19 تست از بازیکنان و ویلچرهای (بینی گرد و خاک و یا بزاق) قبل از مسافرت هنگامی که آنها می رسند و هر روز (پرسشنامه و حرارتی خواندن) قبل از رقابت. یک تست مثبت باعث حداقل 10 روز از خود انزوا یا دو منفی نتایج آزمون حداقل 24 ساعت از هم جدا.
  • همچنین به آزمایش می شود: همه PGA Tour کارکنان مستقل مربیان باشگاه وانجمن مسئولین و امنیت و مهمان نوازی مقامات.
  • یک تن از محدودیت در این دوره از جمله تغییرات به عمل مناطق و رسانه های پروتکل های. همه مصاحبه انجام خواهد شد در “فلش” در منطقه با میکروفن مقادیر بین استفاده می کند.
  • بازیکنان و ویلچرهای باید “تلاش” به فاصله طول دور بازیکنان را تشویق به حذف باشگاه های خود را از کیسه. ویلچرهای می توانید با لمس پرچم چوب و پناهگاه با چنگک جمع کردن اما باید آنها را تمیز کردن پس از استفاده. همه كم و سبزی را باید ضد عفونی کننده ایستگاه. و هیچ تکان دادن دست ها پس از دور.

“همه چیز خواهد شد نگاه متفاوت اما نه دیوانه متفاوت” گفت: Streelman که در این سفر 16-بازیکن عضو شورای مشورتی است. “ما در حال انجام همه ما می تواند برای قرار دادن یک محصول بزرگ در حالی که ایمن ماندن.”

اعضای خانواده نمی شود مجاز به حضور در چهار حوادث: استعمار از RBC میراث (هیلتون رئیس جزیره S. C.) مسافران قهرمانی (Cromwell, Conn.) و موشک وام مسکن کلاسیک (دیترویت).

وجود دارد بالقوه برای تماشاگران هفته بعد (9-12 ماه جولای) در یک دولت در رویداد جان دیر کلاسیک در سیلویس بیمار.

“امیدوارم تابستان آن را کند می کند و گله ایمنی کاهش می یابد و آن را” Streelman گفت: “و ما می توانیم در زندگی ما.”

Streelman — که caddied در شیکاگو باشگاه گلف, بازی های برگزار شده در دانشگاه دوک و تنظیم PGA Tour رکورد با بستن یک دور در 2014 مسافران با هفت راست birdies — برنامه ای برای گرفتن تور منشور جت از اول به دوم و دوم به سوم حوادث.

پرسید: اگر یک درصد از او نگران است برای ایمنی خود را به او پاسخ داد: “وجود یک درصد مطمئن است. من واقعا نگران نیست در مورد هر چیزی گلف-دانا است. آن را فقط به این سفر. چه خواهد شد زندگی مانند نگاه کردن وجود دارد ؟ ما واقعا نمی خواهد ترک هتل به جز بازی گلف پس از آن خواهد بود Netflix و Amazon Prime time.

“این خواهد شد آن را بسیار بیشتر تنها برای سه هفته متوالی و پس از آن وجود دارد نگرانی در مورد آوردن هر چیزی را به خانواده های ما از آخرین هواپیما سوار. اما این کار من و من باور نکردنی خانواده زمان در حال حاضر. همسر و بچه ها درک من باید رفته است.”

تاریخ گفتگو

س:

چه شما بیشتر به دنبال به جلو به زمانی که گلف برمی گرداند ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de