همه گیر ادعا می کند یکی دیگر از خرده فروش: 118 سال J. C. Penney

توسط ANNE D’INNOCENZIO

نیویورک (AP) — coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا طبقه اما مشکل فروشگاه زنجیره J. C. Penney به فصل 11 ورشکستگی. این چهارمین عمده و خرده فروش که برای دیدار با سرنوشت.

به عنوان بخشی از خود را سازماندهی مجدد 118 ساله شرکت گفت: اواخر جمعه از آن خواهد شد سازندگان: برخی از فروشگاه ها. آن گفت: این فروشگاه ها را در فازهای در طول فصل 11 فرآیند و جزئیات مرحله اول افشا خواهد شد در هفته های آینده.

Penney بزرگترین خرده فروش به فایل برای ورشکستگی سازماندهی مجدد پس از همه گیر می پیوندد و لوکس فروشگاه زنجیره ای Neiman Marcus, J. Crew و مرحله فروشگاه. مقدار زیادی از دیگر خرده فروشان انتظار می رود که به دنبال به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور باید تبخیر فروش. در واقع ایالات متحده خرده فروشی سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل است.

“Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است چالش های بی سابقه ای برای خانواده های ما عزیزان ما جوامع ما و کشور ما” گفت: Penney مدیر عامل شرکت جیل زواتاو در بیانیه ای. “به عنوان یک نتیجه, آمریکا, صنعت خرده فروشی را تجربه کرده است عمیقا متفاوت واقعیت جدید نیاز J. C. Penney به تصمیم گیری های دشوار در حال اجرا کسب و کار ما برای حفاظت از ایمنی از همکاران و مشتریان و آینده شرکت ما است. “

بسیاری از کارشناسان تردید دارند در مورد پنی بقا حتی آن را به عنوان آن میریزد بدهی و کاهش تعداد فروشگاه های خود را. مد و ارائه نشده بود از سال است. و علاوه بر آن متوسط به کم درآمد مشتریان شده اند سخت ترین ضربه اخراج گسترده در طول بیماری همه گیر. بسیاری از آنها خواهد شد به احتمال زیاد فروشگاه های بیشتر در ارزان فروشان — در صورتی که فروشگاه در همه تحلیلگران می گویند.

“این یک داستان غم انگیز گفت:” کن پرکینز, جمهور, خرده فروشی, معیارهای یک خرده فروشی شرکت تحقیقاتی. “پنی ارائه می دهد هیچ دلیلی برای فروشگاه وجود دارد در مقایسه با رقبای خود را که آیا آن را macy’s یا T. J. Maxx یا خارج شده است. چگونه می خواهند برای زنده ماندن؟”

پنی گفت که آن را به 500 میلیون دلار پول نقد در دست و دریافت تعهدات از 900 میلیون دلار در تامین مالی برای کمک به این کار در طول بازسازی. آن گفت که از آن خواهد شد به دنبال در گزینه های مختلف از جمله فروش این شرکت. بازسازی باید کاهش چندین میلیارد دلار از بدهی های خود را و ارائه انعطاف پذیری بیشتر به حرکت مالی خرید اینترنتی از همه گیر پنی گفت.

مانند بسیاری از فروشگاه پنی است در تلاش برای باقی می ماند مربوطه در یک دوره زمانی که آمریکایی ها در حال خرید بیشتر آنلاین و یا از ارزان فروشان. سیرز در حال حاضر شده است به کاهش چند صد فروشگاه پس از خرید با صندوق های تامینی میلیاردر و رئیس سابق ادی Lampert در ورشکستگی در اوایل سال 2019. Barneys New York بسته درهای خود را در اوایل این سال و Bon-Ton فروشگاه های بیرون رفت از کسب و کار در سال 2018 است.

این بیماری همه گیر است و فقط با قرار دادن فروشگاه های بیشتر در خطر به عنوان آنها را مشاهده کنید فروش خود را تبخیر با تمدید تعطیلی. حتی به عنوان خرده فروشان مانند پنی شروع به بازگشایی در ایالات تگزاس و فلوریدا است که باید آرامش خود را قفل فراز آنها نیز در مواجهه با چالش های بسیار نیرومند در ساخت خریداران احساس راحتی در فضاهای عمومی.

در واقع سبز خیابان مشاوران املاک و مستغلات شرکت تحقیقاتی پیش بینی شده در گزارش ماه گذشته که بیش از 50 درصد از بازار مبتنی بر فروشگاه های بزرگ خواهد شد تا پایان سال 2021. این انتظار که پنی در نهایت انحلال کسب و کار خود و اشاره کرد که یک شرکت کوچکتر را حل نمی کند اصلی آن مشکلات است.

مانند سیرز, J. C. Penney مشکلات بودند سال در ساخت مارک آهسته کاهش از شکوه و عظمت آن روز در طول 1960s از طریق 1980 هنگامی که آن را تبدیل به یک کلید در قسمت خرید در مراکز خرید برای خانواده ها.

این شرکت ریشه آغاز شد و در سال 1902 هنگامی که جیمز نقدی پنی آغاز شده و خشک فروشگاه خوب در Kemmerer وایومینگ. خرده فروش متمرکز بود فروشگاه خود را در مناطق مرکز شهر اما با گسترش به حومه مراکز خرید به عنوان آنها محبوب تر شد شروع در 1960s. که با گسترش پنی اضافه شده لوازم سالن مو و پرتره استودیو.

اما از اواخر 1990s پنی تلاش ضعیف فروش و رقابت سنگین تر از ارزان فروشان و تخصص های زنجیره ای بودند که فشردن آن کسب و کار از هر دو به پایان می رسد. پنی را شروع معاشقه با ورشکستگی نزدیک به یک دهه پیش هنگامی که یک فاجعه اختراع مجدد طرح پیشگام و سپس مدیر عامل شرکت Ron Johnson ناشی از فروش برای رفتن به سقوط آزاد است.

جانسون به شدت کاهش تبلیغات آورده و در ران مارک های که خاموش وفادار خریداران. به عنوان یک نتیجه کاهش یافته است از $17. 3 میلیارد دلار در طول سال مالی به پایان رسید که در اوایل سال 2012 به 13 میلیارد دلار در سال بعد. بسیاری از دیرین مشتریان رفت و بازگشت نیست. جانسون اخراج شد در آوریل 2013 پس از 17 ماه ،

پس از پنی را دستخوش یک سری از مدیریت تغییرات هر یک به کارگیری استراتژی های مختلف که موفق به احیای فروش. این شرکت مستقر در پلانو, دچار مستقیم پنج سال کاهش فروش که در حال حاضر شناور حدود 11.2 میلیارد. سهام آن در حال معامله در کمتر از 20 سنت کاهش از $1.26 یک سال پیش و از آن زمان اوج 81 دلار در سال 2006.

زواتاو دارای سرعت عمل خود پس از پیوستن به این شرکت در ماه اکتبر سال 2018 است. او jettisoned از فروشگاه های لوازم اصلی که وزن پایین سود عملیاتی. که معکوس استراتژی سلف او ماروین الیسون که آورده لوازم برای کف نمایشگاه پس از 30 سال غیبت در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی مشکلات بیمار سیرز.

زواتاو تبدیل این شرکت تمرکز به زنان در لباس و کالا برای خانه مانند حوله و ملحفه که بالاتر حمل حاشیه سود. مبلمان است که هنوز هم در دسترس است اما تنها آنلاین.

هنوز هم فروش و سود را ضعیف باقی مانده است. صورت مالی سه ماهه چهارم به پایان رسید Feb. 1 فروش در فروشگاه را باز کرد حداقل یک سال کاهش یافته است 4.7 تنظیم برای خروج از لوازم. سود پایین 64 درصد.

_________

به دنبال آن د’Innocenzio: http://twitter.com/ADInnocenzio

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de