اکثر ایالات آمریکا سقوط کوتاه از توصیه می شود تست سطح

توسط MATTHEW پرونه برایان WITTE و نیکی فرستر

واشنگتن (AP) — به عنوان کسب و کار بازگشایی جمعه در بیشتر ایالات متحده اکثریت قریب به اتفاق قربانیان متحده هنوز هم سقوط کوتاه از COVID-19 تست سطح است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند لازم است با خیال راحت به سهولت مستندات و جلوگیری از موج مرگبار شیوع بیماری با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

سریع و گسترده تست در نظر گرفته شده است ضروری برای ردیابی و حاوی coronavirus. اما 41 از کشور 50 متحده موفق به تست به طور گسترده ای به اندازه کافی به درایو عفونت خود را زیر یک کلید معیار با توجه به یک AP تجزیه و تحلیل معیارهای طراحی و توسعه توسط دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

در میان کشورهای در حال سقوط کوتاه در حال تگزاس و گرجستان که به تازگی نقل مکان کرد و به شدت به بازگشایی فروشگاه ها و مراکز آرایشگری و کسب و کارهای دیگر.

همچنین جمعه و دموکرات تصویب عظیم از 3 تریلیون coronavirus پاسخ لایحه در مجلس بیش از حزب جمهوری خواه مخالف. هدف آن هدف برای سرپا نگه داشتن یک اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد و یک سیستم مراقبت های بهداشتی غرق یک بیماری همه گیر. اما این اقدام هیچ شانسی برای عبور از ایران با کنترل سنا و در حال حاضر کشیده شده از یک کاخ سفید به وتو تهدید.

به عنوان مقامات بهداشتی گسترش آزمایش به مردم بیشتر تعداد نتایج مثبت باید کوچک در مقایسه با کل تعداد افراد آزمایش شده است. سازمان جهانی بهداشت و سلامت دیگر محققان گفته اند که یک درصد بالاتر از 10 ٪ نشان می دهد ناکافی تست. کره جنوبی یک کشور ستایش خود را برای پاسخ سریع به سرعت تحت فشار قرار دادند آن موارد مثبت به زیر 3 درصد است.

اکثر فرمانداران در حال حرکت به جلو با باز کردن کشورهای خود را حتی در مواردی که آنها نمی نشست گسترده دستورالعمل های توصیه شده توسط کاخ سفید است.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را تعیین کرده است هدف از 30,000 آزمون در هر روز به عنوان دولت خود را راه اندازی یکی از این کشور را تهاجمی ترین reopenings در مارس 1. او هرگز تنظیم تاریخ شرکت در زمانی که دولت خواهد رسید 30,000 علامت, اما برای بسیاری از ممکن است روزانه تست شماره افتاد از آن است.

رهبران محلی می گویند آزمایش هنوز در تامین کوتاه مدت. ال پاسو مقامات التماس کرد با فرماندار به تعویق انداختن کاهش تا هر بیشتر محدودیت های کسب و کار در نور COVID-19 موارد وجود دارد کنگره 60% بیش از دو هفته گذشته.

اولین مرحله از مریلند بازگشایی آغاز شد و جمعه شب زمانی که برخی از فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی و اقامت در خانه سفارش برداشته شد. برخی از سخت ترین ضربه بخش هایی از کشور از جمله حومه واشنگتن, تمدید محدودیت برای ساکنان و کسب و کار.

مریلند به طور متوسط 4,265 آزمون در هر روز این هفته در مقایسه با مورد 4,900 هفته گذشته است. نزدیک به 22 درصد از مردم آزمایش مثبت در مریلند به طور متوسط بیش از گذشته هفت روز است.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان عناوین ساخته شده در ماه گذشته زمانی که دولت به دست آورد 500,000 کیت های آزمایش از یک شرکت کره جنوبی در یک گفتگوی محرمانه مقابله اما مریلند نداشته است تمام اجزای مورد نیاز برای تست — مانند سواب — برای دیدار با تقاضا است. هوگان گفت: مریلند فقط دریافت سواب این هفته از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“ما درخواست 350,000,” هوگان گفت. “آنها متعهد به 225,000 و من فکر می کنم ما 75,000 دیروز با یکی دیگر 125,000 که ظاهرا روز دور همراه با لوله و چیزهایی که با آنها می رود. پس از آن کافی نیست, اما آن را به ما کمک می کند.”

محققان دانشگاه هاروارد محاسبه کرده اند که ایالات متحده نیاز به تست حداقل 900,000 مردم روزانه با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد بر اساس 10% مثبت رای و دیگر معیارهای کلیدی. که هدف این است که نزدیک به سه برابر این کشور در حال حاضر روزانه تست شمارش حدود 360,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط COVID پیگیری پروژه وب سایت.

“این واقعیت که تست تبدیل به پاشنه آشیل ساخته شده است که آن را سخت را برای ما به خوبی پاسخ ملی به این بیماری همه گیر است که یک تراژدی,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوباره این هفته که دولت او “ملاقات لحظه ای” و “غالب” در آزمایش حتی به عنوان او ادامه داد: تغییر مسئولیت تلاش برای فرمانداران. مقامات دولت گفت: آنها را فراهم متحده با به اندازه کافی تست تجهیزات برای انجام حدود 400000 آزمون در روز در ماه مه و ژوئن. که کمتر از نیمی از مجموع توصیه شده توسط دانشگاه هاروارد تیم.

تنها نه متحده ملاقات میزان روزانه توصیه شده توسط Jha و همکاران خود را با توجه به AP تجزیه و تحلیل. بسیاری از کسانی که در کشورهای در حال بزرگ و روستایی مانند مونتانا, آلاسکا, داکوتای شمالی و وایومینگ. در ضمن متحده با برخی از بزرگترین آزمایش کمبود از جمله نیویورک و نیوجرسی نشان داده اند آنها را حفظ خواهد کرد stay-at-home سفارشات در محل و یا تنها بخشی از سهولت محدودیت.

“من واقعا احساس خطر وجود دارد در اینجا به باز کردن و بدون به اندازه کافی آزمایش, اما من احساس می کنم آن را یک خطر در همه جا در کشور” جها گفت.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اجازه خواهد داد که بسیاری از شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی از شمال ایالت نیویورک به تدریج بازگشایی اولین, صنعت, صنعت در مناطق که در امان است فشار از شیوع کروناویروس.

موج اول از کسب و کار شامل خرده فروشی — هر چند تنها برای منظقه و یا در فروشگاه وانت — همراه با ساخت و ساز و تولید است. کومو نیز اعلام سواحل اجازه داده می شود برای باز کردن در زمان برای آخر هفته روز یادبود.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی خواهد اجازه دهید فردی ساحل شهرها تصمیم می گیرید که آیا برای بازگشایی سواحل است. او مدتها در انتظار هدایت دوشنبه کارگردانی آنها را به مجموعه ای اشغال محدودیت نیاز به 6 فوت (2 متر) از فضای بین beachgoers به جز اعضای خانواده و یا زوج و منع گروه 10 یا بیشتر از تجمع در ساحل.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که دولت تست رسیده 35,000 روزانه این هفته که بیش از 1 میلیون آزمایشات تجویز شده است. دولت همچنان در مستند هر چند جنوب کالیفرنیا سواحل باز با محدودیت.

کارولینای شمالی نیز ساخته شده آزمون پیشرفت گزارش در تمام زمان بالا از بیش از 12000 تست های اضافی تکمیل جمعه نسبت به روز قبل ، اما دولت هفت روز نورد متوسط بیش از 6000 تست است که هنوز به خوبی در زیر 11,000 روزانه تست های توصیه شده توسط دانشگاه هاروارد تیم. تست افزایش می یابد در طول چند هفته گذشته باعث شد در بخشی به رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر و رهبران دولت احساس راحتی با کاستن از اقامت خود را در خانه سفارش ممکن است 8.

گراند کانیون پارک ملی بازگشایی جمعه اجازه می دهد تا بازدید کننده در روز سفر اما نه یک شبه. 7:30 صبح بیش از دو دوجین مردم برخوردار بودند جنوبی حاشیه ديدگاه. نشانه یادآوری گردشگران به حفظ فاصله خود از یکدیگر و ماندن در گروه کمتر از 10.

حجم تست نیست تنها نگرانی است. غذا و دارو گفت: در اواخر روز پنجشنبه که آن را بررسی داده های اولیه نشان می دهد سریع COVID-19 تست استفاده روزانه برای تست تهمت و اعضای کلیدی از کارکنان خود را از دست می دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اعتماد به نفس در آزمون از Abbott Laboratories.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 4.4 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده و مرگ و میر 300000 در حالی که نزدیک به 1.6 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

Witte گزارش از آناپولیس مریلند. فرستر گزارش از شهر نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان گری رابرتسون در رالی کارولینای شمالی; Michael Kunzelman در سیلور اسپرینگ مریلند; Paul وبر در Austin, تگزاس; Felicia Fonseca در فلگستفف آریزونا; و مت نیویورک در پارک ملی گراند کانیون آریزونا نیز به این گزارش.

___

این نسخه تصحیح که تگزاس و جورجیا به تازگی به بازگشایی کسب و کار نیست که هر دو را در ماه گذشته.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de