Dear Abby: دختر مطمئن نیستید از محل خود در دوست پسر قلب

عزیز ابی: من شده اند قدمت این مرد برای حدود یک سال است. ما هر دو 30. او در خانه زندگی می کند. در ابتدا من فکر کردم آن را به مراقبت از سالمندان پدر اما من به زودی متوجه شدم این بود که چنین نیست.

مادر خود را شیرین و در عین حال از خود راضی. او درج خودش به زندگی خود در هر فرصت. او به او را مثل او ساقی. (“اوه کامل پسر من! نمی خواهد به شما روشن کردن میز شام/تمیز کردن آشپزخانه/آیا همه چیز؟!”) آنها با هم طبخ هر شب و حضور در رویدادهای کلیسا با هم. او در گروه کر با او چرا که او گفت که آن را “خشنود” ، من فکر می کنم کسانی که چیزهایی هستند که او باید انجام دهند با یک دیگر قابل توجه است.

من احساس نمی امن در این رابطه از آنجا که من نمی دانم جای من. من احساس می کنم باید به رقابت با او (حتی اگر او تلاش می کند به من در همه چیز). من چگونه او را به دخالت او و آن اشک من از هم جدا داخل. (او نیاز به او بسیار است.) به نظر من آن را به عنوان مانعی برای زندگی خود را. او در حال انجام است برای آنچه که او می تواند انجام شود برای خود و یا خانواده خود را, اما او را در گیر کرده این مامان چرخه.

او را بزرگ ارث هنگامی که پدر و مادر خود می میرند. می شود که چرا او آن را ندارد ؟ او یک عاشق بزرگ و عاطفی هوشمند اما او بستگی دارد مادر خود را بیش از حد برای من آسایش. من آنها را در آغوش (در آغوش گرفتن) و پس از او تا به حال شده دور تمام آخر هفته را با پدرش. سپس او آمد به ما در حالی که ما در حال تماشای یک فیلم و شروع به بوسیدن سر خود را! این فروش به من. کمک! — نمی خواهم در این, سه نفری

عزیز نمی: پس از خواندن نامه آن را آشکار است که شما در حال رقابت با مادرش به جای او در رقابت با شما. یک اصطلاحی وجود دارد که اگر شما می خواهید بدانید که چگونه یک مرد را درمان همسرش, تماشای او چگونه رفتار مادر خود را. به جای احساس دستکاری بود خوشحالم که او تلاش می کند به شما شامل در دایره خانواده. و نگه دارید در ذهن اگر شما می خواهید برای لذت بردن از پاداش دنیوی پس از آن زن می رود به یک آسمانی او و او را “کامل پسر” یک معامله بسته هستند.

عزیز ابی: من خریداری زیبا تیفانی حلقه نامزدی, اما من رد پیشنهاد من. من فقط سکه بر روی دلار اگر من آن را به فروش برساند. می شود آن را قابل قبول و به صرفه جویی در آن را برای یک آینده نامزدی پیشنهاد ؟ — عملی در کالیفرنیا

عزیز عملی: نامه خود را نشان می دهد impracticality از خرید حلقه نامزدی قبل از ارائه. هر چه اتفاق افتاده به سنت پیشنهاد و سپس اگر شخص می گوید بله انتخاب یک حلقه با هم ؟

در سال های اخیر — به لطف رسانه های اجتماعی — درگیری تبدیل شده اند بیشتر شبیه دعوت به مدل دبیرستان — استادانه درست شده و بیش از حد بالا. من فکر نمی کنم شما باید ترکیب خود را اشتباه ارائه شده توسط زن دیگری که حلقه در تلاش برای صرفه جویی در پول است. اگر او برای پیدا کردن او به احتمال زیاد هر دو نا امید شده و صدمه دیده است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de