خرده فروشی در ایالات متحده سقوط یک رکورد 16 درصد در ماه آوریل به عنوان ویروس آمار – Fri, 15 May 2020 PST

بالتیمور – ایالات متحده خرده فروشی سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس نگه داشته خریداران دور تهدید به زنده ماندن از فروشگاه های سراسر کشور و بیشتر وزن غرق شدن اقتصاد است.

وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش روز جمعه در خرده فروشی خرید نشان داد یک بخش است که سقوط کرده است به طوری سریع است که فروش بیش از 12 ماه گذشته به پایین فلج 21.6%. به شدت از کاهش بی نظیر برای خرده فروشی و ارقام است که تاریخ را به سال 1992. این کاهش ماهانه در ماه آوریل تقریبا دو برابر رکورد قبلی افت 8.3% مجموعه فقط یک ماه زودتر.

“آن را مانند یک طوفان آمد و وارد کل اقتصاد و در حال حاضر ما در حال تلاش برای آن را به بالا و در حال اجرا گفت:” جاشوا شاپیرو رئیس ایالات متحده اقتصاددان برای مشاوره ماریا Fiorini رامیرز.

شاپیرو گفت که او فکر می کند خرده فروشی باید دوباره بجای اول برگشتن تا حدودی به عنوان متحده و محل بازگشایی اقتصاد خود را. اما او گفت: به طور کلی فروش باقی خواهد ماند افسرده “از آنجا که وجود دارد رفتن به یک تکه بزرگ از مشاغل از دست رفته است که نمی آیند.”

بیشترین کاهش از ماه مارس تا آوریل در, لباس, الکترونیک و فروشگاه های مبلمان. طولانی مهاجرت از مصرف کنندگان به سمت خرید آنلاین شتاب با آن بخش ارسال 8.4% ماهیانه به دست آورید. اندازه گیری سال بیش از سال, فروش آنلاین رسید 21.6%.

دیگر حاضر نیست یک خرده فروشی دسته بخشوده بود در ماه آوریل است. نمایندگی مجاز و فروش خودرو دچار افت ماهانه از 13٪. فروشگاه مبلمان جذب 59% شیرجه رفتن. الکترونیک و لوازم خانگی فروشگاه شدند و بیش از 60 ٪ است. خرده فروشان که فروش مصالح ساختمانی ارسال شده یک قطره از حدود 3 درصد است. پس از خرید و وحشت در مه, مواد غذایی کاهش فروش 13 درصد.

پوشاک-فروش فروشگاه سقوط 79% و فروشگاه و 29 درصد. رستوران ها که برخی از آنها در حال حاضر شروع به به طور دائم تحمل نزدیک به 30 درصد کاهش با وجود تغییر شدت به بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات.

برای بخش خرده فروشی است که در حال حاضر شده است در وضعیتی وخیم یک back-to-back رایگان-کاهش هزینه به شمار قبر خطر است. فروشگاه و رستوران و dealerships خودرو در معرض خطر هستند. حدود 1 از هر 5 دلار صرف خرده فروشان در ماه گذشته رفت و به غیر از فروشگاه خرده فروشان شواهدی وجود دارد که این بیماری همه گیر شتاب تغییر جهت خرید آنلاین.

در دو هفته گذشته, J. Crew, Neiman Marcus و مرحله فروشگاه را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. J. C. Penney به نظر می رسد در آستانه از زیر آنها را. UBS تخمین می زند که حدود 100000 فروشگاه شاتر می تواند بیش از پنج سال آینده.

“تمام مدل اقتصادی است که ریشه در” نیل ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی. “این است که رفتن به بسیار دردناک است. برای برخی از, آن را می تواند کشنده باشد.”

خرده فروشان هستند که خطر نه تنها کسب و کار خاموش شدن ناگهانی دستور متحده و محلات بلکه با از دست دادن رکورد از 36 میلیون شغل در طول دو ماه گذشته. بیکار به طور معمول جلو و عقب به شدت در خرید های خرده فروشی.

یک مارس تجزیه و تحلیل توسط یک گروه از اقتصاددانان دانشگاهی دریافتند که یک ماه بسته می تواند از بین بردن 31 ٪ از غیر بقال خرده فروشان. چهار ماه بسته می تواند نیروی 65 درصد به نزدیک است.

غوطه در هزینه های خرده فروشی است دلیل اصلی که چرا اقتصاد ایالات متحده در حال انقباض است. خرده فروشی حساب برای تقریبا نیمی از تمام مخارج مصرف کننده سوخت که حدود 70 درصد از فعالیت های اقتصادی. بقیه هزینه های مصرف کننده شامل خدمات مانند تلفن همراه و اینترنت, قرارداد, عضویت در باشگاه و مراقبت از کودک و همچنین به عنوان صفحه اصلی و فروش آن فرو برد در ماه مارس است.

با چند آمریکایی, خرید, سفر, غذا خوردن یا در غیر این صورت هزینه به طور معمول اقتصاددانان برآورد کرده اند که تولید ناخالص داخلی – گسترده ترین ارزیابی از فعالیت های اقتصادی – کاهش در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه در حدود 40 درصد نرخ سالانه. خواهد بود که عمیق ترین سه ماهه رها شده ،

اما فشار اعمال شده بر خرده فروشی است که احساس در سطح جهان است. در میان کشورهای اروپایی است که به اشتراک گذاری یورو ارز خرده فروشی کاهش یافت و دردناک 11.2% از فوریه تا مارس است.

این بیماری همه گیر است که نه تنها صدمه زدن به کلی خرده فروشی بلکه وادار به تغییر در آنچه که مردم انجام خرید به عنوان تنظیم آنها را به کار در خانه. CSolutions که نظارت بر فروش کالاهای بسته بندی شده است اشاره کرد تغییر به آسایش و راحتی. فروش پخت آرد سس گوجه فرنگی, بستنی, premixed کوکتل و صبحانه سوسیس را رسید از یک سال پیش.

پیژامه-خرید پرورشی 143% از مارس تا آوریل با توجه به نرم افزار Adobe Analytics که نظارت بر خرده فروشان آنلاین است. در مقابل, فروش شلوار, کت و بند کاهش یافته است.

کودی Pipper فروش دیپلم برای 16-فروشگاه های زنجیره ای به نام Litehouse استخر و چشمه های معدنی می گوید: او متوجه شده است که بیشتر مردم در حال حاضر هزینه های در راه است که خدمت خود را در خانه و سبک زندگی. Pipper, 24, از Elyria, اوهایو گفت: او خود را صرف 2500 دلار برای یک Peloton دوچرخه ورزش برای همسر خود یک دستیار پزشکی که به تازگی به بازگشت به کار. او گفت که آنها انتظار می رود به صرف کمتر در ناهار خوری و خرید در بازار.

“من تا به حال یک زمان واقعا خوب با خانواده, حلق آویز کردن, تماشای تلویزیون گفت:” Pipper که 1 ساله پسر. “من فکر می کنم این هنجار است. این چیزی است که ما قرار است انجام دهید در حال حاضر.”

صرف دنبال فرصت بینش نشان می دهد که هزینه های مصرف کننده ممکن است ظرف حدود اواسط ماه آوریل قبل از شروع کنه تا کمی حداقل در لباس و کالا به طور کلی دسته بندی. اما هزینه های حمل و نقل, رستوران ها, هتل ها و هنر و سرگرمی باقی می ماند به شدت افسرده است.

خرید کارت اعتباری ردیابی توسط جی پی مورگان چیس یافت می شود که هزینه های چنین ضرورت, مواد غذایی, سوخت, تلفن, سرویس و تعمیر خودرو کاهش یافته است 20 ٪ در سال بیش از سال بر اساس. در مقابل هزینه های “غیر ضروری” مانند وعده های غذایی از, بلیط هواپیما و خدمات شخصی مثل سالن و یا یوگا کلاس کاهش یافت توسط یک بسیار بدتر از 50 ٪ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de