گردباد برگ 1 مرده آسیب گسترده در شهرها فیلیپین – Fri, 15 May 2020 PST

مانیل فیلیپین – بادهای قوی و بارش باران از گردباد کرد دست کم یک نفر کشته و آسیب دیده و صدها خانه و coronavirus انزوا امکانات همراه با برنج و مزارع ذرت در پنج هواپیمای شرقی شهر یک فرماندار در روز جمعه گفت.

رژیم صهیونیستی. بن Evardone از Eastern Samar استان که در آن گردباد ناودان ساحل گفت: پریشان ساکنان گریستم پس از خانه های خود نابود شدند و یا دور باد در شهرهای او بازرسی. یک روستایی که خانه خود را کاهش مچ دست خود را, اما در زمان درمان او گفت:.

یک مرد خون به مرگ پس از او با شیشه خرده ریز در یک ساختمان مدرسه او در تلاش بود برای باز کردن به پناهگاه در Evardone گفت.

“آسیب دیدم بسیار گسترده است. سقف یک کلیسا پاره بود به طور کامل آن آهن و میله پیچ خورده بد توسط گردباد” Evardone گفت از طریق تلفن.

ویدئوها و تصاویری از ویرانی های ارسال شده توسط Evardone نشان داد چندین پایین پرتاب شده در ساختمان ها و مراکز ورزشی یا تخریب شده یا به شدت آسیب دیده با سقف پوست کنده و یا تغییر شکل داده و خود آهن خرپا خم. روستاییان در خارج از خانه های آسیب دیده فریاد زد: “کمک” در یک ویدیو.

او گفت که او و گروهی از پلیس و مقامات محلی موفق به رسیدن به دو شهر ضربه توسط گردباد, Jipapad و Maslog به دلیل سقوط درختان در جاده ها است. تلفن همراه و دو طرفه ارتباطات رادیویی به پرت و دور افتاده مناطق بودند و Evardone به دادگاه تجدید نظر نظامی به استقرار یک هلیکوپتر آنها را بازرسی و تحویل مواد غذایی اگر نیروهای قادر به رسیدن به منطقه شنبه.

در منطقه دور افتاده از Bicol غربی Eastern Samar, بیش از 145,000 مردم سوار تضعیف گردباد در پناهگاه های اضطراری در روز جمعه پس از تخلیه توده که پیچیده بود و آهسته coronavirus.

کرد ضعیف به شدید طوفان گرمسیری پس از هدف قرار دادن زمین و باد شمال غربی به سمت پرجمعیت اصلی شمال جزیره Luzon دولت پیش بینی گفت.

حداکثر آن پایدار سرعت کاهش یافته و به 68 مایل در ساعت با gusts 93 mph اما آن باقی مانده خطرناک به ویژه در ساحلی و کم ارتفاع روستاها پیش بینی گفت. کرد انتظار می رود به ضربه شمالی کشور در روز یکشنبه.

اداره دفاع مدنی مدیر کلودیو Yucot گفت: تخلیه در زمان از آنجا که کارگران نیاز به پوشیدن ماسک و لباس محافظ و نمی تواند حمل و نقل روستاییان به پناهگاه در اعداد بزرگ به عنوان حفاظت در برابر ویروس.

“ما سهولت حرکت محدود شده است و COVID,” Yucot گفت: با تلفن از Albay در استان Bicol region که تا به حال ده ها تن از coronavirus عفونت از جمله چهار مورد مرگ و میر و همچنان تحت قرنطینه. “در مراکز تخلیه وجود دارد چالش های بیشتری.”

در یک تخلیه اتاق که به طور معمول می تواند پناهگاه تا 40 خانواده تنها چهار خانواده می تواند جایگزین شود. کارکنان باید بدانند هر یک از دیگر و مورد نیاز برای گزارش هر گونه آلوده فرد Yucot گفت.

گارد ساحلی گفت: بیش از 600 کامیون حمل و نقل رانندگان و کارگران گرفتار شده بودند توسط این سفر تعلیق. تمام شد نیاز به پوشیدن ماسک و ممنوع از mingling.

گردباد آمار به عنوان فیلیپین در تلاش برای مقابله با کروناویروس شیوع بیماری تا حد زیادی با یک مستند در Luzon است که به کاسته آخر این هفته به جز در شهر مانیل و دیگر مناطق در معرض خطر. بقیه کشور قرار داده خواهد شد در کمتر محدود قرنطینه و حیاتی کسب و کار را بخشی از بازگشایی شروع هفته آینده.

فیلیپین گزارش شده بیش از 12000 موارد از جمله 806 مرگ و میر در میان بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>