ماسک های صورت در حال حاضر مورد نیاز هر زمان که L. A. ساکنان ترک خانه های Garcetti می گوید

Angelenos به غیر از بچه های کوچک و برخی از افراد معلول باید در حال حاضر پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها خانه را ترک لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: پنج شنبه, مه 13.

“و زمانی که شما در حال انجام یک انفرادی فعالیت و یا خود را با خانواده خود قرار داده است که ماسک,” او گفت:. “همیشه در حال حاضر.”

مرتبط: ماسک بشود فوران به عنوان آخرین مکان نبرد بیش از coronavirus محدودیت

سازماندهی این شرط “به ما کمک خواهد کرد بیشتر آزادی باز کردن بخش های بیشتری از شهر ما,” او گفت:.

Garcetti قبلا تنها مورد نیاز مردم را به پوشیدن ماسک هنگامی که در فروشگاه های مواد غذایی, نشستن در تاکسی و rideshare وسایل نقلیه در اتوبوس و در فرودگاه.

گسترش ماسک صورت نیاز به اقامت در خانه سفارشات به تدریج در حال آرام است. تمام مغازه های خرده فروشی می تواند در حال حاضر بازگشایی و بسیاری از مکان های تفریحی در حال باز از جمله مسیرهای پیاده روی, زمین تنیس, اسب سواری, امکانات, هواپیما مدل, مزارع و زمین های گلف.

Garcetti همچنین اعلام کرد که یک “خیابان های آرام” ابتکار که شامل بسته شدن جاده ها به ماشین ها در برخی از محله ها آغاز خواهد شد در این آخر هفته.

این برنامه با هدف ایجاد فضایی برای عبور و مرور برای استفاده از این امکان برای افراد به بهتر نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر است. او مشخص نکرد در عین حال که به خیابان ها خواهد شد اما گفت: وجود خواهد داشت یک روند درخواست برای پیشنهاد به خیابان ها خواهد شد که به بالا و در حال اجرا در این هفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de