CdA, دریاچه شهرستان دبيرستان به درایو در فارغ التحصیلی – سه شنبه, 14 آوریل سال 2020 PST

در حالی که واشنگتن مدارس همچنان به مبارزه با فارغ التحصیلی قصد دارد در صورت محدودیت مجبور COVID-19 گیر کار د لین مدارس برگزار خواهد شد درایو-در آغاز ماه آینده در Bonner County Fairgrounds..

فارغ التحصیلی برای کار د لین و لیک سیتی مدارس برگزار خواهد شد در اصل برنامه ریزی شده در تاریخ ژوئن 5 و 6 ژوئن بود و این مراسم پخش خواهد شد بر روی صفحه نمایش بزرگ با صدا پخش, رادیو FM, از این منطقه خبر داد.

اقدامات احتیاطی تایید شده اند اجازه می دهد تا فارغ التحصیلی خود را مطابق با دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آیداهو دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش و فرماندار آیداهو با تایید توسط تکدی بهداشت منطقه.

سالمندان خواهد رسید در وسایل نقلیه با اعضای خانواده. در هر فرصتی خود را به ترک خودرو و عبور از این مرحله در کلاه و لباس شب به دریافت گواهینامه های خود را. این خودرو ممکن است یک لیموزین یا دیگر اندازه ماشین یا قایق.

مهمانان باقی خواهد ماند در وسایل نقلیه خود را و قادر خواهد بود به دنبال این مراسم بزرگ پرده پروجکشن و گوش دادن به پخش این رویداد است.

منطقه را ارائه حرفه ای عکس و ویدیو خدمات در این مرحله و این تصاویر در دسترس برای تمام خانواده.

در این مراسم نیز خواهد بود به صورت زنده در رسانه های اجتماعی برای دیگر خانواده و دوستان به دنبال از خانه.

سرمایه گذاری دبیرستان برگزار خواهد شد شبیه مراسم در محوطه دانشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>