مقامات آماده خواهد شد که لیگ برتر فوتبال, رزومه, بازی, داور, رئیس می گوید

داوران و دستیاران خود را با اعتماد به نفس بازی امن خواهد بود زمانی که فوتبال رزومه در آمریکای شمالی سابق بالا داور Howard Webb می گوید.

اما ناچار خواهد شد برخی از تغییرات در رفتار در COVID-19 جهان است.

Webb مدیر کل حرفه ای داور سازمان (PRO) گفت: او را دیدم اخیر کره ای بازی که در آن بازیکن در زمین خواسته داور به او کمک کند تا.

این ref کاهش یافته است.

“این بسیار جالب را ببینید که چگونه است که در ذهن خاص که رسمی” Webb گفت: کنفرانس پنج شنبه. “دوباره ما یادآوری ما داوران از نیاز به ایجاد تماس های غیر ضروری که این کار نیاز به اتفاق می افتد. و به طور معقول و به حفظ فضای شخصی خود را.

“اما که خیلی استاندارد officiating به هر حال نه به یک بازیکن برای مثال است.”

هنوز, او گفت که او تا به حال دیده می شود هیچ چیز رسمی از فوتبال بین المللی مدیره کانون (IFAB) در مورد COVID-19-تغییرات مرتبط دیگر از موقت حرکت اجازه می دهد تا پنج جایگزین در هر بازی.

او گفت که مقامات در حال آماده سازی برای همه چیز — از جمله کار از یک هاب مرکزی اگر لیگ برتر فوتبال پیش می رود با یک گزارش برنامه را به همه تیم ها به یک محل مانند منطقه اورلاندو زمانی که لیگ را برمی گرداند به عمل بدون تماشاگر.

روزنامه اذعان کرد که همه مقامات خود ممکن است قادر به ارتکاب زمان مورد نیاز برای حرکت به یک hub برای یک بلوک از بازی ها.

“ما امیدواریم به عنوان بسیاری که ممکن است خواهد شد,” او گفت:.

مقامات به عنوان مشتاق به عنوان بازیکن برای بازگشت به اقدام روزنامه گفت.

“من تا به حال هیچ پوش بک از نظر مسائل ایمنی,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم ما نیروی کار به طور کامل اعتماد به نفس است که محیط زیست خواهد بود امن است و تست در دسترس خواهد بود و لازم PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) در دسترس خواهد بود.”

Webb گفت: مسئولان باید آزمایش COVID-19 مانند بازیکنان است.

“این ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله مقامات ما زمانی که آنها در حال انجام کار خود را,” او گفت:. “و البته این بازی خواهد بود و معنی دار زمانی که آنها دوباره آغاز شده و آنها خواهید بود officiated در راه طبیعی است.”

PRO مقامات در تماس با MLS دو بار در هفته به عنوان لیگ با این نسخهها کار در برگشت در این زمینه است.

در سمت به علاوه Webb گفت: مقامات خود مجهز به کار از راه دور در طول همه گیر داده که انجام آن در طول فصل با توجه به گسترش جغرافیایی.

مقامات در حال بدست گرفتن بخشی در مجازی “اردوگاه های آموزشی” تناسب اندام و رژیم های.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

MLS داوران در حال کامل زمان و هنوز هم پرداخت می شود, اگر چه آنها در حال دریافت نشده است مطابقت هزینه. دستیار داوران و ویدئو دستیار داوران نیست تمام وقت, اگر چه آنها یک نگهدارنده در شروع این فصل است. آنها هم از دست رفته بازی هزینه.

Webb گفت PRO کارکنان مانند خود گرفته اند قطع پرداخت در طول این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>