لیگ برتر فوتبال این است که به دنبال احتمال از سرگیری فصل تابستان امسال با همه تیم ها بازی در اورلاندو فلوریدا.

جزئیات این طرح هنوز در دست بررسی است اما در لیگ 26 تیم و محدود کارکنان به احتمال زیاد خواهد بود پناه در یک رفت و آمد مکرر با بازی بدون طرفداران در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در جهان دیزنی یک فرد با آگاهی از این طرح گفت: آسوشیتد پرس. فرد در صحبت خواست نامش فاش نشود روز شنبه به این دلیل که برنامه ریزی شده است به طور رسمی اعلام کرد. پیشنهاد شد و اولین گزارش واشنگتن پست.

تیم می تواند سر به فلوریدا در اوایل ژوئن 1 برای اردوگاه های آموزشی. لیگ معلق بازی در مارس 12, پس از تیم بازی کرده بود فقط دو بازی.

“من فکر می کنم لیگ است که هنوز هم در یک مرحله از آنچه من درک می کنم که این ایده خاص چیزی است که آنها را در ذهن داشته و در حال تلاش برای دریافت پیشنهادات و انتقادات از تیم مورد به عنوان به آنچه در آن می تواند مانند نگاه و چگونه کار می کند,” نشویل مربی گری اسمیت گفت. “شخصا دوباره ما در قلمرو ناشناخته در اینجا. من قطعا همراه با احتمالا اکثر مردم دیگر هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را قبل از. بنابراین شما باید کمی باز تر فکر در مورد آنچه که یک فصل می تواند مانند نگاه کنید.”

طرح های دیگر شامل تیم بازی مسابقات سبک رقابت در چهار شهرستانها متفاوت است. نیز وجود دارد امکان تیم می تواند بازگشت به خانه خود ورزشگاه برای بازی های زیر از سرگیری فصل در اورلاندو است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا هر یک از طرح های ارائه شده به اتحادیه بازیکنان.

اوایل روز چهارشنبه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت باز بود به لیگ به دنبال راه اندازی مجدد و یا شروع فصل خود را.

“همه ورزش حرفه ای خوش آمدید در اینجا برای تمرین و بازی” DeSantis گفت. “آنچه من می خواهم بگویم کمیسیون از لیگ است اگر شما یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا است.”

به ESPN, تسهیلات 17 زمینه, پس از آن می تواند جای تیم های متعدد. MLS برگزار شد آن همه ستاره بازی در اورلاندو سال گذشته است.

“چه می توانم بگویم اگر این جامعه آماده است تا آن را انجام دهد و سپس اورلاندو کامل شهرستان برای برگزاری یک رویداد مانند این که” اورلاندو سیتی مربی اسکار Pareja گفت. “تجربه و زیرساخت همه چیز. اورلاندو همه چیز را به آن را نگه دارید. اگر لیگ تصمیم به انجام است که من فکر می کنم آن را یک تصمیم بزرگ به بازی آن را در اینجا. آن را فقط به شایعات در حال حاضر, اما من نمی بینم هر شهر دیگر که دارای تجربه و امکان برگزاری چنین رویدادی مانند اورلاندو است.”

MLS در زمان اولین گام به سوی از سرگیری فصل در هفته گذشته زمانی که تیم ها اجازه داده شد برای شروع داوطلبانه فرد در تمرینات تیم امکانات تحت دستورالعمل های دقیق. گام بعدی خواهد بود گروه کوچک تمرینات.

اما تعدادی از تیم ها از جمله Seattle Sounders و زلزله سن خوزه نشده است و قادر به شرکت به دلیل اقامت در خانه محدودیت در جوامع خود.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

Sporting Kansas City مربی پیتر Vermes گفت: تیم خود را آغاز کرده است و این روند از گرداندن مراکز فساد آزمون برای coronavirus و برای آنتی بادی های مرتبط با آن لازم گام بعدی نسبت به بازگشت به بازی. ورزشی اولین تیم به تدبیر جامع پروتکل برای تمرینات فردی.

“در پایان روز, من فکر می کنم همه ما به عنوان تیم می خواهم به عقب بر گردیم به بازی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای بسیاری از دلایل مختلف. و من می خواهم بگویم بازیکنان من فکر می کنم, می خواهم به انجام است که به عنوان” Vermes گفت. “همه ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام آن را در یک محیط امن و همچنین ما در حال انجام آن را در راه معنی دار.”

tinyurlis.gdulvis.net