جمهوری خواه است در اوایل رهبری باز, کالیفرنیا, ایالات متحده خانه صندلی – سه شنبه, 12 مارس سال 2020 PST

توسط Michael R. خون آسوشیتد پرس

لس آنجلس – سابق نیروی دریایی خلبان جنگی برداشت اولیه منجر سهشنبه در مبارزه برای باز خانه در ایالات متحده صندلی در شمال لس آنجلس به کالیفرنیا خواهان یک فرصت نادر به ادعای دموکراتیک برگزار شد کنگره صندلی در دولت است.

ویژه انتخابات بین مایک گارسیا و دموکرات کریستی اسمیت در نوسان 25 منطقه گرفته شده در outsized اهمیت به عنوان تنها رقابتی خانه مسابقه در کشور و در میان coronavirus بحران است. آن دیده می شود در سراسر کشور به عنوان یک پروکسی رای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری و ممکن است منادی در ماه نوامبر انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که از دست این منطقه اجرا می شود که از طریق یک نوار از حومه شهر و مزارع در سال 2016 خواست رای دهندگان به حمایت سیاسی تازه وارد گارسیا در حالی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما و هیلاری کلینتون و دیگر مشخصات بالا دموکرات اندود کردن پشت دولت قانونگذار اسمیت.

“به یاد داشته باشید دریافت کنید و رای مایک گارسیا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه. “واقعا یک معامله بزرگ برای کشور ما!”

اوایل جدول بندی نشان داد گارسیا با حدود 56 درصد از حدود 140,000 آرا شمارش شد.

تقریبا تمام رای دهندگان انتظار می رود به ایمیل در رای گیری به دلیل شیوع ویروس هر چند آبپاش از حوزه های رأی گیری در دسترس بود برای کسانی که به رای دادن در فرد است. پست الکترونیکی-در برگه های رای می رسند و در اواخر به عنوان جمعه و هنوز هم محسوب می شود ارائه شده بودند شهریور تا سه شنبه.

صندلی خالی شد سال گذشته پس از استعفای سپس-Rep. کتی هیل که در پایین پا بعد از اعتراف به رابطه با یک کمپین کارگر و خانه را باز کرد یک اخلاق پروب به اتهام که او درگیر با یکی از اعضای خود کنگره و کارکنان آن تپه را تکذیب کرد.

اسمیت و گارسیا در صدر شلوغ زمینه از نامزدها در دولت 3 مارس اولیه و پیشرفته برای جدا کردن انتخابات: یک روز جمعه برای پر کردن مانده از تپه دو سال و ترم و دوم در ماه نوامبر برای دو سال و مدت شروع به 2021.

برنده توسط گارسیا ایجاد خواهد او را به عنوان وقت برای نوامبر و نشان می دهد جمهوری خواهان می تواند به رقابت در یک منطقه که در آن تهمت بود را شکست داد و کلینتون در سال 2016. این امر همچنین ارائه یک جرقه از تشویق برای دولت را محاصره ایران است که دست خوش پیشامد میشه به سمت ابهام در کالیفرنیا برای سال.

جمهوریخواهان نیست و موفق به توقیف یک دموکرات خانه صندلی در کالیفرنیا در بیش از دو دهه و ایران دارای شش کالیفرنیا 53 کرسی مجلس. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دولت بیش از 4 میلیون رای در سال 2016.

در تار و مار دموکرات برداشت هفت جمهوریخواه کرسی مجلس در کالیفرنیا در سال 2018 کمک به حزب بازپس گرفتن کنترل مجلسی.

منطقه لنگر در لس آنجلس با یک تکه از شهرستان ونتورا با کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان و در غرب آن پایان اتحاد دموکراتیک ثبت نام لبه و تپه دستگیر صندلی با نه امتیاز در سال 2018 است.

اما وجود عوامل است که کمک گارسیا شانس.

تپه سمت چپ تحت خودگذشتگی از رسوایی و در انتظار پایین مشارکت مردم در انتخابات, مسن, سفید جمهوری خواهان تمایل به در میان دولت را قابل اطمینان ترین رای دهندگان. جوان ثبت نام رای دهندگان در این ایالت که تکیه لیبرال شناخته می شود مکرر بدون نشان می دهد. همچنین در این منطقه یک جمهوری خواه پرورش آن در ایران قبل از دست هیل 2018 ناراحت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و در مرکز, نژاد, احضار پشتیبانی از گارسیا در حالی که حمله به اسمیت و دموکراتیک حامیان. آخر هفته گذشته رئیس جمهور در زمان به توییتر برای حمله به یک تصمیم به اضافه کردن یک فرد در مکان سنجی در لنکستر بخشی از لس آنجلس با یک قابل توجهی سیاه, جمعیت. “تقلب در انتخابات!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. معلوم شد این تصمیم حمایت شد لنکستر را جمهوری خواه شهردار.

بسیاری از کمپین انجام شد آنلاین بدون سنتی تظاهرات و درب ضربه زدن. کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی سفارشات ظاهرا خواهد خنثی کردن هر گونه تلاش توسط مبارزات به شرکت در به اصطلاح رای و برداشت یک عمل حقوقی در کالیفرنیا که در آن عملیات جمع آوری برگه های رای از رای دهندگان و ارائه آنها را به حوزه های رأی گیری.

گارسیا سابق خلبان جنگی و دفاع صنعت اجرایی شده است به تصویر کشیده اسمیت به عنوان یک رای دیگر برای دموکراتیک وضع موجود در کالیفرنیا که او را مقصر می داند برای افزایش بی خانمانی سنگین قوانین و مقررات و افزایش مالیات است.

اسمیت یک دولت عضو مجمع امیدوار کننده به کار برای بهبود مراقبت های بهداشتی است که انتقادی از رئیس جمهور و دولت او.

حتی اگر گارسیا برنده نوامبر به طور معمول به تساوی یک بزرگ دموکراتیک مشارکت در کالیفرنیا به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری سال که اسمیت یک لبه در پاییز مسابقه برگشت.

با یک بحث ملی در جریان در پست الکترونیکی-در رای گیری مسابقه نیز در خدمت به عنوان یک پنجره را به این روند چگونه کار می کند, البته در مقیاس کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de