توسط لیزا MASCARO و اندرو تیلور

واشنگتن (AP) — مجلس نانسی پلوسی, رونمایی از بیش از 3 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک سهشنبه یک جارو تلاش با $1 تریلیون دلار برای ایالات و شهرستانها “hazard pay” برای کارگران ضروری و دور جدیدی از پرداخت پول نقد به افراد است.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن بر روی بسته بندی به عنوان به زودی به عنوان جمعه. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است: “ضرورت است.” سنا خواهد صبر کنید تا بعد از روز یادبود به در نظر گرفتن گزینه های.

“ما باید به فکر می کنم بزرگ برای مردم در حال حاضر” پلوسی گفت: از بلندگو را در کاپیتول.

“نه بازیگری است که گران قیمت ترین دوره,” او گفت:.

خطوط کشیده شده, آخرین پاندمی پاسخ از کنگره خواهد آزمون مجلس نمایندگان و سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — واشنگتن به عنوان هدایت فوق العاده بحران با سلامت کشور و امنیت اقتصادی در خطر است.

دموکراتها قهرمانان قانون اطراف ساخته شده است نزدیک به 1 تریلیون دلار برای کشورهای شهرستانها و قبیله ای دولت برای جلوگیری از اخراج متمرکز عمدتا در $375 میلیارد دلار برای کوچکتر برون شهری و روستایی شهرداری تا حد زیادی از سمت چپ قبل از خود اسکناس است.

این لایحه ارائه خواهد شد دور تازه $1,200 مستقیم کمک نقدی به افراد, افزایش تا 6000 $در هر خانوار و راه اندازی یک $175 میلیارد مسکن کمک صندوق برای کمک به پرداخت اجاره و رهن. وجود 75 میلیارد دلار بیشتر برای ویروس تست.

آن را ادامه خواهد داد از طریق ژانویه به 600 $در هر هفته افزایش مزایای بیکاری. این می افزاید: 15% افزایش برای مواد غذایی تمبر جدید یارانه برای گذاشته شدن کارگران به پرداخت حق بیمه تحت یک کبرا و قانون ویژه “Obamacare به” ثبت نام دوره است. برای کسب و کار آن را فراهم می کند یک کارمند حفظ اعتبار مالیاتی.

وجود دارد $200 میلیارد در “hazard pay” برای کارگران ضروری در خط مقدم بحران است.

Pelosi درو در تاریخ ایالات متحده — و شعر — به نشان می دهد “هیچ مردی یک جزیره” را به عنوان او به نام آمریکایی ها برای پاسخ دادن به این بحران با یک استراتژی از علم, ویروس, تست و همدلی است.

“کسانی هستند که گفت:” اجازه دهید فقط مکث,’,” او گفت:. “گرسنگی نمی کشد یک مکث. اجاره ندارد را با یک مکث. صورتحساب را نمی مکث.”

اما 1,800-صفحه بسته است عنوان مستقیم به مجلس سنا موانع.

جمهوری خواهان با احتیاط از دور دیگری از کمک و مک کانل اعلام دموکراتیک پیشنهاد گرفتن یک کیسه از “حیوان خانگی اولویت است.” او گفت: آن چیزی است که “معاملات با واقعیت است.”

جمهوریخواهان مجلس نیز در زمان تصویب. “نمی تونم باور کنم که واقعی باشد” گفت: Rep. اندی Biggs, R-Ariz., رهبر سخت-خانه حق آزادی انجمن در گفتگویی گفت.

این خواهد بود پنجم coronavirus بسته است. این کاملا حزبی ارائه با هیچ ورودی از جمهوری خواهان ترجیح می دهند که به منظور بررسی تاثیر زودتر هزینه های قبل از تصویب ،

اما سیاسی خطر از انجام هیچ چیز در طول یک سال انتخابات می تواند ثابت کند به چالش کشیدن برای کنگره و کاخ سفید است. به عنوان متحده تجربه flareups شیوع ویروس و بیش از 30 میلیون آمریکایی بیکار باقی می ماند در خاموش کردن نزدیک به سلامت بلند مدت و چشم انداز اقتصادی دلهره آور است.

سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر از نیویورک هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهان خطر همان مسیر به عنوان هربرت هوور سابق رئیس جمهور صریحا برای عدم انتقاد به عمل برای جلوگیری از رکود بزرگ.

“آنچه در آن است رفتن را برای میچ مک کانل را از خواب بیدار کنید و ببینید مردم آمریکا نیاز به کمک و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر؟” شومر گفت.

آخرین بسته گسترش برخی از مقررات قبلی کمک های بسته و می افزاید: آنهایی که جدید است.

وجود دارد از 25 میلیارد دلار برای ایالات متحده خدمات پستی. راهنما وجود دارد برای سال 2020 سرشماری از جمله اداره درخواست برای به تاخیر انداختن مهلت برای تبدیل بیش از apportionment و redistricting داده است. برای انتخابات ماه نوامبر این لایحه را فراهم می کند $3.6 میلیارد دلار برای کمک به مقامات محلی آماده برای چالش های رای گیری در طول بیماری همه گیر.

محبوب و دستمزد حفاظت از برنامه موجب شده در گذشته صورتحساب را یکی دیگر از 10 میلیارد دلار به اطمینان حاصل شود زیر در خدمت کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دسترسی به کمک های مالی از طریق یک فاجعه برنامه وام.

برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی وجود دارد یکی دیگر از 100 میلیارد دلار تزریق برای کمک به پوشش هزینه های اضافی و کمک برای بیمارستان ها در خدمت جوامع کم درآمد.

وجود دارد یکی دیگر از $600 میلیون دلار بودجه برای مقابله با این موضوع از گسترش سریع این ویروس در دولت فدرال و زندان همراه با 600 میلیون دلار در کمک به پلیس محلی بخش برای حقوق و تجهیزات

مک کانل گفت: او در حال کار با کاخ سفید در مراحل بعدی. اولویت خود را به اطمینان حاصل شود هر بسته شامل مسئولیت برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار است که در حال بازگشایی. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای دیدار سه شنبه با گروهی از جمهوری خواهان مجلس سنا.

“من فکر نمی کنم ما هنوز احساس ضرورت اقدام بلافاصله” مک کانل به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته در کنگره.

به عنوان متحده وزن خطرات بهداشتی از دوباره باز کردن مک کانل گفت: کشور نیاز به پیدا کردن یک “میانه زمین بین کل مستند و در کل حالت عادی.”

بالا نوروزی صراحت رد خانه بیل. “چه نانسی پلوسی است پیشنهاد هرگز به تصویب مجلس سنا گفت:” از سوی دیگر ، جان Barrasso وایومینگ سوم-رتبه جمهوری خواه.

سنا به تازگی بازگشایی آن طرف کنگره آمریکا در حالی که در خانه باقی می ماند تا حد زیادی توقیف با توجه به نگرانی های بهداشتی.

سناتور شده در جلسه هفته گذشته پس از رای گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدهای قضایی و اجرایی مواضع و مسائل دیگر. سنا اکثریت 53-عضو جمهوری خواه مجلس سنا همایش نشست های منظم آن را luncheons ترین روز گسترش سه به یک جدول برای فاصله اجتماعی. دموکرات ها در حال برگزاری توسط تلفن. بسیاری از سناتورها, اما نه همه با پوشیدن ماسک.

حداقل یک دوجین افسر پلیس و دیگر کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و حداقل یک سناتور لامار الکساندر ایالت تنسی است که در انزوا در خانه پس از قرار گرفتن در معرض از کارکنان عضو که تست مثبت است. دیگر قانونگذاران باید حدودا در داخل و خارج از قرنطینه.

__

آسوشیتد پرس نویسندگان آلن فرهم متی دالی و ریکاردو آلونسو-Zaldivar در واشنگتن نیک Riccardi در دنور, کلرادو., و مایکل اشنایدر در اورلاندو فلوریدا., کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de