شیکاگو—اتان Hearn برخی از دوستان خوب که واجد شرایط برای بیس کار پیش نویس این سال است. Hearn فقط یک علاقه مند تماشاگر این زمان در اطراف, و او احساس می کند خیلی خوش شانس در مورد وضعیت خود را.

19 ساله جالب بود انتخاب شده توسط Chicago Cubs با 192nd انتخاب 2019 پیش نویس است. شکاف ارزش خود را برای نقطه $بود 247,000 اما توله به او یک ششم دور بالا $950,000 امضای پاداش به نوبه خود نرم افزار به جای بازی توپ کالج برای ایالتی می سی سی پی.

در این سال وجود ندارد و ششم دور. Hearn به امضای جایزه شده اند در پوش $20,000.

“من بسیار سپاسگزار بودم پیش نویس در سال گذشته” Hearn گفت: “از آنجا که برخی از کسانی که بچه ها در این سال آن را به دیوانه.”

لیگ اصلی بیس بال است که هنوز نهایی جزئیات برای 10 ژوئن پیش نویس اما یک فرد آشنا با این تصمیم گفت: آسوشیتد پرس آن را برنامه ای برای برش از 40 دور به پنج این سال است. این فرد صحبت کرد جمعه خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ تصمیم اعلام شد.

بازیکنان بیش از گذشته در پیش نویس محدود به امضای پاداش از $20,000 و یا کمتر است.

تغییرات را ذخیره تیم حدود 30 میلیون دلار در یک سال که فصل شده است به تعویق افتاد coronavirus همه گیر و ورزش در تلاش است برای کاهش هزینه های خود را برای مقابله با از دست دادن درآمد. اما آن را نیز می تواند هزینه بیس بال برخی از عرضه در بازار ستاره ها در دراز مدت — به خصوص چند, ورزش, ورزشکاران دبیرستان.

وجود خواهد داشت فقط 160 بازیکنان فراخوانده تا کنون کمترین پس از انتخاب سالانه آغاز شده در سال 1965.

“این غم برای دیدن, قطعا, اما منظور من با آنچه اتفاق می افتد در طول این ویروس و شما می دانید که هیچ بازی بدون پول در آینده من حدس می زنم من آن را درک کنند” گفت: Michael Limoncelli یک right-hander در Seattle Mariners’ سازمان است. “اما من آرزو می کنم بیشتر وجود دارد دور است.”

19-در سال Limoncelli سابق دبستان ستاره در Horseheads دبیرستان در نیویورک انتخاب شد توسط سیاتل در دور ششم 2019 پیش نویس است. او برنامه ریزی شده بود به بازی توپ کالج در کارولینای ساحلی قبل از او دریافت $500,000 امضای جایزه از دریانوردان نزدیک به دو اسلات ارزش $259,400 برای هیچ 186 انتخاب کنید.

امضای جایزه استخر آغاز شده در سال 2012 و محدود کردن مقدار از پول تیم می تواند صرف. هر اسلات اول 10 دور اختصاص داده شده است که ارزش این محدوده در سال گذشته بود $8,415,300 به $142,200 — و هر تیم ارزش افزوده به شکل یک استخر.

این اتحادیه بازیکنان تبدیل کردن یک طرح پیشنهادی که داشته دور 6-10 در ازای برش حافظه خود را ارزش در نیم.

خواسته آنچه او انجام داده اند اگر او در بخشی از این سال را به کلاس و رفت و undrafted, Limoncelli گفت: او را برای Chanticleers. همین کار را برای Hearn and the Bulldogs.

“من فکر می کنم من می خواهم که تا به حال برای رفتن به می سی سی پی امور خارجه” گفت: Hearn, است که از, Mobile, Alabama. “من احساس می کنم مانند بیرون آمدن از مدرسه به پول یک معامله بسیار بزرگ. شما رو قادر به حفظ خود را با آن و من فقط احساس من خواهد بود به ارزش کمی بیش از 20 گرند.

“اما منظورم این است که اگر شما یک کاربر و یا بیرون آمدن از دانشگاه و این است که در سال گذشته خود را و سپس شما می دانید که شما رو به هر آنچه که شما می توانید دریافت کنید.”

DJ Herz, 19, گفت که او تا به حال یک زمان وقتی که او رفت و به یک نرم افزار روز برگزار شده توسط توله در زمینه انوری حدود یک سال پیش. این چپ دست بود و سپس انتخاب شده توسط شیکاگو در دور هشتم در شماره 252 کلی.

Herz یک فایت, North Carolina, مادری متعهد شده بود برای بازی با دانشگاه کارولینای شمالی. اما او تبدیل نرم افزار بعد از توله ارائه $500,000 جایزه امضای بیش از سه اسلات ارزش $162,700.

Herz گفت: او را در حال گفتگو با پدر خود جان که همچنین به عنوان نماینده او و به احتمال زیاد کاوش یک زن و شوهر از گزینه های مختلف اگر او بخشی از این سال به صورت گروهی و رفت و undrafted.

“احتمالا من و بابام فکر می کنم بهترین وضعیت برای رفتن به کالج و ببینید چه اتفاقی می افتد بعد از سه سال و یا به نوعی شاید تا پایان در JUCO به یک سال پس از” Herz گفت. “پول است که قطعا مناسب برای این وضعیت برای دبیرستان بازیکن یا بازیکنان جوان است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

به عنوان بخشی از لیگ اصلی بیس بال مارس 26 قرارداد با بازیکنان در ارتباط تیم ها حق دارند به قطع 2021 پیش نویس به عنوان چند به عنوان 20 دور است. دبیرستان ballplayers که رفتن به دانشگاه های چهار ساله تبدیل شدن به واجد شرایط برای پیش نویس دوباره زمانی که آنها کامل خود را از تاریخ و یا ارشد سال یا به نوبه خود 21. اماتور, کالج پارتی بازیکنان واجد شرایط بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از سال و از مدرسه آنها را تکمیل کرده اند.

NCAA حد برای بیس بال برنامه 11.7 بورسیه به طوری که می تواند منجر بازیکنان بیشتر به نگاهی به نزدیک در JUCO مسیر.

“من احساس می کنم همه چیز را با دلیل اتفاق می افتد, بنابراین من فقط خوشحالم که من مجبور به رفتن را از طریق هر یک از این” Herz گفت: “از آنجا که این گیج کننده است و من احساس می کنم خیلی بیشتر استرس زا به خصوص برای کودکان جوان تر که آن را رویای خود را برای دریافت پیش نویس.”

AP بیس بال نویسنده رونالد بلوم و ارتباط مطبوعات روزنامه نگار Rhonda Shafner در شهر نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de