ما برنامه های reimagine مبارزه با آتش سوزی در میان خدمه’ ویروس در معرض خطر – Mon, 11 May 2020 PST

بویز – در برنامه های جدید که پیشنهاد ملی reimagining چگونه به مبارزه با آتش سوزی در میان خطر ابتلا به کروناویروس پخش از طریق خدمه آن هنوز روشن نیست که چگونه مقامات را دریافت تست و تجهیزات مورد نیاز برای نگه داشتن آتش نشانان ایمن در آنچه انتظار می رود به یک مشکل fire فصل است.

ایالات متحده گروه به جای قرار دادن با هم گسترده دستورالعمل را در نظر بگیرید در هنگام ارسال خدمه به blazes با سازمان ها و گروه آتش نشانی در نقاط مختلف کشور قادر به خیاط آنها را به تناسب نیازهای خود را. این آتش سوزی فصل تا حد زیادی آغاز شده است و دولت در غرب آمریکا که دچار فاجعه بار blazes در سال های اخیر می تواند بالاتر از سطح نرمال از آتش سوزی به دلیل خشکسالی.

“این طرح در نظر گرفته شده است به ارائه یک سطح بالاتر چارچوب ملاحظات و نه خاص عملیاتی روش های” ملی چند آژانس هماهنگی گروه از نمایندگان از سازمان های فدرال که مشغول به کار با دولت و مقامات محلی نوشت: در هر منطقه ای از برنامه های. “آن نوشته شده است نه در شرایط `چگونه به’ اما به جای فراهم می کند ملاحظات `چه’ `چرا’ و`،”‘

فدرال و سازمان های دولتی شده اند تکاپوی برنامه ریزی برای wildland آتش نشانی پس از coronavirus در زمان برگزاری در ایالات متحده استاندارد رویکرد به مبارزه با آتش سوزی به معنی در آوردن تعداد زیادی از آتش نشانان از مکان های مختلف مسکن آنها را با هم در اغلب شرایط غیر بهداشتی سپس redeploying آنها را به مکان های جدید است. است که مخالف اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر که کارشناسان بهداشت می گویند می تواند سرعت گسترش COVID-19.

جنگل, سرویس ارزیابی خطر پیش بینی شده است که بزرگ آتش اردوگاه می تواند به طور نامتناسبی میزان مرگ و میر بالا در بدترین سناریو با توجه به مارس 30 نامه ای از یک گروه از قانونگذاران. آنها بالا بردن سوال در مورد چگونه است که خطر در حال ابلاغ به مردم در خط مقدم و رهبران منطقه ای.

“داده های مختلف دولتی در سطح stay-at-home سفارشات را ملی خدمه و دارایی قادر به حرکت بین مناطق برای پاسخ به آتش سوزی?” به گزارش ایسنا ، Ron Wyden اورگان و 10 دیگر سناتورهای دموکرات از کالیفرنیا و اورگان, واشنگتن, نوادا و نیومکزیکو و آریزونا و کلرادو نوشت: به جنگل رئیس خدمات ویکی Christiansen. “چه شما انجام می دهند برای برقراری ارتباط مقیاس خطر است؟”

خدمات جنگل گفت: ارزیابی ریسک بود فقط یک پیش نویس کاهش به ارائه اطلاعات بیشتر و یا یک کپی.

“نسخه قبلی گزارش شد یک پیش نویس است و در حال حاضر منسوخ شده” این سازمان گفت: در یک ایمیل. “این گزارش در حال بررسی و به روز رسانی با زمان داده و آماده است برای به اشتراک گذاشتن.”

منطقه ای برنامه های منتشر شده در هفته گذشته مصرانه از آتش مديران به استفاده از رویکردی به نام “ماژول از یک” برای خدمه که به رسمیت می شناسد که این کار اغلب نیاز به تماس فیزیکی بین آتش نشانان که در سفر و اردوگاه با هم. این دستورالعمل نشان می دهد که خدمه تنها باید در تماس نزدیک با یکدیگر و اقامت حداقل 6 فوت (2 متر) به دور از هر کسی که نیست یک عضو از ماژول با پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با دیگران است.

کمپینگ باید انجام شود بیشتر در گروه های کوچک به جای استفاده از روش سنتی که در آن گاهی اوقات صدها نفر از آتش نشانان ماندن در همان منطقه است. این بدان معناست که با تکیه بر نظامی-موضوع آماده به خوردن و یا صعود وعده های غذایی به جای catered بوفه-وعده های غذایی سبک در campsites.

“ما در حال تلاش برای کاهش بالقوه برای گسترش تا آنجا که ممکن است در حالی که هنوز ارائه امن برای مهار آتش تلاش های” ملی بین آتش سخنگوی مرکز جسیکا Gardetto روز دوشنبه گفت:. “این شامل عایق ما خدمه آتش به عنوان آنجا که ممکن است – به طوری که آنها عامل بیشتر به عنوان واحد خانواده از افراد و اجتناب از ایجاد آتش سوزی بزرگ اردوگاه و شرایط دیگر که شامل گروه های زیادی از مردم جمع آوری در یک مکان.”

بزرگترین سوال برای بسیاری از کشورها شده است که آیا آنها می توانند در کمک از دولت فدرال در هنگام آتش سوزی جوامع را تهدید می کند.

این طرح برای آمریکا و غرب هشدار داد “در صورت بالا گسترش بیماری سناریو با نرخ بالا از عفونت مرتبط با از دست دادن افراد از خدمات را در حتی در حد متوسط فعال fire فصل به شدت مالیاتی توانایی حفظ یک کافی wildfire پاسخ.”

متحده درخواست کمک باید قادر به نشان دادن آنها منابع به اندازه کافی برای نگه داشتن آتش نشانان امن, دستورالعمل می گویند. که می تواند به معنای دسترسی به تست انواع لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا گزینه های مسکن و مقدار زیادی از تجهیزات حفاظت شخصی. اما روشن نیست چگونه آتش مديران دیدار خواهد کرد آن مورد نیاز است.

برخی از منطقه ای برنامه های تماس برای تست خدمه آتش اگر یا زمانی که آزمون در دسترس و در نظر گرفتن درجه حرارت با touchless دماسنج اگر آنها در دسترس هستند. برنامه های توصیه آتش مدیران و کارکنان پزشکی برای خرید و آوردن خود کند.

همه سازمان آتش نشانی به فروش می رسد بر ارزش COVID-19 تست ، وزارت داخله آتش مدیریت رئیس هیئت مدیره لئون بن جونیور هشدار داد در مارس 1 یادداشت که آزمون ” نادرست منفی رای می تواند فریب آتش مديران به حس کاذب امنیت.

به عنوان یک نتیجه, گروه مشاوران در مسائل مربوط به سلامت در wildland آتش نشانی توصیه نمی با استفاده از این تست برای غربالگری.

“با توجه به محدود دقت در دسترس تست زمان COVID-19 آزمون ارائه محدود به هیچ غربالگری ارزش برای wildland fire جامعه” بن نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>