نیویورک — رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به پایان رسید خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه زیر مبارز مبادلات با خبرنگاران Weijia جیانگ از رادیو فردا و Kaitlan کالینز از سی ان ان.

جیانگ خواسته تهمت چرا او با قرار دادن تاکید بسیار زیادی بر میزان coronavirus تست های که انجام شده در ایالات متحده است.

“چرا این مهم است؟” جیانگ پرسید. “چرا این رقابت جهانی به شما اگر روزمره آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن زندگی خود را و ما هنوز هم از دیدن بیشتر موارد هر روز؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که “آنها در حال از دست دادن زندگی خود را در همه جا در جهان است. و شاید این سوالی است که شما باید بپرسید چین است. آیا از من بپرسید. درخواست چین که سوال است.”

وی یکی دیگر از سوال و وجود دارد هیچ پاسخ فوری.

“آقا چرا شما گفت که به من به طور خاص؟” جیانگ پرسید. جیانگ که کار می کرد برای رادیو فردا پس از سال 2015 متولد شد و در شیامن چین و مهاجرت به ایالات متحده با خانواده اش در سن 2.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می گویند که به “هر کسی که می پرسد یک سوال است.”

“این یک سوال” جیانگ گفت. “چرا این مهم است؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره پرسید: برای یکی دیگر از سوال و سپس گفت: “Nah که OK” و دست تکان داد آف سی ان ان Collins زمانی که او با نزدیک شدن میکروفون.

“شما اشاره کرد به من” کالینز گفت.

رئیس جمهور گفت: “من با اشاره به شما و شما پاسخ نمی.” کالینز گفت: او به جیانگ زمان را به پایان برساند او سوال.

“می توانید از من بپرسید یک سوال؟” کالینز گفت.

با مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پایان کنفرانس خبری برگزار شده در کاخ سفید به باغ گل رز و راه می رفت دور.

جیانگ و کالینز عینک ماسک به اخبار کنفرانس آیا به عنوان بسیاری از خبرنگاران پس از گزارش های اخیر که دو کارکنان کاخ سفید — مشاور معاون رئیس جمهور مایک پنس و یک نوکر به رئیس جمهور — تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de