این بازی یک فاجعه بود از شروع.

DC مدافعان کارفرمایی Cardale جونز مجبور شد از جیب نیمرو درست و underthrew یک پاس در نظر گرفته شده برای در حال اجرا بازگشت.

در نگاه اول رهگیری توسط St. Louis BattleHawks ایمنی کنی رابینسون روی یک پاس که احتمالا هرگز باید ساخته شده اند نگاه معمول است. شاید حتی خوش شانس. اما در نقطه سمت راست در زمان مناسب بود یک تصادف نیست.

“این باور نکردنی بازی کنی رابینسون” سابق Panthers تنگ پایان و روباه XFL مفسر گرگ اولسن گفت.

و آن بود. خم شد, سقوط, سمت چپ به سمت حاشیه و contorting بدن خود را برای جلوگیری از تداخل با گیرنده رابینسون به نحوی که کف دست خود را زير فوتبال یک لحظه قبل از آن زده چمن. از همه نقش رابینسون ساخته شده در پنج بازی XFL فصل این بود که در یک لحظه نشان داد که او را درک جزئیات لازم برای رقابت در فوتبال حرفه ای. آن را تنها بازی بزرگ او این بهار اما راهی که در او وجود دارد کمک کرده نشان می دهد که موفقیت در NFL می تواند یک واقعیت است.

نه یک تک بازیکن در سال 2020 پیش نویس NFL تا به حال یک وضعیت مانند رابینسون. انتخاب شود در پیش نویس بازیکنان باید از دبیرستان به مدت حداقل سه سال و کسانی که با کالج واجد شرایط باقی مانده می توانید درخواست تایید برای ورود به این استخر پیش نویس.

رابینسون اما نبود سنتی است. او سه سال پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان نیست همه صرف شده در دانشگاه است. او شروع به کار خود را در, غرب ویرجینیا, پیدا کردن موفقیت وجود دارد برای دو فصل اجازه می دهد کمتر از 45 درصد عبور می کند و به پوشش خود را به پایان خواهد رسید در 2017-18 با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. اما وقت خود را در مورگانتاون کوتاه قطع شد.

او اخراج شد و از غرب ویرجینیا پس از اجازه دادن به شخص دیگری برای انجام یک تکلیف برای او بود و پرهیاهو و صادقانه در مورد آنچه اتفاق افتاده در یک مقاله برای بازیکن تریبیون نوشت: او در نظر گرفته شده برای NFL عمومی مدیران با توجه به پیش نویس او تماس خود را تنبل.

“من احساس مثل من داشتن اشتباهات من بود و بخش عمده ای از آن است. بسیاری از افرادی که مشکلات خود نیست و به اشتباهات خود و من احساس می کنم نیاز به یک نقطه که من متعلق به من اشتباهات” رابینسون توضیح داد. “من می دانم که این یک اشتباه بود اما من از آن آموخته است و من در حال حرکت و تبدیل شدن به یک فرد بهتر است.”

او می توانست به مدرسه دیگری منتقل شده (آلاباما و اوکلاهما شد و بنا به گزارش ها او علاقه مند شده) اما او انتخاب به XFL مسیر پس از شنیدن در مورد لیگ از مربی خود را. انتقال به یک مدرسه جدید را به معنای انتظار یک سال به واجد شرایط برای بازی. و با بدست آوردن پول او می تواند حمایت خود را از خانواده در پیتسبورگ. مادر خود را به مبارزه سرطان روده بزرگ بود اما به تازگی اداره سرطان رایگان است و هنوز دوره نقاهت بعد از چند سکته مغزی است.

پاسخ در طول زمان مشخص شد.

“من برای اولین بار قصد داشت برای رفتن به کالج” رابینسون گفت. “به عنوان زمان رفت و من نمیفهمد که XFL به پایان رسید تا بهترین تصمیم برای من و سپس هنگامی که من ساخته شده است که تصمیم XFL بهره مند من در بسیاری از جهات مانند فقط در حال آماده شدن شما به یک حرفه ای. من یک بازیکن حرفه ای فوتبال برای چند ماه گذشته و قبل از هر کس دیگری می تواند باشد.”

رابینسون در XFL تا به حال یک تاریخ انقضا طولانی قبل از لیگ انجام داد. مناظر خود را همیشه در NFL.

انتخاب شدن توسط BattleHawks در پنجمین دور از XFL پیش نویس ارائه شده از بخت خوب بودن قرار داده شده و با مربیان و بازیکنان با قابل NFL تجربه از جمله دفاعی و پشت مربی تیم لوئیس.

“از روز 1 آن را ندارد به یک دانشمند موشکی به شکل است که شش پا و دو 205 پوند اجرا می شود که 4.5 و تهاجمی است و هوشمند و سخت به بازی در NFL گفت:” لوئیس بود که یک NFL مربی دفاعی برای بیش از 20 سال از جمله دو با Panthers. “واضح است کسی که بزرگ و قوی و سریع و هوشمند می تواند در بازی NFL اگر آنها می خواهند.”

رابینسون تبدیل شده است 21 ژانویه دقیقا یک ماه قبل از XFL فصل شروع شد و کمتر از بسیاری از هم تیمی های خود. او همچنین تا به حال به طور قابل توجهی کمتر فوتبال را تجربه کنند. وجود دارد چیزهایی که او یاد گرفته که هرگز از زمان خود را در غرب ویرجینیا که او را انتخاب کنید تا در مورد یک حرفه ای.

تقریبا همه بازیکنان که در زمان XFL — خارج از رابینسون — تا به حال شده است در یک NFL اردوگاه های آموزشی قبل از. وجود انتظارات برای بازیکنان جوان به حمل playbooks و پد برای جانبازان و به آواز خواندن در rookie استعداد نشان می دهد. هنگامی که آن را به عنوان یک تازه کار, ایمنی, او تا به حال به اثبات او می تواند انجام نقش خود در این زمینه است.

“(ما تا به حال) کشف کردن که آیا او در واقع می تواند تماس های دفاع و در واقع کار این طرح و ایجاد تغییرات را چک برقراری تماس و دریافت مردم صف و نوع بود که کارفرمایی در این زمینه که بیشتر رایگان safeties هستند” لوئیس گفت. “در ابتدا, آن را کمی قریب به اتفاق برای او رفتن از راست به یک NFL سیستم. او همه او می تواند اداره کند. آنجا نبود که او انجام داده بود در کالج است که او را آماده کرده برای این که از یک پرش که سریع است.

“هیچ مشکلی برای ما از آنجا که ما تا به حال یک پسر که در بازی NFL برای تعدادی از سال خواهد تپه … او او را در زیر بال خود را و او به رسمیت شناخته شده است که از کودکی تا به حال تمام توانایی های ورزشی در جهان است و ما فقط به حال به او را همراه ذهنی.”

صحبت کردن با هر کسی که صرف زمان با رابینسون در XFL و تپه نام خواهد آمد. به سرعت و اغلب.

تپه صرف چهار سال در NFL از 2012-15 با غول و کلاغ پس از رفتن undrafted. او در 32 بازی که بیش از کشش و امید به فرصت دیگری در NFL در حال حاضر که XFL ورشکستگی کرده است.

در طول زمان خود را در لیگ تپه آموخته از safeties در اطراف او. جانبازان مانند Antrel Rolle کنی فیلیپس و اد نی به او کمک کرد چرا که آنها را دیدم بالقوه خود و آنها می دانستند که اگر چیزی اتفاق افتاده تپه بود و بعد مرد. به طوری که آنها در زمان زمان به او یاد می دهد.

او همین کار را با رابینسون اما به سطح بعدی. با شروع از سمت راست اول خود را معرفی.

“هنگامی که ما به سنت لوئیس برای مینی کمپ و من در آسانسور, او و (هنگامی که) شما بازی همان موقعیت و شما هر یک از دیگر که خیره, مانند,” آره, من برنده این شغل من در مورد شما نمی دانم,'” هیل گفت. “اما پس از آن او بود” انسان می تواند به شما به من کمک کند؟’

“از آن ساخته شده من خنده زیرا در این حرفه به خصوص در مراحل اولیه تا آنجا که به اردوگاه های آموزشی و چیزهایی مثل این که شما واقعا خودتان. شما باید برای یادگیری طناب و چگونگی آن است و همه را برای کمک به شما در مبارزه برای موقعیت های مشابه … (اما من فکر می کردم) که برای من رقابت حتی سخت تر, بنابراین من مانند, ” آره, من می تواند به شما کمک کند.'”

از آن روز جفت جدایی ناپذیر تبدیل شد. با هم زندگی می کردند خود را به سگ تبدیل شد دوستان و هیل بچه ها و پدر و مادر آمد به دانستن و علاقه رابینسون.

زمانی که لوئیس و BattleHawks سر مربی Jonathan هیز دیدم رابینسون در عمل به آنها گفت هیل rookie شبیه یک نسخه او. آنها به او گفت که رابینسون نه سال جوان شد هیل “پروژه است.”

“شما دیر” تپه به آنها گفت. “ما در حال حاضر شده است با هم.”

لوئیس مربی است بسیاری از موفق دفاعی پشت. Troy Polamalu, Carnell دریاچه میله Woodson الطائر Trufant … لیست در می رود.

وقتی که در مقایسه رابینسون به دیگر safeties لوئیس تنها دارای بالاترین ستایش. او می بیند شباهت به 49ers ایمنی Jaquiski Tartt که او تا به حال یک دست در تهیه پیش نویس زمانی که او در سان فرانسیسکو دفاعی پشت مربی در سال 2015.

از همه safeties لوئیس تماشا و مربی او در طول زندگی حرفه ای رابینسون متفاوت است “واقعا خوب هستند.”

“شان تیلور شش فوت قد 212 پوند و زد 4.52. (رابینسون) است که شش پا 205 و اجرا می شود 4.55 و او را بسیار مشابه بسیار تهاجمی بسیار هوشمند غریزی” لوئیس گفت. “او می تواند در گرفتن توپ از او می پردازد. او می تواند خم شدن زانو های خود را, او بازدید مردم است. او می تواند تماس های او مجموعه تا دفاع. او می تواند یک رهبر باشد. او سخت کار می کند. او پرخاشگر است. او دشوار است. منظورم این است که من نمی دانم از هر منفی که او کرده است. همه چیز که این بچه قراره انجام دهید این است که درست در مقابل آنها. او مانند احمقانه بتونه. همه چیز را که شما در حال رفتن به انجام با او است که هنوز هم باید انجام شود.”

رابینسون نبود محبوب ترین فرد در BattleHawks’ دفاعی پشت اتاق تا حدودی به لطف موفقیت خود را در سن و سال. اما هیل گفت: او را به چشم پوشی از سر و صدا.

لوئیس در زمان توجه داشته باشید رابینسون کتاب درسی می پردازد به خصوص در بازی چهارم خود را در برابر سیاتل اژدها شد اما interceptions که واقعا ایستاده بود. او به پایان رسید کوتاه پنج بازی فصل با 21 دنده دو دنده برای از دست دادن یک گونی و دو interceptions از جمله این که یکی در بازی نهایی در برابر مدافعان.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

آنچه باعث شد تا که رهگیری در سی?

“من از کار کردن با او را در مرد-به-مرد تمام وقت به دیدن توپ اما خود را ببینید ، بازی مرد خود را ببینید توپ شما رو به دیدن هر دو آنها را در همان زمان” هیل گفت. “او یک انتخاب است که بازی او را در حال اجرا در تعقیب او است.”

پس از بازی رابینسون گفت که او شنیده ام کسی فریاد نام او را از طریق تمام سر و صدا در پس.

آن تپه.

در طول رابینسون زمان در XFL او یاد گرفته در مورد آنچه که انتظار می رود از یک بازیکن حرفه ای فوتبال. او آموخته است که همه چیز یک تازه کار در NFL خواهد بود کاسته یا به توضیح داد. اما هیل نیز نقش عمده ای در درس های که هیچ کس تا به حال به او را. او تا به حال به یاد بگیرند که برخی از کسانی که راه سخت است.

او به او آموخت اهمیت مراقبت از NFL درآمد و نه دادن پول دور به هر کسی که می پرسد. باید یک نفر تعیین شده که به شما اعتماد و نمی خواهید به هر چیزی از شما. که او باید به خرید یک خانه و یک ماشین با پول او را بدست آورده و از گرفتن پیش نویس. ساخت چیزی برای آینده است.

در اتاق قفل تپه گفت: دیگر بازیکنان به انتخاب رابینسون و یا درمان او را بیش از حد مانند یک تازه کار, چرا که در XFL آنها واقعا تمام شد rookies. اما هنوز هم وجود دارد یک وظیفه او را انجام دهد.

“اما روز قبل از بازی یا بعد از بازی (من او) ‘کنی شما بهتر آنها را doughnuts,'” هیل گفت.

وجود خواهد داشت بار زمانی که رابینسون می خواهید به بیرون رفتن در شب در سنت لوئیس و تپه خواهد در خانه بمانند. در نهایت رابینسون متوجه ماندن در خانه بود, انتخاب دقیق.

“چیزی که ما همه در انتظار بودند برای دیدن چگونه است (Robinson) به کار گرفته چیزهای هنگامی که او دور از مرکز” هایس گفت. “او جذب برای برخی از بچه ها برای کمک به او را نشان می دهد راه درست برای انجام کارها و او عالی بود. او واقعا بود.”

هنگامی که آن زمان برای رابینسون برای دریافت پیش نویس توسط NFL لوئیس گفت: زنگ تلفن بود ، تیم ها می خواستم به دانستن آنچه که رابینسون بود در زمین و خاموش و چه انتظار از او به عنوان یک بازیکن.

در میان مربیان که به نام بود Jason سیمونز که برای لوئیس با استیلرز است و در حال حاضر دفاعی عبور بازی هماهنگ کننده/ثانویه مربی برای Panthers.

لوئیس می دانستند سیمونز’ رویکرد و می دانستم که رابینسون خواهد بود مناسب در کارولینای. او احساس کردند که مربیگری سبک مهم بود برای رابینسون موفقیت و که او نمی خواهد پاسخ خوبی برای یک مهاجم در خود چهره مربی.

“شما باید یک بازی خوب در اینجا چون Jason یک معلم است. Jason تدریس خواهد شد درست مثل من با دقت تدریس جیسون” لوئیس گفت. “او یک yeller, بسیارخوب. من احتمالا فریاد زد و فریاد زد: Jason بسیار من می ترسم او را از این سبک. او خواهید بود یک جا بزرگ برای جیسون و جیسون خواهد شد انجام یک کار بزرگ است. آنها در پاسخ به یکی دیگر خیلی خوب است.”

پلنگ پیش نویس او را با 152nd انتخاب کنید, بعد از او امیدوار بود. اما لحظه ای قابل توجه با این وجود.

“من صحبت کردن با (XFL کمیسر) الیور شانس قبل از فصل و من به طور خاص در مورد خواسته کنی” ESPN XFL play-by-play گوینده تام هارت گفت. “پس از صحبت با الیور من متقاعد شده ام که کنی بود و پیشگامی. وجود دارد رفتن به بیشتر و بیشتر از او. من نمی دانم که لیگ که قرار بود برای جستجو از بچه ها که تا به حال فوتبال کالج واجد شرایط باقی مانده اما آنها قطعا رفتن به قبول آنها را اگر آنها راه خود آمد.

“و Kenny بود برای رفتن به یک آزمون بزرگ مورد. یک پنجم دور انتخاب است و هیچ ربطی به عطسه در است. اگر شما به پایان برسد (XFL) فصل شاید او به پایان می رسد تا حتی بهتر از آن. “

لوئیس می بیند رابینسون ورود به یک وضعیت مشابه به آنچه Polamalu رفت و از طریق به عنوان یک تازه کار گرفتن این فرصت را به توسعه به عنوان او نیاز به پشت استارت.

در حال حاضر او باید برای یادگیری از راه دور. مجازی rookie مینی کمپ در این کتاب وجود دارد و یک علامت سوال در مورد زمانی که در میدان تمرین آغاز خواهد شد. اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد هنوز هم کار می کنند انجام می شود. هیل به التماس او را به صرف ساعت های یادگیری خود راهکار و تقویت کننده است که هنگامی که وقت خود را در نهایت می آیند برای نشان دادن آنچه که او می تواند در این زمینه انجام دهد او نیاز به آماده می شود.

به این روز هیل تماس او هر روز صبح. او می داند که با NFL امکانات در حال تعطیل است تا دو-چک کردن که رابینسون است تمرینات خود را در. به جای آنها کار کردن با هم بیش از FaceTime, انگیزه هر یک از دیگر.

“من نمی خواهم به از دست بر روی هر فرصت من می خواهم او را به بهتر از من. بله من برخی چیزهای خوب در NFL اما من فقط چهار یا پنج سال کار حرفه ای چون من یک فرد در گوش من مانند من در تلاش برای در حال حاضر” هیل گفت. “من در تلاش برای بازگشت به دو سال دیگر, بنابراین من می تواند مانند یک هفت سال کار حرفه ای. من می خواهم (او را) به 12 سال کار حرفه ای.

“من می خواهم به شما همه چیز را که من نبود. مهم نیست که به من که من به هر اعتباری و یا هر چیزی برای موفقیت است. او را به انجام غیر ممکن است به اندازه کافی خوب برای من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de