آخرین: هاوایی محیط زیست مبارزه با PPE آلودگی

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— اوباما انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به کوروناویروس.

— آتش حملات مسکو بیمارستان درمان COVID-19 بيمار.

— مواد مخدر remdesivir در حال حمل به شش متحده است.

___

LIHUE, Hawaii — گروه های زیست محیطی در هاوایی پیوست یک کمپین برای جلب توجه به دور انداخته تجهیزات حفاظت شخصی که اضافه کردن به پلاستیک آلودگی در سواحل در سراسر جهان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بنیاد Surfrider کائوآئی فصل دانشمند کارل برگ گفت: این کمپین با هدف کاهش زیست محیطی و بهداشت عمومی اثرات نادرست دور انداخته PPE.

PPE می تواند به عنوان غذا توسط پرندگان و لاک پشت ها و پستانداران دریایی و می توانید با قرار دادن حیوانات در معرض خطر این بنیاد در بیانیه ای گفت. آن اضافه شده است که این موارد استفاده می شود نیز می تواند حامل عوامل بیماری زا و کمک به گسترش COVID-19.

دولت های فدرال و دولت توصیه کرده اند که مردم را به پوشیدن ماسک برای محافظت از خود و دیگران در برابر coronavirus اما ماسک و دستکش و تجهیزات دیگر همیشه به درستی دفع. میلیون ها پوند از پلاستیک آلودگی شستشو در ساحل در سواحل هاوایی در هر سال.

___

واشنگتن — رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” در گفتگو با اعضای دولت او با توجه به یک ضبط به دست آمده توسط اخبار یاهو.

اوباما در نظر جمعه آمد و طی تماس با 3000 نفر که به خدمت در دولت او. او گفت: مبارزه با این ویروس شده اند که بد حتی برای بهترین دولت اما از آن شده است “مطلق هرج و مرج فاجعه” زمانی که طرز فکر “آنچه در آن برای من” ارتشاح دولت است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت که رئیس جمهور تهمت و پاسخ “بی سابقه بوده است و ذخیره آمریکا زندگی می کند.”

ایالات متحده آمریکا رنج می برد حدود 80,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیشتر از هر ملت است.

___

واشنگتن — یک گروه تجارت به نمایندگی خطوط هوایی می گوید اعضای آن پشتیبانی داشتن دولت دهم درجه حرارت چک از مسافران تا زمانی که لازم باشد در طول coronavirus بحران است.

خطوط هوایی آمریکا روز شنبه گفت که چک را اضافه کنید و یک لایه از حفاظت برای مسافران و همچنین خطوط هوایی و کارکنان فرودگاه. هواپیمایی کارگرانی که در تماس با مردم نیز خواهد بود بررسی می شود.

انجمن گفت: مسافر غربالگری است که مسئولیت اداره امنیت حمل و نقل. “داشتن درجه حرارت چک انجام شده توسط TSA خواهد اطمینان حاصل شود که روش استاندارد ارائه ثبات در سراسر فرودگاه به طوری که مسافران می توانند با برنامه ریزی مناسب است.”

هفته گذشته این گروه اعلام کرد که خطوط هوایی نیاز مشتری رو به کارکنان و مسافران به پوشیدن پارچه ماسک صورت از چک در از طریق پایان سفر.

___

لاس وگاس — رستوران ها سالن مو و دیگر نوادا کسب و کار است که بسته شده و یا در حال عملیات خود را کاهش می یابد تحت دولت-محدودیت های تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus قادر به بازگشایی شنبه و مشتریان اجازه می دهد در داخل موسسات خود را.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak روز پنج شنبه گفته بود رستوران ها سالن ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری می تواند بازگشایی شنبه با ظرفیت محدود. او گفت: بستری شدن در بیمارستان و نرخ مثبت آزمايش تثبیت شده است.

Sisolak دستور تعطیلی در 17 مارس است.

دولت گزارش داد بیش از 300 مرگ ناشی از شیوع کروناویروس که از روز شنبه با بیش از 6000 مورد از COVID-19.

___

رم — حداقل دو نفر فوت کرده اند در جداگانه بهمن در شمال ایتالیا در اولین آخر هفته ایتالیایی ها شده اند مجاز به سرمایه گذاری تا کنون در صحرا بعد از دو ماه coronavirus مستند.

این ترنتو آلپ خدمات امداد و نجات گفت: بدن یک مرد پیدا شد عصر روز دوشنبه در Folgaria فلات پس از بهمن جدا او را از سگ خود را. حیوان خانگی داشت آسیبی نرساند.

در پیست اسکی از Cortina بدن یک اسکی باز داشت پس از جدا بهمن. برادر او نجات از خبرگزاری ANSA گفت.

ایتالیایی مقامات بسته بالابر اسکی در اوایل ایتالیا را مستند و آنها بسته باقی می ماند اما اسکی بازان هنوز هم می توانید سرمایه گذاری در ungroomed, بینام و زمین است.

___

مسکو — یک آتش سوزی در مسکو بیمارستان درمان افراد آلوده به کروناویروس جدید, یک کشته و بیمار مجبور به تخلیه حدود 200 دیگران است.

گزارش های خبری گفت: آتش سوزی در تاسیسات در بخش شمالی شهر شده است و بس. هیچ باعث شد بلافاصله تعیین شده برای آتش که تحت تاثیر یک بخش از بیمارستان بود که repurposed برای درمان قربانیان جدید کروناویروس.

شهردار سرگئی سوبیانین تایید گزارش می دهد که یک بیمار فوت کرده و گفت: کسانی که تخلیه خواهد بود منتقل شده به بیمارستان های دیگر. هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از evacuees مبتلا بودند COVID-19.

___

نیویورک — دو کودک و یک نوجوان را در حال حاضر درگذشت و در ایالت نیویورک از یک عارضه ممکن است از coronavirus مربوط به تورم عروق خونی و مشکلات قلبی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه.

بیش از 70 کودک در نیویورک تشخیص داده شده است با علائم مشابه به کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی در کودکان — و سندرم شوک سمی. بسیاری از آنها کودکان نوپا و ابتدایی-سن کودکان است.

کومو اعلام کرد که مرگ و میر ناشی از 7 سال در شهرستان Westchester و یک نوجوان در Suffolk County یک روز پس از بحث در مورد مرگ 5-year-old boy پنج شنبه در شهر نیویورک بیمارستان.

هیچ مدرکی وجود دارد که این ویروس باعث مرموز سندرم است.

___

واشنگتن — ایالات متحده تنظیم کننده تایید شده اند نوع جدیدی از کروناویروس آزمون که مقامات دولت باید به ترویج به عنوان یک کلید برای باز کردن این کشور است.

غذا و داروی آمریکا روز شنبه اعلام کرد اضطراری مجوز برای آنتی ژن آزمون طراحی و توسعه توسط Quidel Corp. سان دیگو. این تست می تواند به سرعت شناسایی قطعاتی از ویروس پروتئین ها در نمونه های جمع آوری شده از سواب را دامنگیر داخل حفره بینی FDA در بیانیه ای گفت.

آنتی ژن تست سوم نوع آزمون به مجاز توسط FDA. آنتی ژن تست می تواند تشخیص عفونت فعال با تشخیص اولین آثار سمی از این ویروس به جای کد ژنتیکی ویروس خود را.

در حال حاضر تنها راه برای تشخیص فعال COVID-19 تست بیمار بینی گرد و خاک برای مواد ژنتیکی از ویروس. در حالی که در نظر گرفته شده بسیار دقیق آزمون ها می توانید ساعت ها و نیاز های گران قیمت و تخصصی تجهیزات عمدتا در یافت تجاری آزمایشگاه و بیمارستان و یا دانشگاه.

___

رم — ایتالیا می گوید: نزدیک به رکورد 4,008 مردم منتشر شد از بیمارستان در روز گذشته پس از آزمایش منفی برای COVID-19 به عنوان کشور همچنان محتاط بازگشایی پس از دو ماه ملی مستند.

یکی دیگر از 1,083 نفر تست مثبت نیمی از آنها در سخت ضربه لومباردی آوردن ایتالیا را تایید کرد تعداد موارد به 218,268. مقامات می گویند تعداد واقعی است به اندازه 10 برابر آن است.

یکی دیگر از 194 نفر کشته شدند که یکی از بالاترین روز به روز مرگ عوارض در هفته های اخیر. تایید COVID-19 تلفات در زمانی اروپایی کانون 30,395.

یکی دیگر از 134 تخت های مراقبت ويژه آزاد شدند تا آوردن تعداد نزدیک به 1000. در اوج شیوع بیماری وجود دارد بیش از 4000 نفر در Icu و بخش در لومباردی شد تقریبا اشباع شده است.

___

لندن — دولت بریتانیا در حال ساخت $3.1 میلیارد دلار (2 میلیارد پوند) در دسترس برای افزایش دوچرخه سواری و پیاده روی پس از مستند محدودیت ها کاسته.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه که بسته به قرار دادن دوچرخه سواری و پیاده روی در “قلب ما حمل و نقل سیاست” لازم خواهد بود حتی بعد از شبکه حمل و نقل عمومی عقب بر گردیم به حالت عادی در طول coronavirus بیماری همه گیر. او گفت که به دلیل جاری اجتماعی فاصله دستورالعمل های قطار و اتوبوس را به کار گیرند در تنها 10 درصد از ظرفیت.

Shapps همچنین گفت: یکی دیگر از 346 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 نفر در انگلستان در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان. است که باعث افزایش مرگ و میر در انگلستان به 31,587 بالاترین در اروپا است.

___

استانبول — ترکیه گزارش جدید 50 COVID-19 کشته و 1,546 تازه موارد شنبه آن را به عنوان آماده مراحل را برای بازگشت به زندگی عادی است.

مجموع مرگ و میر در 3,739 در حالی که عفونت شماره 137,115. با توجه به آمار و ارقام نوشته شده بر روی توییتر توسط وزیر بهداشت Fahrettin Koca, 89,480 بیماران بهبود یافته اند.

مراکز خرید باربر مغازه های آرایشگاه و سالن زیبایی خواهد شد برای باز کردن کسب و کار در روز دوشنبه به ترکیه شروع به کاهش محدودیت.

در ضمن یکی از ترکیه بزرگترین فوتبال باشگاه بشیکتاش اعلام کرد یک بازیکن و یک باشگاه کارمند آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. در اوایل این هفته ترکیه فدراسیون فوتبال گفت: مسابقات در پشت درهای بسته خواهد رزومه ماه آینده باعث از سرگیری محدود جلسات آموزشی.

___

واشنگتن — دولت فدرال است که ارسال منابع از اولین دارویی است که به نظر می رسد برای کمک به سرعت بهبود برخی از COVID-19 بيمار به شش کشور که در آن توزیع خواهد شد توسط ادارات بهداشت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز شنبه اعلام کرد که آن را ارائه 140 مورد از این مواد مخدر remdesivir به ایلینوی 110 موارد به نیوجرسی 40 نفر به میشیگان 30 مورد هر یک به کانکتیکات و مریلند و 10 مورد به Iowa. هر مورد شامل 40 ویال از این دارو وزارت در بیانیه ای گفت.

“دولت های محلی و ادارات بهداشت بیشترین بینش در سطح جامعه نیاز در COVID-19 پاسخ به” بیانیه ای گفت:.

در اوایل این هفته به دولت ارسال 565 موارد به نیویورک 117 به ماساچوست 94 به نیوجرسی, 38 به ایندیانا 33 به ویرجینیا 30 به رود آیلند و هفت به تنسی است.

این شرکت که باعث می شود داروی ضد ویروسی مستقر در کالیفرنیا Gilead Sciences, گفته است, آن است که اهدای آن کل ذخیره فعلی به کمک در آمریکا همه گیر پاسخ.

Remdesivir پاک شد برای استفاده توسط سازمان غذا و دارو هفته گذشته است.

این اداره می گوید که این دوز باید برای رفتن به بحرانی تر بیماران از جمله کسانی که در فن یا نیاز به اکسیژن اضافی.

___

واشنگتن — FDA کمیسر Stephen هان یکی از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که در قرنطینه برای آینده دو هفته پس از آمدن در تماس با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

استفانی Caccomo سخنگوی سازمان غذا و دارو می گوید: هان آزمایش منفی برای این ویروس پس از او آموخته تماس با ما. او نوشت: توجه به کارکنان در روز جمعه به هشدار آنها را به تماس.

هان برنامه ریزی شده بود به شهادت قبل از پانل مجلس سنا در روز سه شنبه همراه با بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci و CDC مدیر رابرت Redfield.

دولت است و نه تایید فرد هان تا به حال تماس با که آزمایش مثبت برای ویروس. اما این خبر به دنبال تایید است که دو نفر که کار در کاخ سفید پیچیده هستند شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.

___

برلین — آلمان اتحادیه است که نشان دهنده کارگران در صنایع غذایی می گوید اخیر شیوع کروناویروس در کشتارگاه نتیجه “یک بیمار سیستم.”

فردی Adjan ارشد NGG رسمی اتحادیه می گوید: صنعت گوشت برای سال بوده است با تکیه بر “مشکوک پیمانکاران فرعی” است که بهره برداری از کارگران است. “کارفرمایان نیست فقط برون سپاری کار می کنند اما به آسانی همچنین همه مسئولیت را به پیمانکاران فرعی.”

این اتحادیه می خواهد جامع کنترل و قوانین برای این صنعت از جمله برای کارگران محل اقامت.

Adjan نمی, نام شرکت های خاص. اما عمده تولید گوشت در غرب آلمان آمده است در زیر آتش پس از 180 کارگران در شهر کوزفلد آزمایش مثبت برای ویروس. وجود دارد نیز شیوع بزرگ در یک کشتارگاه در شمال آلمان.

Adjan می گوید: “این بحران روشن می سازد که چگونه سر رسیده است به فشار دکمه توقف و پایان دادن ویرانگر قیمت نبرد بیش از گوشت است.”

___

آتن — مقامات یونانی اعلام کرد مرگ یکی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع 151.

وجود 19 تایید عفونت های جدید به مجموع 2,710. وجود دارد 28 نفر در هواکش و 86 نفر خارج شده اند مراقبت های ویژه.

مقامات نگران مردم هجوم آوردند به سواحل در اولین آخر هفته آرام قرنطینه اقدامات است. افراد جوان نیز در حال تجمع در میادین با وجود این ممنوعیت در گروه های بزرگ و گاهی اوقات با پلیس درگیر شدند.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید شل شدن نزدیک به دو ماه مستند خواهد بود برای هیچ اگر مردم اطاعت نمی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

وی یادآور شد اسپانیایی ها در روز شنبه و دو روز قبل از 51 درصد ملت از 47 میلیون خواهد بود و مجاز به نشستن در کافه ها, “ویروس ناپدید شده است.”

روز دوشنبه بسیاری از مناطق به عنوان سخت نیست ضربه ویروس اجازه تجمعات تا 10 نفر و بازگشایی کلیساها, تئاتر, هوای آزاد, بازارها و موسسات دیگر با محدودیت در اشغال.

مادرید و بارسلونا خواهد ماند تحت سختگیرانه تر سلول. دو متر اجتماعی فاصله قوانین در اثر باقی می ماند.

“مبارزه ادامه دارد و خواهد داشت تا زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن” سانچز گفت. “ما باید به زندگی با این ویروس این است که چرا ما باید تقویت ما سیستم مراقبت های بهداشتی و تقویت قابلیت های آن است.”

سانچز و اسپانیا ارتش هشدار داده اند ممکن است موج در ماه های آینده.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 179 جدید تایید مرگ در شنبه افزایش مرگ و میر به 26,478. یک ماه پیش, اسپانیا بود که به طور متوسط روزانه 900 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsü