مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تهدید شنبه به جلو شرکت و کارخانه و دفتر مرکزی در خارج از کالیفرنیا در افزایش تف با مقامات محلی که متوقف شد این شرکت از بازگشایی آن وسیله نقلیه الکتریکی کارخانه.

در توییتر مشک نیز تهدید به شکایت بیش از Alameda County Health Department coronavirus محدودیت های است که باید متوقف تسلا از شروع مجدد تولید در کارخانه خود در فریمانت در جنوب سان فرانسیسکو.

“رک و پوست کنده این نی نهایی” او هنوز توییتی. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.”

او نوشت که آیا این شرکت را نگه می دارد هر گونه تولیدی در فریمانت بستگی دارد که چگونه تسلا درمان در آینده است.

مشک شده است رجزخوانی در مورد اقامت-صفحه اصلی سفارش از شرکت مارس 29 اولین-درآمد سه ماهه منتشر شد خواستار محدودیت های فاشیستی و اصرار دولت برای جلوگیری از گرفتن آزادی مردم را.

سفارش در شش شهرستان منطقه خلیج سان فرانسیسکو مجبور تسلا به نزدیک فرمونت گیاه شروع مارس 23 برای کمک به جلوگیری از ویروس’ گسترش و آن تمدید شد تا پایان ماه مه. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند سفارشات را کاهش تعداد جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه خلیج مساحت به ادامه محدودیت در حالی که کاهش آنها در مناطق دیگر از دولت است.

در بیانیه روز شنبه, آالمدا کانتی را در بخش بهداشت و درمان گفت: آن کار کرده است با تسلا به منظور توسعه یک طرح ایمنی اجازه می دهد فرمونت گیاه به بازگشایی در حالی که حفاظت از کارگران است. “ما به جلو نگاه به آینده به یک توافق در یک ایمنی مناسب طرح به زودی” در بیانیه ای گفت:.

اما در این بیانیه همچنین گفته ساکنان و کسب و کار ساخته شده اند فداکاری برای حفاظت از سلامت مردم در منطقه است. “این است که ما مسئولیت جمعی به حرکت را از طریق مراحل بازگشایی و شل شدن محدودیت های اعمال شده از پناهگاه در محل سفارش در امن ترین راه ممکن است هدایت داده و علم” بخش گفت.

شهردار فرمونت لیلی مه نوشت: در بیانیه ای که او در حال رشد است نگران اقتصاد منطقه ای بدون مقررات به صورت عمده از تولید به از سرگیری عملیات. “ما می دانیم که بسیاری از ضروری کسب و کار ثابت کرده اند که می تواند با موفقیت با استفاده از دکمه های سخت ایمنی و اجتماعی فاصله شیوه” بیانیه ای گفت:.

ایمیل ها به دنبال از Newsom شده اند بازگشته است.

با وجود مشک را تهدید و آن را می توان پر هزینه و دشوار است به سرعت تغییر تولید از فریمانت به تگزاس و نوادا است. فریمونت تسهیلات که قبلا اجرا به طور مشترک توسط جنرال موتورز و تویوتا در حال حاضر تسلا تنها ایالات متحده آمریکا وسیله نقلیه مونتاژ کارخانه و شرکت را از دست خواهد داد انتقادی اگر تولید این کارخانه تعطیل به حرکت تجهیزات.

“در حال حرکت به دور از فرمونت را که حداقل 12 تا 18 ماه و می تواند اضافه کردن خطر ابتلا به تولید و تدارکات فرآیند در عین حال” Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دانیال ایوس نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.

اما مشک برنامه های دیگر از ایالات متحده آمریکا کارخانه برای افزایش خروجی احتمالا در تگزاس و می تواند حرکت تولید هنگامی که گیاه است و در حال اجرا.

عدم تولید در فریمانت قطع تسلا درآمد و یک فشار مالی. در یک کنفرانس تلفنی در ماه گذشته مشک گفت: این شرکت تنها مونتاژ گیاهان در فریمانت و شانگهای و فرمونت تسهیلات به تولید اکثر وسایل نقلیه خود را. به نام او بسته شدن فرمونت یک “خطر جدی است.”

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. اما آن را به کشته شدن بیش از 77,000 نفر در ایالات متحده با تلفات رو به افزایش است.

ایوس نوشت که در حال حاضر وجود دارد یک high-stakes poker بازی بین مشک و مقامات شهرستان و مشک خود را نشان داد کارت. “در حال حاضر همه چشم ها حرکت می کند به دادگاه و پاسخ از آالمدا کانتی و به طور بالقوه کالیفرنیا مقامات دولتی.”

مشک توييتها آمده به عنوان رقابت خودروسازان شروع به بازگشایی کارخانه در ایالات متحده تویوتا را راه اندازی مجدد تولید در روز دوشنبه در حالی که جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر همه برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد گیاهان خود را به تدریج در مارس 18. تسلا تنها بزرگ خودروساز با یک کارخانه در کالیفرنیا است.

مشک را تهدید پس از یک سری از عجیب و غریب توییتهایی اوایل این ماه از جمله یکی که گفت: تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا بود. مشک نیز ارسال شده در بخش هایی از ایالات متحده سرود ملی و نوشت که او را به فروش خانه های خود را و دیگر اموال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de