خسته از پیاده روی در اطراف دریاچه Como یا محله بلوک ؟ شاید آن زمان برای عبور از Cretin-وندالیا خروج و کشف یک بیت از مینیاپولیس — با امن فاصله در اثر کامل ،

“زدن از طریق خیابان” یک ابتکار جدید است که فراهم می کند اطلاعات در مورد بیش از 30 سالن و ساختمان در مینیاپولیس محله. اگر شما به DoorsOpenMinneapolis.org و با کلیک بر روی “زدن از طریق خیابان” لینک شما می توانید پیدا کردن سالن های محله و یادگیری معماری حقایق در مورد هر نقطه و همچنین به عنوان چگونه سازمان ها در داخل و در پاسخ به COVID-19.

“وجود دارد فوق العاده ساختمان و فوق العاده سازمان در این ساختمان می گوید:” اسکات Mayer, تولید کننده درب باز مینیاپولیس است که میزبانی “زدن از طریق خیابان.”

درب باز کردن یک رویداد است که قرار بود به اتفاق برای دومین سال در اواسط ماه مه اما به تعویق افتاده است به سپتامبر. این نوع مانند یک خانه باز که در آن بازدید کنندگان را در پشت صحنه به نظر می رسد در مینیاپولیس ساختمان — از جمله برخی از مناطق معمولا باز است. سال گذشته در افتتاحیه درب باز 18,000 مردم رفت و از طریق 112 سالن مایر می گوید.

و اگر شما, قدم زدن, مینیاپولیس, آخر این هفته, درب, باز, مینیاپولیس, عکس مسابقه. نگاهی به عکس های مورد علاقه خود را در محل و ارسال آن را در Instagram با استفاده از هشتگ #dompls همراه با 100 کلمه یا کمتر توضیح داد که چرا آن را به محل مورد علاقه خود را. آن را به قسمت بیرونی یک ساختمان در مینیاپولیس و پوشیدن facemasks تشویق است. یک نفر انتخاب خواهد شد برای دریافت 250 دلار پول نقد و از این فرصت برای مستقیم 250 دلار به یکی از چندین COVID-19 امداد سازمان های مبتنی بر. مسابقه به پایان می رسد در نیمه شب دوشنبه. برنده خواهد بود مطلع مارس 25.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de