واشنگتن – هفت جانبازان جنگ جهانی دوم در سنین 96 تا 100, برنامه ریزی برای پیوستن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تاج گل-تخمگذار مراسم جمعه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ در اروپا است. جانبازان امیدوار بود به مناسبت این روز در مسکو اما این ایده نقش برآب شد چرا که این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات کاخ سفید توصیف جانبازان به عنوان “انتخاب ملت بر خود” با پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ جهانی دوم مراسم.

“این قهرمانان زندگی پارازیت به روح آمریکایی از پشتکار و پیروزی به ویژه در میان روز تاریک” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

در میان جانبازان مجموعه برای پیوستن به تهمت بود گرگوری Melikian, 97, ققنوس که ارسال پیام رمزی به جهان است که آلمانی ها تا به حال بدون قید و شرط تسلیم شد.

دیگران انتظار می رود در واشنگتن شامل شرکت کنندگان در D-روز تهاجم است که تبدیل جزر و مد در جنگ: Steven Melnikoff, 100, از کاکیزویل مریلند; مرد Whidden 97 نفر از Braddock ارتفاعات مریلند; و هارولد زاویه 97 از چمبرسبورگ پنسیلوانیا.

دونالد Halverson, 97, از, مینه سوتا, مبارزه در برخی از جنگ شدیدترین جنگ در ایتالیا. John Coates, 96, از, مریلند, مبارزه در نبرد Bulge. جک مایرز 97 از Hagerstown, مریلند, بخشی از یک واحد است که آزادسازی اردوگاه کار اجباری داخائو.

تیموتی دیویس مدیر بزرگترین نسل بنیاد کمک می کند که جانبازان بازگشت به کشورهایی که آنها جنگیدند گفت: سربازان ایالات متحده در اصل برنامه ریزی شده برای سفر به مسکو برای بزرگداشت رویداد. او گفت که با مسافرت های بین المللی از این سوال در طول همه گیر جانبازان او را به صحبت در مورد تلاش برای بزرگداشت این روز در واشنگتن است.

“البته ما به آنها ارائه شده این خطر مواجه هستیم,” دیویس گفت:. “گفتند: مهم نیست که تیم,'” او در ادامه گفت: آنها مشاهده بزرگداشت به عنوان “یک برکت و رحمت برای همه کسانی که جنگیدند درگذشت و خدمت در جنگ جهانی دوم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de