نیویورک – برخی از پارک ها را ببینید پا کردن پلیس برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, شهردار شهر نیویورک, بیل د Blasio روز جمعه گفت. او همچنین اعلام کرد که از 2500 نفر از اعضای یک “تست و ردیابی سپاه” خواهد بود و در اوایل ماه ژوئن برای مبارزه با ویروس.

جزئیات بیشتر در مورد ویروس های مربوط به تحولات در سراسر نیویورک:

پارک پلیس

افسران پلیس شروع خواهد شد محدود کردن دسترسی به سه شهر نیویورک, پارک که scofflaw بازدید کنندگان را تبدیل به پوستر کودکان بد اجتماعی فاصله, شهردار, بیل د Blasio جمعه اعلام کرد.

کاربران از پارک های دو ساخته شده در منهتن piers است که رفتن به رودخانه هادسون و یکی در بروکلین شرق رودخانه آب نما شده اند خجالت در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر پس از تصاویر به نظر می رسد نشان عمدتا افراد جوان و بدون ماسک سامانه در پتو با کمی توجه به قوانین محرومیت مردم از گرفتن در عرض 6 پا از هر کسی در آنها زندگی نمی کنند ،

برای کنترل ازدحام د Blasio گفت: پلیس شروع خواهد شد محدود کردن چگونه بسیاری از مردم می توانند دسترسی به پارک در یک زمان و هشدار به مردم از آنها خواهد شد اجازه اقامت فقط برای یک مقدار محدود از زمان است.

“چرا ما این کار ؟ چرا که آن را موجب صرفه جویی در زندگی” گفت: de Blasio یک دموکرات است.

این برنامه آغاز خواهد شد در اسکله 45 و اسکله 46 در منهتن در رودخانه هادسون پارک و دومینو در پارک بروکلین.

تصاویر شلوغ پارک همه آباد که عمدتا توسط مردم سفید استفاده شده است به استدلال می کنند وجود دارد یک اختلاف در اجراي اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

برخی از مردم در تضاد نسبتا دست-رویکرد پلیس گرفته شده در این پارک به تهاجمی تر اجرای قانون در اجتماعات مردم سیاه – در علاوه بر این به فروپاشی بزرگ, عمومی مجالس ترحیم در بروکلین برگزار شد توسط یهودیان Hasidic.

بروکلین دفتر دادستان منطقه آزاد اطلاعات در اواخر روز پنجشنبه نشان می دهد که از 40 نفر دستگیر اجتماعی فاصله نقض در آن قصبه از اواسط ماه مارس 35 شد سیاه 4 اسپانیایی بودند و فقط یکی سفید بود. تمام موارد کاهش یافته است.

تماس با ردیابی

“تست و ردیابی سپاه” از 2500 خواهد بود و در اوایل ماه ژوئن به شناسایی افرادی که به این ویروس منزوی کردن آنها در اتاق های هتل ها در صورت نیاز و تعیین آنها در تماس با, de Blasio گفت.

د Blasio گفت: از 7000 نفر در حال حاضر اعمال می شود برای پیوستن به این تلاش خواهد بود که هماهنگ با وزارت امور خارجه تماس ردیابی ابتکار.

شهردار وعده داده است که “شما در حال رفتن به دیدن بزرگترین تست و ردیابی ابتکار شما تا کنون دیده ام در این شهر در این کشور قبل از. آن را به سریع آن را به شدید آن را برای رسیدن به عمیقا به این شهر آن را می تواند نجات بخش, بدون شک.”

این عملیات به رهبری دکتر تد بلند بالا رسمی در شهر نیویورک بهداشت و بیمارستان شهر بیمارستان های عمومی سیستم به جای رهبری شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که معمولا مسئول اقدامات بهداشت عمومی.

سیستم بیمارستان رهبران هستند بهترین راه حل مناسب برای اجرای تماس با ردیابی برنامه به دلیل تجربه خود را در حال اجرا یک شبکه از 11 بيمارستان به علاوه درمانگاه در اطراف شهر de Blasio گفت.

“من معتقدم این روشی است که ما آن را انجام می شود,” او گفت:.

متقاضیان برای تماس با ردیابی موقعیت آموزش داده خواهد شد در یک دانشگاه جانز هاپکینز برنامه اسپانسر شده از طرف شهردار سابق مایک بلومبرگ است بلومبرگ Philanthropies de Blasio گفت و فن آوری های غول پیکر Salesforce کمک خواهد کرد که راه اندازی یک مرکز تماس و سیستم مدیریت داده ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de