نزدیک به دو ماه پس از بستن درهای خود را به سرعت گسترش coronavirus, باغ وحش مینه سوتا در دره اپل مجبور شده است به کاهش کارکنان.

چهل و هشت کارکنان در حال گذاشته شدن با توجه به انتشار از باغ وحش مینه سوتا. آنها نیز خالی نگه داشتن موقعیت های باز و تعلیق فصلی استخدام کاهش نیروی کار توسط 125 موقعیت خود را در تمام.

“این دشوار است هفته” باغ وحش مینه سوتا مدیر جان frawley می گفت: در یک نسخه. “این کاهش نه بازتابی از کار انجام شده توسط کارکنان ما. این یک نتیجه تاسف از زمان همه گیر.”

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در حال حاضر توصیه می شود 6 میلیون دلار بود به اضافه مکمل بودجه برای 2020-21 سال مالی برای کمک به حمایت از باغ وحش مینه سوتا. کسانی که بودجه را نسبت به ادامه مراقبت از حیوانات و حفظ تجهیزات و نگهداری.

پس از بسته شدن به در مارس 14, کارکنان همچنان به ارائه مراقبت برای حیوانات و امکانات و تعدادی از اقدامات در نظر گرفته شده برای کاهش هزینه ها در مناطقی که تحت تاثیر قرار نمی سلامت و ایمنی از همه درگیر.

هیچ جدول زمانی در زمانی که باغ وحش مینه سوتا دوباره باز خواهد شد.

این باغ وحش گفت: آن را “ارزیابی گزینه ها برای بازگشایی, اگر چه آن را به رسمیت شناخته شده است که تجربه ای متفاوت خواهد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de