مینه سوتا روز سه شنبه تصویب یک لایحه برای کمک به مبارزه Minnesotans پرداخت اجاره خود را, دانش آموزان اتصال آنلاین با مدارس خود دولت کوچکترین کسب و کار و اخذ وام و ارائه یک افزایش پرداخت برای مراقبت های شخصی مسئولین خدمت coronavirus بیماران.

به نام “COVID-19 امنیت اقتصادی عمل” بسته های قانونی را ارائه 208 میلیون دلار بیش از سال آینده برای جبران خسارت اقتصادی ناشی از بحران بهداشت عمومی و دولتی مرتبط با محدودیت. بیشتر این پول به احتمال زیاد خواهد آمد از فدرال COVID-19 امداد کمک مالی به دولت است.

مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت: “امروز ما یک گام مهم … برای کمک به Minnesotans نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را برای کمک به حفظ خود را در کسب و کارهای کوچک به منظور تسهیل آموزش از راه دور و پزشکی از راه دور و همچنین به اطمینان حاصل شود که نیروی کار است که در خط مقدم … باید پرداخت که آنها نیاز به ادامه انجام این کار مهم برای جامعه ما آسیب پذیر ترین اعضای.”

این DFL-حمایت و تصویب در 75-58, حزب, خط, رای دادن. در حال حاضر آن را می رود به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا است که کار خود را در آن COVID-19 پاسخ قانون.

مینه سوتا دریافت خواهد کرد $1.87 میلیارد دلار از دولت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) با تصویب قانون در ماه گذشته برای پاسخ به بهداشت عمومی و اقتصادی اثرات COVID-19. خانه بیل نیاز دارد که بودجه فدرال تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت تمام هزینه های دولت که واجد شرایط هستند که برای کمک.

رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-Golden Valley گفت: دولت کمک های اقتصادی مورد نیاز است برای اطمینان از مینه سوتا و خانواده ها و جوامع و کسب و کارهای کوچک دسترسی به پول آنها نیاز به زنده ماندن این بیماری همه گیر و رشد پس از آن.

“اگر ما اجازه دهید آنها را می گیرند از طریق ترک و به سمت چپ پشت, ما در حال رفتن به یک مقدار کندتر بهبود اقتصادی پس از آن,” او گفت:.

جمهوری خواهان با انتقاد از این لایحه به عنوان غلط. آنها استدلال از راه های موثر برای کمک به اقتصاد بهبود است به لغو اقامت در خانه سفارش در افراد و shut-down سفارشات در کسب و کار.

“بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که اجازه دهید این کسب و کار باز تا گفت:” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج.

آنچه در این لایحه را پوشش می دهد

به مجلس لایحه ارائه:

  • 100 میلیون دلار در کمک های مسکن به کمک مالی-بسته مستاجر و کم درآمد صاحب خانه خود را اجاره و یا پرداخت وام مسکن اگر آنها قادر به پرداخت به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی.
  • 55 میلیون دلار به صورت وام به کسب و کارهای کوچک است که می تواند نشان می دهد آنها دچار ضرر و زیان مالی ناشی از ویروس و یا دولت در پاسخ به آن است.
  • $27 میلیون دلار برای کمک به دانش آموزان بدون دسترسی به اینترنت اتصال خود را با مدارس و معلمان در مدرسه دولتی shutdown گسترش خدمات پهن باند به بخش هایی از دولت در حال حاضر بدون دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و ارائه پزشکی از راه دور کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که استفاده از تجهیزات برای تشخیص و درمان COVID-19 بيمار.
  • 26 میلیون دلار برای ارائه موقت 15 درصد افزایش پرداخت برای مراقبت های شخصی مسئولین که کار با افراد مسن و افراد معلول که توسط ویروس تحت تاثیر قرار.

با هدف جلوگیری از بیشتر Minnesotans از تبدیل شدن به بی خانمان ها مسکن بخش از این لایحه نیز گسترش مهلت قانونی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور داد در اجاره اخراج در عمومی بهداشت و درمان اضطراری و آن را می افزاید: به طور موقت سلب حق اقامه دعوی وام مسکن مهلت قانونی برای کم درآمد مالکان قادر به خود را ماهانه مسکن پرداخت. آن را نیز فراهم می کند بودجه برای کمک به متقاضیان واجد شرایط پرداخت آب و برق و مالیات بر املاک.

این لایحه ارائه می دهد وام از $35,000 برای در Hortman کلمات “بسیار کوچک در ایالت مینه سوتا کسب و کار شده اند که از چپ را از دیگر اقتصادی امداد بسته است.” این carves از 11 میلیون دلار برای mom-and-pop کسب و کار با شش یا کمتر کارکنان 8 میلیون دلار به صورت وام به کسانی که با هفت تا 20 کارمند و 10 میلیون دلار برای اقلیت متعلق به شرکت.

به عنوان شخصی برای مراقبت از مسئولین تشکر. تاد Lippert DFL-نورثفیلد گفت: نه تنها آنها دستمزد پایین و شایسته افزایش, اما پرداخت های اضافی مورد نیاز است به آدرس کمبود افرادی که مایل به انجام آن شغل است.

نهایی کمک های اقتصادی بسته است به احتمال زیاد به مذاکره میان Walz و خانه و رهبران مجلس سنا در روزهای پایانی مقننه در جلسه هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de