ساوانا, Ga. – مقامات گرجستان بازداشت یک پدر و پسر پنج شنبه و آنها را به اتهام قتل در ماه فوریه در اثر تیراندازی یک مرد سیاه و سفید آنها را دنبال کرده در یک کامیون پس از لکه بینی او در حال اجرا در محله خود را.

اتهامات آمد بیش از دو ماه پس از Ahmaud Arbery, 25 کشته شد در یک مجتمع مسکونی در خیابان فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید این هفته پس از تلفن همراه تصویری که به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی.

کسانی که نزدیک به Arbery جشن news اما همچنین با بیان نا امیدی در طولانی صبر کنید.

“این باید رخ داده است که بعد از آن اتفاق افتاد گفت:” Akeem بیکر یکی از Arbery را دوستان نزدیک در نیوبرانزویک. “هیچ راهی وجود دارد بدون این ویدئو این امر رخ داده است. من فقط خوشحالم که نور درخشان بسیار روشن در این وضعیت است.”

گرگوری McMichael, 64 قبلا پلیس گفت که او و پسرش را تعقیب پس از Arbery چرا که آنها مشکوک او که یک سارق است. Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او پسر یک بازیکن سابق فوتبال فقط دویدن در Satilla سواحل محله قبل از او کشته شد در یک بعد از ظهر یکشنبه.

بنیامین Crump یک وکیل برای خاکسپاری پدر مارکوس Arbery گوید این ظالمانه است که آن را در زمان بسیار طولانی برای دستگیری ساخته شود.

“این اولین گام برای عدالت” Crump در بیانیه ای گفت. “این قاتل پدر و پسر دو در زمان قانون را در دست خود. این یک تقلید مسخره امیز از عدالت است که آنها لذت می برد و خود را برای آزادی 74 روز بعد از گرفتن زندگی یک جوان سیاه بود که به سادگی به دویدن.”

گرجستان دفتر تحقیقات اعلام کرد این دستگیری ها روز پس از آن آغاز شد تحقیقات خود را در درخواست از خارج دادستان. آژانس در انتشار اخبار گفت که گرگوری McMichael و 34 ساله و پسر تراویس McMichael تا به حال شده است زندانی به اتهام قتل و تشدید حمله.

این GBI انتشار اخبار گفت: McMichaels “مواجه Arbery با دو سلاح گرم است. در طول برخورد تراویس McMichael کشته Arbery.” هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله منتشر شد.

آن خواهد شد که آیا هر کدام از McMichaels تا به حال یک وکیل است که می تواند اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

گرگوری McMichael به عنوان یک محقق برای Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson. بازنشسته شد در سال گذشته است. این اتصال باعث جانسون به recuse خودش از این مورد است.

در یک کنفرانس خبری قبل از دستگیری اعلام شد پنج شنبه, کالیفرنیا ، برایان کمپ به خبرنگاران گفت: او با اعتماد به نفس دولت محققان خواهد “پیدا کردن حقیقت است.”

“در اوایل این هفته من از تماشای این ویدئو به تصویر می کشد آقای Arbery آخرین لحظات زنده” کمپ یک کنفرانس خبری گفت در آتلانتا. “من می توانم به شما بگویم آن را کاملا وحشتناک و گرجی شایسته پاسخ.”

گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک دونده بود همان مرد فیلم برداری توسط دوربین های امنیتی ارتکاب شکستن. او و پسر رشد تراویس McMichael برداشت اسلحه و شروع به پیگیری در کامیون.

این ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن در سمت چپ جاده. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او. یکی از مردان سفید داخل وانت تخت. دیگر ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

نیوبرانزویک دفاع وکیل آلن تاکر شناسایی خود را روز شنبه به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته شده با ایستگاه های رادیویی. در یک بیانیه تاکر گفت که او به نمایندگی از هر کسی که درگیر در این پرونده است. او گفت: او منتشر شد تصویری “از آنجا که جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات.”

تاکر نمی گویند که چگونه او به دست آمده ، او بلافاصله پاسخ به یک تلفن همراه پیام و یا ایمیل.

اعتراض بیش قتل رسیده کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تسلیت گفتند شنبه به Arbery خانواده.

“این یک چیز غم انگیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی “اما من داده خواهد شد و یک گزارش کامل در این شب است.”

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به نام Arbery مرگ یک “قتل است.” در طی یک میزگرد آنلاین دوشنبه بایدن در مقایسه با تصویری به دیدن Arbery “بدون محاکمه اعدام قبل از چشم ما.”

خارج دادستان نظارت بر مورد تام Durden بود روز دوشنبه گفت که او می خواست یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات موجه. گرجستان دادگاه هنوز هم تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de