کارواش بازگشایی به عنوان بخشی از Inslee را “امن شروع’ طرح – سه شنبه, 07 مه سال 2020 PST

کارواش در واشنگتن اجازه داده شد به بازگشایی پنج شنبه تحت راهنمایی های جدید از رژیم صهیونیستی. جی Inslee را “امن شروع” برنامه ریزی برای باز کردن دولت زیر COVID-19 اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

الزامات مورد نیاز برای فردی کارواش به بازگشایی شامل آموزش کارکنان در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus ارائه تجهیزات حفاظتی برای کارکنان تأمین اجتماعی فاصله در تمام تعاملات و داشتن یک COVID-19 ناظر به اجرای اقدامات ایمنی. کارکنان نیز مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پارچه ماسک در حداقل.

به صورت چهره به چهره تعاملات کسب و کار مورد نیاز به مشتریان را ملاقات و نگه داشتن روزانه ورود به سیستم مورد نیاز برای ردیابی یک فرد بیمار را تماس با ما.

فاز اول Inslee طرح آغاز شده است که در این هفته و اجازه کارواش برای بازگشایی خواهد شد و حداقل سه هفته قبل از بیشتر انواع کسب و کار و فعالیت های بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>