کانادا تازه های ورزشی سیستم دریافت 72 میلیون دلار از دولت فدرال پشتیبانی اضطراری صندوق برای کاهش فشارهای COVID-19 بیماری همه گیر.

فدرال میراث وزیر استیون guilbeault را از دست, به تازگی اعلام کرد 500 میلیون دلار در pandemic امداد رسانی به, فرهنگی, میراث فرهنگی و ورزشی سازمان.

این جزئیات اعلام شد جمعه.

پول اختصاص داده شده برای ورزش به ملی و استانی سازمان های ورزشی کانادا, موسسه و بومی, ورزش, گروه.

ورزشکاران که ورزش کانادا کمک چک نهفته هر دو به تعویق افتادن توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک و همه گیر خواهد شد و همچنین دریافت کمک های مالی.

“ما سعی خواهد کرد به صرفه جویی در همه ما سازمان و به کمک همه” guilbeault را از دست گفت: مطبوعات کانادا در روز جمعه. “ما ممکن است قادر به اما ما سعی خواهد کرد.

Federal Heritage Minister Steven Guilbeault recently announced $500 million in pandemic relief to cultural, heritage and sport organizations.

“آنچه که ما امید به رسیدن به خروج از این است که هنگامی که ما از طریق رفته است که اولین مرحله از بحران های ورزشی ما اکوسیستم است که هنوز دست نخورده است.”

ورزش سازمان است که در حال حاضر دریافت بودجه فدرال واجد شرایط برای کمک های اضطراری.

کانادا, فوتبال, لیگ فوتبال کانادا لیگ برتر و کانادا نخبگان بسکتبال لیگ خواسته اند برای میلیون ها نفر در همه گیر امداد اما لیگ حرفه ای نمی شد واجد شرایط برای کمک های مالی جمعه اعلام کرد.

“آنچه مهم است بگویم این است که همه پول امروز اعلام کرد که برای ورزش و ورزشکاران المپیک بنابراین وجود دارد هیچ چیز به صورت حرفه ای ورزش” guilbeault را از دست گفت.

“این خیلی زود قادر به می گویند که آیا ما می خواهد در یک موقعیت برای حمایت از این.”

ورزش ملی سازمان ها و موسسات را دریافت خواهد کرد $34.5 میلیون, استان ها و مناطق $32.5 میلیون و ورزشکار برنامه کمک 5 میلیون دلار.

استفاده از باقی مانده بودجه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بر اساس نیاز.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“ورزش ملی سازمان ها در مواجهه با موانع قابل توجهی از جمله محدود جریان های نقدی اخراج و عدم اطمینان” کانادا کمیته المپیک کانادا و کمیته پارالمپیک گفت: روز جمعه در یک بیانیه مشترک.

“همراه با این بودجه بسته COC و ک را به طور کامل پشتیبانی NSOs و گسترده تر ورزش جامعه است.

“ما همچنان متعهد به ایفای نقش ما در COVID-19 تسکین و بهبود در کنسرت با همکاران ما در این دولت کانادا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de